Jump to content

[GR]Adobe Photoshop CS5 Problem.


HellRanger

Recommended Posts

Είχα κατεβάσει το Adobe Photoshop CS5 σε Portable έκδοση και όταν είχα Windows Vista ήταν μια χαρά. Όταν έκανα format και έβαλα Win 7 είχα κρατήσει το αρχείο αλλά δεν το χρησιμοποίησα μέχρι σήμερα, σήμερα που δοκίμασα είδα πως όταν τρέχω το πρόγραμμα μου βγάζει Error και κατέβασα άλλο μήπως και το προιγούμενο δεν ήταν καλό, όμως και πάλι γίνεται το ίδιο..

Όταν τρέχω το πρόγραμμα, περιμένω λίγο και μου βγάζει αυτό.

photoshoperror.png

 

Πρέπει να κατεβάσω κάποια συγκεκριμένη έκδοση για Win 7 ή είναι κάτι άλλο που πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτιάχνεται αυτό.

Πρέπει να ξανάκατεβει

Τι να ξανάκατεβει; Λέω οτι το είχα και το κατέβασα πάλι αλλά κάνει το ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβάσει το Adobe Photoshop CS5 σε Portable έκδοση και όταν είχα Windows Vista ήταν μια χαρά. Όταν έκανα format και έβαλα Win 7 είχα κρατήσει το αρχείο αλλά δεν το χρησιμοποίησα μέχρι σήμερα, σήμερα που δοκίμασα είδα πως όταν τρέχω το πρόγραμμα μου βγάζει Error και κατέβασα άλλο μήπως και το προιγούμενο δεν ήταν καλό, όμως και πάλι γίνεται το ίδιο..

Όταν τρέχω το πρόγραμμα, περιμένω λίγο και μου βγάζει αυτό.

photoshoperror.png

 

Πρέπει να κατεβάσω κάποια συγκεκριμένη έκδοση για Win 7 ή είναι κάτι άλλο που πρέπει να κάνω;

dokimse:

1) uninstall to photoshop

2) restart pc

3) ka8arise tin registry me to ccleaner

4) restart pc

5) install to photoshop.

6) crack

7) restart

8) play.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dokimse:

1) uninstall to photoshop

2) restart pc

3) ka8arise tin registry me to ccleaner

4) restart pc

5) install to photoshop.

6) crack

7) restart

8) play.

Φίλε το πρόγραμμα είναι Portable, και δοκίμασα να κάνω clean το redisrty με το Ccleaner αλλά τίποτα. Κανείς άλλος;;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το πρόγραμμα είναι Portable, και δοκίμασα να κάνω clean το redisrty με το Ccleaner αλλά τίποτα. Κανείς άλλος;;

με το ccleaner δεν κάνεις αυτό που χρειάζεσε. Αν είναι Portable δεν νομίζω να επηρεάζετε από registry entries. Δοκίμασε κάποια non-portable έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...