Jump to content
  • 0

[Request] help-simvoules sxetika me win7 kai freya server !


slayerofdark

Question

καλησπέρα χρειάζομαι βοήθεια με τον lineage 2 freya server m ! χρησιμοποιώ το pack από l2j αλλα δεν έχω κανένα πρόβλημα εκεί .. μάλλον κάτι παίζει με τα host δεν ξέρω τι όμως κάθομαι και το ψάχνω δυο μέρες τώρα . λοιπόν το πρόβλημα μου είναι ότι δεν μπορώ να κάνω login στον server μου από άλλο pc με άλλο ip connection . (το pc p έχει τον server χρησιμοποιεί windows 7 και thompson TG585 v7) έχω ανοίξει τα port από το router και από το pc . αλλα ακόμα δεν μπορώ να μπω στον server μου χρησιμοποιώ no-ip έχω φτιάξει το system και τα ipconfig μέσα στο config του "γαμεσερβερ" .. ο server δούλευε μια χαρά σε win χρ οποια βοήθεια δεκτη .. έκανα search αλλα λύση δεν βρήκα ακολούθησα  πολλά guide αλλα τίποτα (msn slayerofdarknessliv@hotmail.com)

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

sorry το θεώρησα αυτονόητο :). τέλος πάντων ναι έχω κλείσει firewall και σε modem και pc .! μονο από local με το "localhost" μπορώ να μπω στον server !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

des oi aloi mporoun na mpoun?

otan exeis to no-ip sou mporoun na mpoun? an nai

tous stelneis to l2.ini me to no-ip sou kai meta alazeis

to l2.ini pou exeis to no-ip sou kai bazeis to localhost

Link to comment
Share on other sites

  • 0

οι άλλοι δεν μπουρούν να μπούν με το no-ip .... μάλλον θα prp να κάνω με το "πατηφορωαδ" η κάτι τέτοιο ... τη 4 reply ... θα ήθελα κάποιο guide ακριβέστατο για thompson και open ports ! σε win 7

κοίταξα μερικά εδώ τα έκανα αλλα δεν είχε αποτέλεσμα ! πχ http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=202119.0 αργότερα μπορεί να  βάλω φωτογραφίες !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

οι άλλοι δεν μπουρούν να μπούν με το no-ip .... μάλλον θα prp να κάνω με το "πατηφορωαδ" η κάτι τέτοιο ... τη 4 reply ... θα ήθελα κάποιο guide ακριβέστατο για thompson και open ports ! σε win 7

κοίταξα μερικά εδώ τα έκανα αλλα δεν είχε αποτέλεσμα ! πχ http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=202119.0 αργότερα μπορεί να  βάλω φωτογραφίες !

pes mou to msn sou

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...