Jump to content

6 Δεκεμβριου


KnightOfH3ll

Recommended Posts

Δηλαδή θες σοβαρή απάντηση για το πρώτο ; Συγγνώμη που δε θέλω να ζω αποκομμένος από όλα !

 

Αστυνομικοί ; Μπάτσοι είναι μακάρι να ήταν αστυνομικοί , ενώ ήταν η μάνα μου στο τμήμα για κάτι χαρτιά που ήθελε σκάει τηλέφωνο για κλοπή κλείνει το τηλέφωνο ο ένας μπάτσος και λέει στο διπλανό του για το συμβάν η απάντηση ; Δε γαμιέται και αυτός ; Αυτή είναι η ΕΛΑΣ αγαπητέ όλοι μπάτσοι.

 

Πω ρε φίλε έχω βαρεθεί να το λέω ότι τα μαγαζάκια δε τα ακουμπάνε αναρχικοί δηλαδή ξεκολλάτε πια.Τις καίω για να δείξω την οργή μου και την αντίθεση μου στο τωρινό σύστημα εσύ τι κάνεις ; Προφανώς κάποιος βολεμένος είσαι αλλά δε με απασχολεί κιόλας.

 

Δεν είναι ηλίθιο το να τιμάς τη μνήμη του παιδιού καίγοντας αυτούς που σε καταπιέζουν και σε καταστέλλουν εκτός αν το βλέπεις διαφορετικά τότε πάω πάσο.Τέλος υπάρχουν πολλοί συνειδητοποιημένοι μαθητές απλά όπως πάντα θα υπάρχουν και μερικά ηλίθια πολύ μικρής ηλικίας συνήθως που δεν έχουν ιδέα καν για τι πάνε στην πορεία απλά για να πετάξουν καμιά πέτρα και κανένα πορτοκάλι.

Ισοπεδώνετε τα πάντα όμως με το να  γενικευετε και να λέτε ότι όλοι οι αστυνομικοι είναι γουρούνια,δολοφόνοι,σκατιάδες ή ο,τι άλλο τέλος πάντων.Επειδή μίλησαν έτσι 2 μπροστά στη μητέρα σου και έχουν αντιστοιχη συμπεριφορά άλλοι 100,400,ή και 1000 δεν σημαίνει πως μπορείς να λες πως ένα σώμα απο 55.000 άτομα είναι ολοκληρωτικά έτσι.Είναι σαν να λέμε πως επειδή μια μερίδα αλβανών  έχει παραβατική συμπεριφορά όλοι οι Αλβανοί είναι εγκληματίες.Έλεος δηλαδή.Δεν είναι έτσι η ΕΛ.ΑΣ όπως την παρουσιάζετε τουλάχιστον.

 

Όσο για τα μαγαζάκια ας μην κάνουμε τις εξαιρέσεις κανόνα.Ναι,μέλη της Χρυσής Αυγής κλπ. μπορεί να προβοκάρουν ορισμένες φορές με το να κάνουν βανδαλισμούς αλλα ας μην αγιοποιούμε και τους αναρχικούς γιατί σπάνε και αυτοί απλά μαγαζάκια όπως και να το κάνουμε.Και επιτέλους καταλάβετε ότι όσες τράπεζες και να σπάσετε όσες φωτιές και να βάλετε στις πολυεθνικές αυτές θα ξεπηδούν διπλές.

Οι πολυεθνικές  στις οποίες εναντιώνεστε  δεν πέφτουν με τις μολότοφ και τις βαριοπούλες αλλα με το μποϋκοτάρισμα των προϊόντων τους.Επομένως ,ναι, ακόμα και το 10€ που μπορεί να δίνεις το μήνα για το ίντερνετ για να μην μένεις απομονωμένος είναι αρκετό γι'αυτές.Όσο για το ό,τι εγώ είμαι βολεμένος άσ'το.Ξέρουμε καλά πως οι περισσότεροι "αναρχικοί" πιθανότατα σ'αυτούς και εσύ έχετε στο σπίτι σας ωραιότατο PC απο το μαγαζάκι της microsoft,ωραιότατη τηλεόραση LG,ένα γαμάτο αμαξάκι για τον χαβαλέ και με το υπόλοιπο χαρτζιλικάκι και κανα μπιτονάκι βενζίνη για να κάψεις τις εταιρίες που ο ίδιος συντηρείς και να πουλήσεις το ψευτοεπαναστατηλίκι.

