Jump to content

6 Δεκεμβριου


KnightOfH3ll

Recommended Posts

για ποιον λογο ανοιξατε ενα τοπικ εδω γιαυτο το θεμα? πιστευετε πως εδω στο www.maxcheaters.com θα βρειτε τους γονεις του Αλεξη?

εγω πιστευω πως οχι.

λοιπον ολοι εσεις οι οποιοι ενδιαφερεστε για αυτο το παιδι το οποιο ειναι νεκρο τωρα, αν πραγματικα ενδιαφερεστε καντε lock αυτο το τοπικ

και απλος πηγαιντε στην οικογενια του Αλεξη να πειτε ενα "συλληπητηρια" στην οικογενια του και τοτε πιστεψτε με οποιος το κανει αυτο θα εχει

διξει το μεγαλυτερο ενδιαφερον για τον Αλεξη και γιαυτο που εγινε...παρα απλος να μην γνωριζει τιποτα για το γεγονος να λεει απλος βλακειες

και απλος να βριζει αστυνομικους ή ακομα και τον ιδιο τον Αλεξη.Οτι εγινε, εγινε! Δεν θα αλλαξει τιποτα ακομα και αν μαστιγοσουν τον ανθρωπο που σκοτωσε τον Αλεξη

ακομα και αν καψετε ολα τα καταστηματα στην Αθηνα ακομα και αν κλεισετε ολα τα σχολεια του κοσμου.

οχι μην σκυψεις το κεφαλι κατω!

πηγαινε σπασε τα μαγαζια ανθρωπων 40-50 χρωνων οι οποιοι χρωστανε σε ενοικια σε δεη σε ευδαπ και εχουν και 4 παιδια στο σπιτι που περιμενουν να γυρισει ο πατερας τους απο την δουλεια για να φανε ενα πιατο φαη και να μην τρωνε! γιατι? απλος επειδη εσυ, ο φιλος σου, μαθητες, αναρχικοι κοκ γουσταρουν να ανεβασουν την αδρεναλινη τους για λιγες ωρες.

δεν εισαι εσυ ουτε εγω ουτε κανενας ο οποιος μπορει να αποφασιζει για αλλους ανθρωπους και την μοιρα τους...και τωρα θα μου πεις "γιατι ο αστυνομικος αποφασισε να σκωτοσει αυτο το παιδι, ειχε το δικαιωμα?" φυσικα και δεν το ειχε αλλα ποτε δεν ξερεις τι θα προκυψη σε αυτον τον ανθρωπο!

Δεν θα επεκταθώ ο καθένας έχει την άποψή του στο θέμα, σήμερα ήμουν στην πορεία κάτι κάμερες σε μια Eurobank έσπασαν μόνο, τίποτα άλλο.

 

Απλά έχω την εξής ερώτηση, ποιος πιστεύετε πως θα πληρώσει τις ζημιές των τραπεζών και των πολυεθνικών? Για να απαντήσω στην ερώτησή μου, ΚΑΝΕΙΣ. Όλες αυτές οι εταιρίες/καταστήματα είναι ασφαλησμένες και καλύπτονται πλήρως για οποιαδήποτε ζημιά.

 

Η τράπεζα δεν πληρώνει τίποτα, την ασφάλεια την πληρώνουν έτσι κι αλλιώς και καλώ τώρα εγώ εσάς που κάνετε αυτές τις καταστροφές, τι ακριβώς θα κερδίσετε από αυτό? Γιατί μου φαίνεται ότι κάνουμε ότι κάνουμε χωρίς να ξέρουμε τι θα επιφέρει αυτό, στην προκειμένη περίπτωση, τίποτα.

Δεν καταλαβαίνω πως παίρνεις εκδίκηση ή πως δείχνεις ότι δεν είσαι ηλίθιος καταστρέφοντας.

Τελικα εσας σας αγαπω πολυ! :3
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει νέους θεατές που θεό τους έχουν τον καταναλωτισμό και είναι εχθροί της ζωής.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει νέους θεατές που θεό τους έχουν τον καταναλωτισμό και είναι εχθροί της ζωής.

Σοφος.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει νέους θεατές που θεό τους έχουν τον καταναλωτισμό και είναι [glow=red,2,300]εχθροί της ζωής[/glow].

 

Για ποιο λόγο να στενοχωρηθώ που πέθανε άλλος ένας της άποψης ''τάξη και ασφάλεια'' ;

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρετε να ζείτε αιχμάλωτοι ενός ολιγαρχικού καθεστώτος και αιχμάλωτοι των τραπεζών και των πολυεθνικών , κάτι που φυσικά δεν μπορείς να το δεις άμα βλέπεις βραδινές ειδήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου μια χωρα που δεν κυριαρχουν οι λιγοι και το χρημα. btw δεν βλεπω γενικα ειδησεις

Link to comment
Share on other sites

Πες μου μια χωρα που δεν κυριαρχουν οι λιγοι και το χρημα. btw δεν βλεπω γενικα ειδησεις

Σε όλες αλλά εσύ τι κάνεις για αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες αλλά εσύ τι κάνεις για αυτό ;

 

Τιποτα. Αλλα δεν καιω ολοκληρη την αθηνα απλα για να πω οτι κανω κατι.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα. Αλλα δεν καιω ολοκληρη την αθηνα απλα για να πω οτι κανω κατι.

Δεν το κάνει κανείς για να πει απλά ότι έκανε κάτι , η επανάσταση όμως χωρίς βία δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

η επανάσταση όμως χωρίς βία δε γίνεται.

 

Αυτές οι αντιλήψεις αποδείχθηκαν λανθασμένες, τουλάχιστον στις περισσότερες περιπτώσεις, με τη δημιουργία του σοσιαλισμού και άλλων, συγγενικών κινημάτων/αντιλήψεων..

 

Και να κάτι που έχουμε ξεχάσει τελευταία (Τι τελευταία δηλαδή.. Τα τελευταία 30 χρόνια!)..

http://www.youtube.com/watch?v=kg8rlSi5MlA

Link to comment
Share on other sites

η επανάσταση όμως χωρίς βία δε γίνεται.

ελπιζω να ξερεις πως εφυγαν οι αγγλοι απ την ινδια... Βλ. Ganti.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ξερεις πως εφυγαν οι αγγλοι απ την ινδια... Βλ. Ganti.

 

Gandhi* ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...