Jump to content

[GR]ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ


Xplicit7

Recommended Posts

γιατι αναφερες τον πατερα μου στην ομορφη κουβεντα που ειχαμε? τι δηλαδη δεν θα ελεγες για τον πατερα μου ?

Link to comment
Share on other sites

γιατι αναφερες τον πατερα μου στην ομορφη κουβεντα που ειχαμε? τι δηλαδη δεν θα ελεγες για τον πατερα μου ?

Δε θα του έλεγα μπράβο για το λεξιλόγιο του γιου του.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα του έλεγα μπράβο για το λεξιλόγιο του γιου του.

κοιτα αμα θες να δεις το λεξιλογιο μου επρεπε να ερχοσουνα πριν 14 χρονια στο δημοτικο-γυμνασιο-λυκειο και να μου εβαζες και βαθμο.και πραγματικα να μην ελεγες μπραβο στην δασκαλα που ειχαμε και οχι στον πατερα μου. αν θες τα στοιχεια της να σου στειλω PM να την παρεις τηλεφωνo να της το πεις.

και οχι να καθεσαι και να βριζεις πισω απο μια οθονιτσα.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αμα θες να δεις το λεξιλογιο μου επρεπε να ερχοσουνα πριν 14 χρονια στο δημοτικο-γυμνασιο-λυκειο και να μου εβαζες και βαθμο.και πραγματικα να μην ελεγες μπραβο στην δασκαλα που ειχαμε και οχι στον πατερα μου. αν θες τα στοιχεια της να σου στειλω PM να την παρεις τηλεφωνo να της το πεις.

και οχι να καθεσαι και να βριζεις πισω απο μια οθονιτσα.

Α είσαι πολύ μεγάλος εσύ δηλαδή.Όταν μιλάω για λεξιλόγιο εννοώ για τα χυδαία που λες.

Link to comment
Share on other sites

Α είσαι πολύ μεγάλος εσύ δηλαδή.Όταν μιλάω για λεξιλόγιο εννοώ για τα χυδαία που λες.

οπως?

Link to comment
Share on other sites

Τραγική φάση. :D

Ίχνος επιχειρημάτων για την υποστήριξη των απόψεων και ανάλωση σε εξυπνάδες,κρύα αστεία και -άσχετες με το θέμα ή δίχως ουσία- παρατηρήσεις με σκοπό την "υποβάθμιση" οποιουδήποτε φέρει αντίθετη άποψη.

Παράλληλα κολλάμε και την αυτοπροσδιοριστική ταμπελίτσα της ωριμότητας και είμαστε κομπλέ.

Yes!  :D ;D

 

Link to comment
Share on other sites

Τραγική φάση. :D

Ίχνος επιχειρημάτων για την υποστήριξη των απόψεων και ανάλωση σε εξυπνάδες,κρύα αστεία και -άσχετες με το θέμα ή δίχως ουσία- παρατηρήσεις με σκοπό την "υποβάθμιση" οποιουδήποτε φέρει αντίθετη άποψη.

Παράλληλα κολλάμε και την αυτοπροσδιοριστική ταμπελίτσα της ωριμότητας και είμαστε κομπλέ.

Yes!  :D ;D

 

Γιατί μίλησες εσύ με επιχειρήματα για να σου μιλήσουμε εμείς ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μίλησες εσύ με επιχειρήματα για να σου μιλήσουμε εμείς ;

Μα δεν έχω γράψει καμία θέση εδω πέρα,επομένως πώς και γιατί να επιχειρηματολογήσω για κάτι που δεν έχω γράψει.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα.

Ενδεικτικά δες τον "διάλογο" ανάμεσα σε σένα και τον mikrosgiwrgakis.com(Παράδειγμα φέρνω)

Εχετε διαφορετικές απόψεις αλλά αντί να επιχειρηματολογήσει ο καθένας υπέρ της δικής του ή έστω κατά της άλλης δείχνωντας βέβαια τον ανάλογο σεβασμό μεταξύ σας βλέπουμε σχόλια του τύπου.

"Τι να πεις και εσύ με όνομα μικρός γιωργάκης"

"ΑΟΧοαΟΧοΑχΑ λες έρχομαστε και κάθεσε στον καναπέ σου"

"Δέσε πέτρα στο λαιμό σου και πέσε απ'το σούνιο"

"Στ'αρχίδια μου σε γράφω"

"Θες ψυχίατρο"

"Πάρε φόρα και έλα"

"Μάθε γραμματική ρε,δεν ξέρεις την υποτακτική" και άλλα πολλά τέτοια γαλλικά τα οποία δεν έχουν κανένα νόημα στην τελική.

Μπορείς να καταλάβεις αυτό που θέλω να πω.

Αναφέρομαι και σε άλλα μέλη με ανάλογη συμπεριφορά.

 

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχω γράψει καμία θέση εδω πέρα,επομένως πώς και γιατί να επιχειρηματολογήσω για κάτι που δεν έχω γράψει.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα.

Ενδεικτικά δες τον "διάλογο" ανάμεσα σε σένα και τον mikrosgiwrgakis.com(Παράδειγμα φέρνω)

Εχετε διαφορετικές απόψεις αλλά αντί να επιχειρηματολογήσει ο καθένας υπέρ της δικής του ή έστω κατά της άλλης δείχνωντας βέβαια τον ανάλογο σεβασμό μεταξύ σας βλέπουμε σχόλια του τύπου.

"Τι να πεις και εσύ με όνομα μικρός γιωργάκης"

"ΑΟΧοαΟΧοΑχΑ λες έρχομαστε και κάθεσε στον καναπέ σου"

"Δέσε πέτρα στο λαιμό σου και πέσε απ'το σούνιο"

"Στ'αρχίδια μου σε γράφω"

"Θες ψυχίατρο"

"Πάρε φόρα και έλα"

"Μάθε γραμματική ρε,δεν ξέρεις την υποτακτική" και άλλα πολλά τέτοια γαλλικά τα οποία δεν έχουν κανένα νόημα στην τελική.

Μπορείς να καταλάβεις αυτό που θέλω να πω.

Αναφέρομαι και σε άλλα μέλη με ανάλογη συμπεριφορά.

 

Γιατί περίμενες να κάτσω να κάνω σοβαρή συζήτηση με αυτόν αφού μόνο για να κάνει εντύπωση μπήκε ρε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...