Jump to content

Εμπιστεύτηκαν...Χρυσή Αυγή


Belzebul

Recommended Posts

Gia pion logo kapios na psifisei X.A  ?

Μήπως γιατί είναι οι μόνοι οι οποίοι έστω και από τα λόγια λένε πράγματα που θέλει να ακούσει ο λαός; Αν παρακολουθήσεις τα άλλα κόμματα μιλάνε μόνο για την γαμημένη μας οικονομία ενώ την ΧΑ εκτός από τα οικονομικά είναι και οι μετανάστες και είναι το μόνο κόμμα που ότι είναι να πει το λέει άμεσα και όχι έμμεσα, απέξω απέξω και με μπούρδες.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γιατί είναι οι μόνοι οι οποίοι έστω και από τα λόγια λένε πράγματα που θέλει να ακούσει ο λαός; Αν παρακολουθήσεις τα άλλα κόμματα μιλάνε μόνο για την γαμημένη μας οικονομία ενώ την ΧΑ εκτός από τα οικονομικά είναι και οι μετανάστες και είναι το μόνο κόμμα που ότι είναι να πει το λέει άμεσα και όχι έμμεσα, απέξω απέξω και με μπούρδες.






yeap..

Link to comment
Share on other sites






yeap..

Τα έχω δει και ξέρω ότι δεν είναι και από τις καλύτερες οργανώσεις-κόμματα, αλλά αυτή τη στιγμή ο λαός τη βλέπει σαν μία λύση.
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει και ξέρω ότι δεν είναι και από τις καλύτερες οργανώσεις-κόμματα, αλλά αυτή τη στιγμή ο λαός τη βλέπει σαν μία λύση.

 

δεν είναι ετσι,απλά η τηλεόραση ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟ.γιαυτό και στους πασοκους δινουνε μισαωρα στα κεντρικα δελτια

και στον μιχαλολιακο 1,30 λεπτό...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν ήμουν υπέρ της χρυσής αυγής αλλά τώρα πια έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα όπως

καλό θα ήταν να δούμε και τι θα μπορούσε να προσφέρει μιας και τα άλλα κόμματα είναι μόνο λόγια..

Link to comment
Share on other sites

RE paidakia ma8ete ti simenei zwh kai ti paixnidi bias.  Na sotonoun kai na traumatizoun anipospiastous  metanastes einai swsto?? 3erete posous metanastes exoun oi ellines se olokliro ton kosmo? an tous antimetopizan san  zwa  opws emeis pws 8a estanosastan?

H X.A  einai dolofonei kai tpt allo... Kai osoi lene "gamane", "exoun dikio" ti na tous pw? isos prepei na skeftoun ti pragmatika kanoun, kai an 8a mas arese an to kanane se mas.

 

Min anisixite etc opws einai h eikonomia mas, 8a  3anarxisei ti metanastiko kimma twn ellinwn pali.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει και ξέρω ότι δεν είναι και από τις καλύτερες οργανώσεις-κόμματα, αλλά αυτή τη στιγμή ο λαός τη βλέπει σαν μία λύση.

Σαν ιδεα ειναι σωστη

να φυγουν οι αλλοδαποι

αλλα δεν το υποστηριζουν σωστα

ΚΑΘΟΛΟΥ σωστα

Link to comment
Share on other sites

AΣ ΨΗΦΗΣΟΥΜΕ ΑΝΑΡΧΕΙΑ! ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥΣ! ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ !

ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΧΩΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ,ΑΣ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΑΘΩΩΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ,ΑΣ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΑΘΩΩΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ

Ναι σωστα ... παλι την πέταξες
Link to comment
Share on other sites

Ναι..θα λυσεις τα προβληματα σου με το να πηγαινεις να δερνεις τους πακιστανους...ετσι θα φυγουν νομιζεις;

Βαζοντας τα με αθωους κατα πλειοψηφια ανθρωπους;

Βαλτα με εκεινους που πρεπει

Link to comment
Share on other sites

δεν θα δερνεις απλως θα χρησιμοποιεις τις αναγκεες δυναμεις ωστε να φυγουν απο την χωρα μας μιλαω παντα για τουσ παρανομους

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...