Jump to content

[GR]Ερωτήσεις πάνω στα Windows 7.


HellRanger

Recommended Posts

Mallon einai adware ki oxi aplo ad, bale ena antispyware kai ksefortwsoy to..

Spyware Doctor / Avira (Recommended)

Φίλε όχι το βρήκα. Πας στον Explorer μετά Εργαλεία και κάπου κατά κάτω λέει Αποκλεισμός αναδυόμενων παραθύρων και επιλέγεις μετά αποκλεισμός. Δεν μου ξανά έβγαλε τίποτα.

 

Για το άλλο θέμα έχει να πει κάποιος κάτι;;

Link to comment
Share on other sites

1.Αφού έκανα format γιατί στον τοπικό C: παραμένουν τα αρχεία και οι φάκελοι που είχα και πριν το format; Πως θα ξέρω πια είναι τα "άχρηστα" αρχεία και πως αν τα διαγράψω δεν θα γίνει τίποτα;

Όλα αυτά είναι μέσα σε έναν φάκελο "OLD_WINDOWS";

Αν ναι, μπορείς να τα διαγράψεις όλα γιατί δεν είναι μέρος της τωρινής εγκατάστασης αλλά της προηγούμενης.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά είναι μέσα σε έναν φάκελο "OLD_WINDOWS";

Αν ναι, μπορείς να τα διαγράψεις όλα γιατί δεν είναι μέρος της τωρινής εγκατάστασης αλλά της προηγούμενης.

Όχι φίλε δεν είναι μέσα στον φάκελο Windows.old αλλά στον τοπικό C: . Είναι δύο φάκελοι και ένα αρχείο. Τον φάκελο Windows.old μπορώ να τον διαγράψω; Εννοώ δεν θα επηρεάσει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Απολύτως τίποτα. Μπορείς να τον διαγράψεις απλά μπορείς να πάρεις ότι θέλεις μέσα από αυτόν μιας και τον δημιούργησε το σύστημα ως backup φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

Απολύτως τίποτα. Μπορείς να τον διαγράψεις απλά μπορείς να πάρεις ότι θέλεις μέσα από αυτόν μιας και τον δημιούργησε το σύστημα ως backup φάκελο.

Τελικά τσάμπα κράτησα Back up στον εξωτερικό μου.. Μπήκα στον φάκελο Windows.old μετά στον φάκελο Χρήστες και από εκεί μπήκα στον φάκελο με τον χρήστη μου και έχει μέσα τα πάντα που είχα πριν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...