Jump to content

ligo help!!


Panikos

Recommended Posts

guys 8elw ligo help...apla 8elw na mpw ston gnwsto se olous mas gve kai isws poli na to gnwrizete oti exoun bannarei tin elliniki ip afto p psaxnw kai epidi eimai ligo n00b se afta ta 8emata einai ena spoofing tool gia na kanw tin ip m na min fenete oti einai apo ellada alla apo mia alli xwra

 

 

ps soz an eimai se la8os section !!!!!!

ps2 plzzz help meeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dn uparxei tpt exoun ginei paromia TOPIC dn ginete na kaneis Hide ton provider s kai genikotera tin xwra s opos to theteis gve dn beneis ektos kai an ksebannaristoun ou Ip

Link to comment
Share on other sites

Dn uparxei tpt exoun ginei paromia TOPIC dn ginete na kaneis Hide tin  ton provider s kai genikotera tin xwra s opos to theteis gve dn beneis ektos kai an ksebannaristoun ou Ip

 

re c den kserw pistevw oti ginete apla eimai psilo n00b gia na to vrw solo ase p den exw kai para poli xrono na psaksw logo douleias kai sxolis

 

ps: to nick s kati m leei stadar to exw dei naz!!!!!

Link to comment
Share on other sites

re c den kserw pistevw oti ginete apla eimai psilo n00b gia na to vrw solo ase p den exw kai para poli xrono na psaksw logo douleias kai sxolis

 

ps: to nick s kati m leei stadar to exw dei naz!!!!!

 

 

I IP krivete se surfing dn krivete se internet applications (isws na to kanoun kana duo tria proggramata an kai eimai sigouros dn krivete ) twra exoun ginei dokimes kai dn beneis gve eksalou exoun vgei arketoi servers paromoiOi kai kaluteri min skalonis tsaba me ton gve ;)

 

P.S: heh eimai melos kai se alla forum :P eimai diasimos ti na pw XD (plakitsa :P)

Link to comment
Share on other sites

 

I IP krivete se surfing dn krivete se internet applications (isws na to kanoun kana duo tria proggramata an kai eimai sigouros dn krivete ) twra exoun ginei dokimes kai dn beneis gve eksalou exoun vgei arketoi servers paromoiOi kai kaluteri min skalonis tsaba me ton gve ;)

 

P.S: heh eimai melos kai se alla forum :P eimai diasimos ti na pw XD (plakitsa :P)

 

an eisai akoma edw kane ena asap reply kai protine enan !!!! ektos t factions.net p pe8enei :/

Link to comment
Share on other sites

an eisai akoma edw kane ena asap reply kai protine enan !!!! ektos t factions.net p pe8enei :/

 

dokimase l2mafia nomizw to site einai www.l2mafia.gr

idios me ton gve einai kai einai kai ellinikos :P

Link to comment
Share on other sites

dokimase l2mafia nomizw to site einai www.l2mafia.gr

idios me ton gve einai kai einai kai ellinikos :P

 

tora pia bikan donate ekei den axizi.... oute adena den tha b oris na mazepsis.. gamiseta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock