Jump to content

[ΕΛ] Συζήτηση Περί Εμού.


`Vaxil

Recommended Posts

Egw apla pisteyw pos prp  kapoios na skeftete na sines8imata tou allou protou drasei.

 

Δηλαδή εγώ θα έπρεπε να έχω αυτοκτονήσει με όσα έχω ακούσει εδώ μέσα. Internet =/= life.

 

ψηφιακή πλατεία wtf...!!!!

 

epic shitloads

 

ayto einai p i8eles na peis? TWRA EGW TI NA PW DLD?????????

 

 

btw h sig to pisteveis eite oxi  einai arketa kalh , kai gia dikh sou pliroforisi thn dikh SOU gnwmh dn 3ereis p thn grafw............................ Hint : Mirizei para3ena. Enas newbie kyrie skoteineslayer eimai sigouros pos dn 8a mporouse na ftia3ei tetoia sig ! Pes k kanena kalo comm p.x. keep on trying ,it has got a few good points.... dn 8a se skotosei.

 

Προτιμάς να ακούς ψέματα, αντί να σέβεσαι το γεγονός πως έχεις αποτύχει και να προσπαθήσεις να βελτιωθείς; Fine.

 


 

Για να τελειώνουμε.

 

1) Δεν είμαστε εκκλησία. Σαφώς απαγορεύεται το flaming και το trolling, όμως το να σε πει κάποιος noob/βλάκα, ή να πει κάτι σχετικά ειρωνικό δεν σημαίνει πως πρέπει να φάει ban.

2) Πόσες φορές πρέπει να πω πως δεν έχει σημασία το ποιος αρχίζει τα wars, αλλά το αν κάποιος τα συνεχίζει;

3) Γιατί σε ενδιαφέρει πια τόσο πολύ η άποψη των υπολοίπων;

 

Τέλως πάντων, δεν υπάρχει κάτι άλλο να ειπωθεί.

Ήμουν αρκετά ξεκάθαρος και ελπίζω ΚΑΙ ο Ναμινε ΚΑΙ ο Μαπρεχ να έχουν ησυχάσει μόλις τελειώσει το μπαν.

(100% μόλις ποστάρω αυτό το ποστ ο 1 από τους 2 θα έχει κάνει new topic/pm)

 

Au revoir και relax λιγάκι.

 

ΥΓ:

δράμα δράμα δράμα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...