 

Τέλος όσον αφορά  την μνήμη του Αλέξανδρου πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως βοηθά το κάψιμο των πόλεων.Η βία φέρνει βία.

 

μπορουμε να ενημερωθουμε και να διακινησουμε ευκολα και γρηγορα τις αποψεις μας με σκοπο τον προσυλητισμο

Προσηλυτισμό? :o

Link to comment
Share on other sites

 

Προσηλυτισμό? :o

βασικα οντος φέιλ λεξη εβαλα. προβληματισμο ηθελα να πω, ετσι ωστε να ψαχτουμε λιγο παραπανω με ολες αυτες τις πληροφοριες που περνανε χωρις να τσιμπαμε καμια  -σε γενικες γραμμες-

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο μου φανηκε που δεν ειδα καποιο θεμα με αυτο.

 

Αποψεις και σχολια παρακαλω.

 

Αυτην την στιγμη η Αθηνα καιγεται. Πολυ ωραια! Στο σχολειο μου εκανα γιορτη. ΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ? Νομιζουν οτι ειναι εθνικη γιορτη! Αν ειναι δυνατον. Στο facebook μου ερχετε να αρχισω να γραφω και οποιον παρει ο διαλος! Ολο μαλακιες βλεπω!

 

ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! Γιατι δεν κανετε και γιορτη για τους αστυνομικους που δολοφονηθηκαν?  Α ναι ξεχασα! Ειπε καποιος μπατσοι γουρουνια δολοφονοι και την εχετε κανει καραμελα.

 

Pesta re knight!!

Link to comment
Share on other sites

Pesta re knight!!

Άμα είχες διαβάσει τα προηγούμενα posts ίσως να είχες καταλάβεις ότι κανείς δεν είπε κανένα τέτοιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχες διαβάσει τα προηγούμενα posts ίσως να είχες καταλάβεις ότι κανείς δεν είπε κανένα τέτοιο πράγμα.

 

Kai ti simasia exei auto?

Link to comment
Share on other sites

Kai ti simasia exei auto?

Α δηλαδή ήθελες να πεις απλά μια μαλακία...Οκ δεκτό !

Link to comment
Share on other sites

Eipa tin apopsi mou, meriki sinfonoun kai aloi opos esi diafonoun. ;)

 

H άποψή σου είναι "Πέστα ρε τάδε", ενώ στην ουσία ούτε καν που έχει εκφράσει ακριβώς αυτό που είπε..

Ναις..

Link to comment
Share on other sites

H άποψή σου είναι "Πέστα ρε τάδε", ενώ στην ουσία ούτε καν που έχει εκφράσει ακριβώς αυτό που είπε..

Ναις..

Ε ναι ρε τεκμηριωμένη άποψη !

 

Το μπουκάλι πίσω δεν γυρνά

Το μπουκάλι πίσω δεν γυρνά

έχει πάρει πια φωτιά

έχει κάψει τον ΜΑΤά

Το μπουκάλι πίσω δεν γυρνά

Link to comment
Share on other sites

Nikoloudos7 ante pane na spasis kamia tzamaria re, na di3eis poso s elipse o Alex, pane na kaneis xironomies ta MAT re, na di3eis poso sou elipse o Alex.

 

Ama dixnete esis etC to oti agapate ton Alex afisteto.

Link to comment
Share on other sites

Nikoloudos7 ante pane na spasis kamia tzamaria re, na di3eis poso s elipse o Alex, pane na kaneis xironomies ta MAT re, na di3eis poso sou elipse o Alex.

 

Ama dixnete esis etC to oti agapate ton Alex afisteto.

Θα πάω και θα πετάξω πέτρες και μολότοφ στα ΜΑΤ ελπίζοντας ότι ο Αλέξης θα είναι ο τελευταίος αδικοχαμένος από σφαίρες μπάτσου.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω και θα πετάξω πέτρες και μολότοφ στα ΜΑΤ ελπίζοντας ότι ο Αλέξης θα είναι ο τελευταίος αδικοχαμένος από σφαίρες μπάτσου.

 

Bravo!! Gera ston agona..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock