Jump to content

[GR]Γιατί διαλέξατε Cosmote?


ExTrEmEDwarf

Recommended Posts

kai perimeneis tin gkomena na valei cu..... a0xa0xa0xx0ax0ax0x0a xlomo to vlepw... alla anyway... me ligh piesh paizei na to kanei.....

28mn577.jpg

 

mission accomplished.

 

Σε 5' σβήνω την φωτό γιατί δεν είμαι ο μόνος που κοιτάει το forum ::)

Link to comment
Share on other sites

?

Πριν καμιά 10αριά μέρες ξεκίνησα να κατεβάζω ένα game και κάποια στιγμή πήρα είδηση ότι είχα ξεχάσει να μπω στο wifi. Ε, από τότε παρατήρησα πως όποτε έχω 3G μπορώ να μπαίνω internet χωρίς να χρεώνομαι.

 

Και δεν είναι από reload it, τα 60 mb τα είχα βάλει και έχουν λήξει από 24 Μαρτίου.

Στον Γερμανό μου είπαν οτί μπορεί να έχουν κάνει λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμιά 10αριά μέρες ξεκίνησα να κατεβάζω ένα game και κάποια στιγμή πήρα είδηση ότι είχα ξεχάσει να μπω στο wifi. Ε, από τότε παρατήρησα πως όποτε έχω 3G μπορώ να μπαίνω internet χωρίς να χρεώνομαι.

 

Και δεν είναι από reload it, τα 60 mb τα είχα βάλει και έχουν λήξει από 24 Μαρτίου.

Στον Γερμανό μου είπαν οτί μπορεί να έχουν κάνει λάθος.

εισαι κολος!
Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote με ξενέρωσε απίστευτα.

Όταν άλλαξε ο χρόνος 2011, έβγαλαν την προσοφορά με τα 1200 λεπτά και sms χωρίς ποσό, και έβαλαν τα γαμημένα 1200 με 7 euro ενώ πριν έβαζες 5 euro και ήσουν ok για 1 μηνα.

Ενώ τώρα πρέπει να βάζεις 10euro+ επειδή άμα βάλεις 10 και έχεις δανειστή θα σε πάει στα -3 + ΦΠΑ 4 κάτι , και μένεις με 6 euro(και άμα μείνεις με 6).

Με 6 euro φυσικά δεν μπορείς να βάλεις επειδή θέλει 7 ( και αν έχει έχεις 5 euro υπόλοιπο δεν μπορείς να δανειστής) οποτε αναγκάζεσαι να βάλεις +5 οποτε πάει 15 euro το μηνα.

Μην τρελαθούμε ..

 

Δεν είναι έτσι. Αν βάλεις 20€ σου δίνει 1200+1200. Χωρίς να πληρώσεις τίποτα. Κομπλέ ο ένας μήνας.

Μετα τους 2 επόμενους αγοράζεις τα 1200+1200 αφού έχεις 20€ κάρτα. Και έτσι περνάς 3ς μήνες συνολικά με 20€.

Και σου μένουν και 5~6€ κάρτα.

Κατά τα άλλα cosmote sucks! Σήμα = 0!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι. Αν βάλεις 20€ σου δίνει 1200+1200. Χωρίς να πληρώσεις τίποτα. Κομπλέ ο ένας μήνας.

Μετα τους 2 επόμενους αγοράζεις τα 1200+1200 αφού έχεις 20€ κάρτα. Και έτσι περνάς 3ς μήνες συνολικά με 20€.

Και σου μένουν και 5~6€ κάρτα.

Κατά τα άλλα cosmote sucks! Σήμα = 0!

Δεν είναι όλα τόσο απλά φίλος..

Μια οικογένεια που μπορεί να έχει 3+ άτομα με what's up δεν μπορεί να δίνει 60€+ μαζεμένα για κάρτες, άρα θα προτιμάει να τα δώσει λίγα λίγα..

Ζούμε σε δύσκολους καιρούς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλα τόσο απλά φίλος..

Μια οικογένεια που μπορεί να έχει 3+ άτομα με what's up δεν μπορεί να δίνει 60€+ μαζεμένα για κάρτες, άρα θα προτιμάει να τα δώσει λίγα λίγα..

Ζούμε σε δύσκολους καιρούς.

 

Σωστό είναι αυτό που λες. Αλλά σκέψου ότι έτσι θα καθαρίσεις για 3ς μήνες σίγουρα. Εδώ άλλες οικογένεις με τις συνδέσεις

πληρώνουν 100€ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό είναι αυτό που λες. Αλλά σκέψου ότι έτσι θα καθαρίσεις για 3ς μήνες σίγουρα. Εδώ άλλες οικογένεις με τις συνδέσεις

πληρώνουν 100€ το μήνα.

Καλώς ή κακώς σήμερα οι συνδέσεις είναι πολυτέλειες.

Και σου ξαναλέω, θα προτιμήσει κάποιος να δώσει 15-20€ για 3-4 κάρτες παρά για 60+..

Link to comment
Share on other sites

i cosmote auto p h8ele katafere...na mas poulisei mparoufes sthn arxh dld 1500 ton mina an ekanes ananeosei(den xreonosouna kai olas)oste na tre3oume na valoume oloi cosmote kai molis eidane pws kataferane auto pou 8elane to 90%++ tis elladas na xrisimopoioi cosmote evalan kai ta 7 euro p xreiazonte tora gia 1200 kai den 8a tous peiraze ka8olou dioti ean elege enas....allazo paidia vazw CU eine pio f8ini pws 8a milouse me tn parea t p exei cosmote?den simferei ara.....paramenoume cosmote kai se kana xrono 8a to pane 10 euro ktlp...8a dinoume perissotera lefta gia ligotera lepta p.x 10 euro /1000 lepta +1000 sms

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και 4 χρόνια έχω Cosmote και τον αριθμό που έχω τον είχε ο αδερφός μου περίπου στα τόσα χρόνια.

Όταν είδα αυτό το θέμα κοίταξα τις επαφές μου στο κινητό και από τις 131 οι 72 είναι Cosmote, οι 23 είναι Vodafone, οι 5 είναι Wind και 31 σταθερά!

Ιδιαίτερο πρόβλημα με το σήμα δεν μπορώ να πω πως έχω, ακόμα και στο υπόγειο κάτω από το σπίτι μου έχω 1-2 γραμμές.

Οι προσφορές πέρσι ήταν όντως καλύτερες αλλά φέτος κάνω το εξής, βάζω μια 5άρα κάρτα παίρνω 300' προς What's up για 30 μέρες και κάνω ένα Reload it και ως συνήθως μου δίνει 100 Sms προς What's up ή προς όλα τα δίκτυα και έτσι περνάω το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...