Jump to content

[GR] Το Ποτιστήρι


mg13gr

Recommended Posts

potisti.jpg

 

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να σας ενημερώσω για ένα νέο ανερχόμενο blog! To Potistiri, λοιπόν, φιλοδοξεί να γίνει η κύρια πηγή ενημέρωσής σας για νέα που αφορούν την εγχώρια επικαιρότητα και όχι μόνο!

Αν και είναι ανοιχτό μονάχα μερικές ώρες, σύντομα θα έχει φτάσει τις 1.000 επισκέψεις!

(Το widget δείχνει μόλις 500, διότι δεν φορτώνει αμέσως τις νέες επισκέψεις.)

 

Προς το παρόν, τα άρθα που ανεβαίνουν προέρχονται από άλλες πηγές, αλλά σύντομα θα ανεβάζουμε και τα δικά μας.

Μπορείτε αν θέλετε να μας κάνετε τις δικές σας προτάσεις και παρατηρήσεις για να το βελτιώσουμε και να το κάνουμε πιο φιλικό για τον αναγνώστη.

Αυτά για την ώρα!

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

10.000 views από 3.000 μοναδικούς επισκέπτες μέσα σε λίγες μόνο ημέρες.

Ρεκόρ μας μέχρι τώρα 109 online αναγνώστες.

Επίσης υπήρξαν κάποιες προτάσεις για διαφήμιση.

 

Ρίχτε μια ματιά!

to-potistiri.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ο χάι!

 

6 μήνες μετά την δημιουργία αυτού το topic επιστρέφω για ένα undig!

Το μικρό, τότε, Potistiri μεγάλωσε αρκετά από όταν δημιουργήθηκε το topic!

Πάνω από 4.500.000 επισκέψεις και πάνω από 700 χιλιάδες μοναδικούς επισκέπτες! Στατιστικά που το ανέβασαν στα πρώτα 500 sites πανελλαδικώς!

Αξιοσημείωτο είναι ότι οι ιδιοκτήτες βγάζουν επίσης έναν πολύ "γερό" μηνιαίο μισθό, 4ψήφια ποσά!

 

Εγώ πλέον δεν ανήκω στο team, αλλά συνεχίζουν να το έχουν οι 2 κολλητοί μου.

 

Να σας ενημερώσω πως μετά την δεδομένη επιτυχία αυτού του blog, ετοιμάζουμε και κάτι καινούργιο στον ίδιο τομέα!

 

Link to comment
Share on other sites

Ο χάι!

 

6 μήνες μετά την δημιουργία αυτού το topic επιστρέφω για ένα undig!

Το μικρό, τότε, Potistiri μεγάλωσε αρκετά από όταν δημιουργήθηκε το topic!

Πάνω από 4.500.000 επισκέψεις και πάνω από 700 χιλιάδες μοναδικούς επισκέπτες! Στατιστικά που το ανέβασαν στα πρώτα 500 sites πανελλαδικώς!

Αξιοσημείωτο είναι ότι οι ιδιοκτήτες βγάζουν επίσης έναν πολύ "γερό" μηνιαίο μισθό, 4ψήφια ποσά!

 

Εγώ πλέον δεν ανήκω στο team, αλλά συνεχίζουν να το έχουν οι 2 κολλητοί μου.

 

Να σας ενημερώσω πως μετά την δεδομένη επιτυχία αυτού του blog, ετοιμάζουμε και κάτι καινούργιο στον ίδιο τομέα!

 

πως μπορεις να κερδισεις χρηματα απο ενα blog?

 

 

@παντως αυτο το blog και οι τσεκουρατοι ειναι τα 2 συνηθεστερα που βλεπω στο fb και συχνα το διαβαζω κιολας.

Link to comment
Share on other sites

πως μπορεις να κερδισεις χρηματα απο ενα blog?

 

 

@παντως αυτο το blog και οι τσεκουρατοι ειναι τα 2 συνηθεστερα που βλεπω στο fb και συχνα το διαβαζω κιολας.

Google adsense, πολλά λεφτά. ;]

 

Όντως, τα παιδιά κάνανε καλή δουλειά. Έχουν σελίδες στο facebook με χιλιάδες μέλη και έτσι η καλή διαφήμιση είναι δεδομένη.

 

Οι tsekouratoi τους έκαναν πρόταση, για να νοικιάσουν τις σελίδες τους στο facebook, πριν περίπου 1.5 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Google adsense, πολλά λεφτά. ;]

 

Όντως, τα παιδιά κάνανε καλή δουλειά. Έχουν σελίδες στο facebook με χιλιάδες μέλη και έτσι η καλή διαφήμιση είναι δεδομένη.

 

Οι tsekouratoi τους έκαναν πρόταση, για να νοικιάσουν τις σελίδες τους στο facebook, πριν περίπου 1.5 μήνα.

μου εξηγεις λιγο τι ειναι το google adsense?

 

Link to comment
Share on other sites

μου εξηγεις λιγο τι ειναι το google adsense?

 

Δεξιά και επίσης μέσα στα θέματα υπάρχουν κάποιες διαφημίσεις. Αν προσέξεις λένε "Διαφημίσεις από Google". Κάνοντας click εκεί, η google πληρώνει τους ιδιοκτήτες, κάποια λεπτά του ευρώ.

Το ποσό που παίρνεις ανά κλικ κυμαίνεται και εξαρτάται από διάφορα πράγματα, την επισκεψημότητα, την Google κτλ κτλ.

 

Κάθε μήνα λοιπόν, η Google σου στέλνει μια επιταγή σπίτι και "τραβάς" τα λεφτά από την τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...