Jump to content

[GR]Σε κρίσιμη κατάσταση διαδηλωτής που χτυπήθηκε από τα ΜΑΤ


Xplicit7

Recommended Posts

ΟΠΑ ΚΑΤΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ.

ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΛΑΚΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ REAL LIFE ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΒΛΑΚΑΚΟΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΡΕ ΧΕΣΤΗ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΙ ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ.

ΑΝΤΕ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ Η ΚΑΘΕ ΤΡΑΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ . ΑΝΤΕ ΠΙΕΣ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΠΙΟΒΥΖΙ ΤΗΣ ΝΕΚΡΗΣ ΣΟΥ ΜΑΝΑΣ ΤΩΡΑ

EEE IREMISE RE MLK TI EINAI AUTA
Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα είναι βενζίνη και μπουκάλι σε κάθε μπάτσου και φασίστα το κεφάλι.Να πάνε να γαμηθούν που μας προστατεύουν τα μπαστάρδια έτσι μας προστατεύουν γαμώ ; Με το να μας πετάνε ένα κάρο χημικά ληγμένα από το 1980 και να βαράνε τον κόσμο ; Μας προστατεύουν με το να συγκαλύπτουν οι ίδιοι το εμπόριο πρέζας ; Μας προστατεύουν με το να τους καλείς και να έρχονται μετά από κανένα δίωρο ; Μας προστατεύουν όταν μοιράζουν άσκοπα κλήσεις και όταν έπρεπε όντως να σταματήσουν κάποιον δε τον σταμάτησαν και χάθηκαν οι μαθητές στα Τέμπη ; Ή μήπως μας προστατεύουν με τους ασφαλίτες ; Άντε γαμηθείτε ρε μουνιά που τα λέτε και τα πιστεύετε κιόλας.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ajPFm-wc9lE&feature=feedf

 

Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα είναι βενζίνη και μπουκάλι σε κάθε μπάτσου και φασίστα το κεφάλι.Να πάνε να γαμηθούν που μας προστατεύουν τα μπαστάρδια έτσι μας προστατεύουν γαμώ ; Με το να μας πετάνε ένα κάρο χημικά ληγμένα από το 1980 και να βαράνε τον κόσμο ; Μας προστατεύουν με το να συγκαλύπτουν οι ίδιοι το εμπόριο πρέζας ; Μας προστατεύουν με το να τους καλείς και να έρχονται μετά από κανένα δίωρο ; Μας προστατεύουν όταν μοιράζουν άσκοπα κλήσεις και όταν έπρεπε όντως να σταματήσουν κάποιον δε τον σταμάτησαν και χάθηκαν οι μαθητές στα Τέμπη ; Ή μήπως μας προστατεύουν με τους ασφαλίτες ; Άντε γαμηθείτε ρε μουνιά που τα λέτε και τα πιστεύετε κιόλας.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ajPFm-wc9lE&feature=feedf

 

twra autoi ti thn eidan magkes me ena songaki?

pou blepoun batso kai xezode panw tous?

Link to comment
Share on other sites

twra autoi ti thn eidan magkes me ena songaki?

pou blepoun batso kai xezode panw tous?

Λέει την αλήθεια για όλο το σώμα.Επίσης τους μπάτσους πρέπει να τους φοβόμαστε ; Τι λες ρε μάγκα ;

Link to comment
Share on other sites

KALA TON EKANE AXXXXXXXXXX POSO TO EUXARISTITHIKA THA ITHELA NA TON BAROYSA KAI EGW MAZI ILIKRINA

 

ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΝΕΚΡΟΣ

 

 

Τι ζητανε οι αναρχικοι με την ΓΣΕΕ και την ΑΔΕΔΥ??

 

Αυτοι χανουνε τοις δουλειες τους εσεις πατε για να τα σπασετε, αυτη ειναι η διαφορα!

 

Καλα σας κανουνε οι μπατσοι..

Link to comment
Share on other sites

Λέει την αλήθεια για όλο το σώμα.Επίσης τους μπάτσους πρέπει να τους φοβόμαστε ; Τι λες ρε μάγκα ;

eise 16-17 xronon den mporeis na millas akoma.

mollis megaloseis kai mporeis na skeuteis swsta tote pata to koumpi post.

pernousa mia fora apo mia poreia kai olloi olloi apo 13 ews 20 to polu diladi anwrimoi.

 

Τι ζητανε οι αναρχικοι με την ΓΣΕΕ και την ΑΔΕΔΥ??

 

Αυτοι χανουνε τοις δουλειες τους εσεις πατε για να τα σπασετε, αυτη ειναι η διαφορα!

 

Καλα σας κανουνε οι μπατσοι..

 

gia apada se auto niko

Link to comment
Share on other sites

eise 16-17 xronon den mporeis na millas akoma.

mollis megaloseis kai mporeis na skeuteis swsta tote pata to koumpi post.

pernousa mia fora apo mia poreia kai olloi olloi apo 13 ews 20 to polu diladi anwrimoi.

 

gia apada se auto niko

18 είμαι βλακάκο που μου το παίζεις ώριμος.Επίσης οι αναρχικοί δεν είναι στην πορεία της ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ έχουν ξεχωριστό μπλοκ ανίδεοι πιτσιρικάδες.Καθίστε στις οθόνες σας και αφήστε τις πορείες.

Link to comment
Share on other sites

18 είμαι βλακάκο που μου το παίζεις ώριμος.Επίσης οι αναρχικοί δεν είναι στην πορεία της ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ έχουν ξεχωριστό μπλοκ ανίδεοι πιτσιρικάδες.Καθίστε στις οθόνες σας και αφήστε τις πορείες.

μα παραπανω ειπες οτι στην πορεια την ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ χτυπηθηκαν, και σε ρωταω τι ζητανε οι αναρχικοι με τους εργαζομενους??

 

Αυτοι κανουνε πορεια για τοις δουλειες τους, εσεις πατε τους μπατσους σε αυτες τοις πορειες γιατι οι μπατσοι ξερουνε οτι θα κολησετε και εσεις διπλα για να ευχαριστηθητε σπαζωντας.. αλλα αν ειχες εσυ π.χ μαγαζι στο κεντρο της πολης και ερχοτανε ο καθε 20αχρονος και στο εσπαζε θα σου ελεγα εγω..αν ειχες να ταησεις 3 και 4 στοματα απο εκεινο το μαγαζι που εφτυσες αιμα για να το φτιαξεις..Και να ερχεται τωρα ο καθε 20αρχρονος πιτσιρικας και να το σπαζει για να δειξει οτι αξιζει μεσα στο μπλοκ οπως λες και εσυ...

Link to comment
Share on other sites

18 είμαι βλακάκο που μου το παίζεις ώριμος.Επίσης οι αναρχικοί δεν είναι στην πορεία της ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ έχουν ξεχωριστό μπλοκ ανίδεοι πιτσιρικάδες.Καθίστε στις οθόνες σας και αφήστε τις πορείες.

eise thuma.

gia thn trapeza pou ekapsan anarxikoi ti exeis na peis?

auto den suzitate kan exei ksexastei.

nane kala to astunomiko swma pou tous brike tous poutanas gious

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...