Jump to content

[GR]Πείτε την άποψη σας !


Ops

Recommended Posts

Το κινητό του φίλου σου έχει τον πιο γρήγορο "Broswer" ;

Το κινητό του φίλου σου έχει "Real time XA" ;

Το κινητό του φίλου σου μπορεί να διαβάσει βιβλίο μέσο του διαδυκτίου ;

 

 

Τότε σκέφτηκες ποτέ σου να αγοράσεις ενα laptop? fsss

Link to comment
Share on other sites

Το λάπτοπ δεν χωράει στην τσέπη μου .

 

Ναι γιατι εσύ είσαι επιχειρηματιας και ιδιοκτήτης της τράπεζας της Ελλάδος και πρέπει να έχεις ένα κινητό Transformer πάντα μαζί σου για

να μπορείς να επικοινωνείς και με το διάστημα..

 

Δεν πάς να ξοδέψεις τα λεφτά σου σε τίποτα χρησιμότερο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι εσύ είσαι επιχειρηματιας και ιδιοκτήτης της τράπεζας της Ελλάδος και πρέπει να έχεις ένα κινητό Transformer πάντα μαζί σου για

να μπορείς να επικοινωνείς και με το διάστημα..

 

Δεν είπα αυτό εσείς αρχίσατε να λέτε και βλέπεις τι έγινε .

Και μιας και το έφερε ι κουβέντα , έχω 12 Μαγαζία . Απλά δεν σε αφόρα .

Όταν μάθεις κιάλα έλα πίσω , μην γράφεις χωρίς να ξέρεις . Δέυτερη φόρα .

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Και μιας και το έφερε ι κουβέντα , έχω 12 Μαγαζία . Απλά δεν σε αφόρα .

 

 

Και ασχολείσαι με ένα Cheating Forum και φτιάχνεις ένα topic για να σου πούνε την αποψή τους τα μέλη του.

 

pfff δεν ασχολούμαι άλλο, κάνε ότι θες.

Link to comment
Share on other sites

Και ασχολείσαι με ένα Cheating Forum και φτιάχνεις ένα topic για να σου πούνε την αποψή τους τα μέλη του.

 

pfff δεν ασχολούμαι άλλο, κάνε ότι θες.

 

Ακόμα είμαι 17 , είναι οικογενιακή επειχήριση και δουλέυω κανονικά .

Απλά μένει ένας χρόνος , και στον ελέυθερο μου χρόνο γράφω στο διαδύκτιο .

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να μιλάω ώρες αλλα βαριέμαι :P

Όσοι το κατακρίνετε το iPhone και όχι μονο το 4 αλλα και το 3Gs θα πρέπει να γνωρίζετε τα βασικά, πολύ μιλάνε για το multitasking σιγά το νέο, άσε σε ένα sony ericsson 100 εφαρμογές ανοιχτές και άλλες 100 στο iPhone το sony ericsson θα τα φτύσει γιατί η εφαρμογή συνεχίζει να τρέχει ενώ στο iOS 4 (iPhone) η εφαρμογή παγώνει χωρίς να καταναλώνει μπαταρία.

Όσο για την υψηλή ανάλυση οθόνης, η Retina Display βρίσκετε μονο στο iPhone και την ανάλυση της δεν την έχει κάποιο άλλο κινητό

τα mpx τώρα, πολύ λέτε σιγά 5 mpx camera εγώ έχω 12, πρέπει να ξέρετε πως η ποιότητα δεν βασίζεται στα mpx τις cameras αλλα και στον επεξεργαστή του κινητού, δεν είναι τυχαίο πως το iPhone 4 έρχεται δεύτερο σε ποιότητα φωτογραφίας ενώ έχει προσπεράσει κινητά με 8 mpx camera, η καρδια του iPhone 4 είναι ο A4 επεξεργαστής του και αυτό το κάνει μοναδικό καθώς τρέχει στα 1GHz και έχει 512MB Ram ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να μιλάω ώρες αλλα βαριέμαι :P

Όσοι το κατακρίνετε το iPhone και όχι μονο το 4 αλλα και το 3Gs θα πρέπει να γνωρίζετε τα βασικά, πολύ μιλάνε για το multitasking σιγά το νέο, άσε σε ένα sony ericsson 100 εφαρμογές ανοιχτές και άλλες 100 στο iPhone το sony ericsson θα τα φτύσει γιατί η εφαρμογή συνεχίζει να τρέχει ενώ στο iOS 4 (iPhone) η εφαρμογή παγώνει χωρίς να καταναλώνει μπαταρία.

Όσο για την υψηλή ανάλυση οθόνης, η Retina Display βρίσκετε μονο στο iPhone και την ανάλυση της δεν την έχει κάποιο άλλο κινητό

τα mpx τώρα, πολύ λέτε σιγά 5 mpx camera εγώ έχω 12, πρέπει να ξέρετε πως η ποιότητα δεν βασίζεται στα mpx τις cameras αλλα και στον επεξεργαστή του κινητού, δεν είναι τυχαίο πως το iPhone 4 έρχεται δεύτερο σε ποιότητα φωτογραφίας ενώ έχει προσπεράσει κινητά με 8 mpx camera, η καρδια του iPhone 4 είναι ο A4 επεξεργαστής του και αυτό το κάνει μοναδικό καθώς τρέχει στα 1GHz και έχει 512MB Ram ;)

 

Μπραβό !! Ήταν μέχρι να γράψεις !

Link to comment
Share on other sites

Μπραβό !! Ήταν μέχρι να γράψεις !

Το θέμα είναι πως το iPhone είναι καταστροφέας, καταστρέφει την γέφυρα που έχεις στο μυαλό σου για το τι είναι κινητό, εάν πάρεις iPhone δεν υπάρχει επιστροφή, πούλησα το 3G μου και πέρασε μια βδομάδα μέχρι να έρθει το 3Gs και χρησιμοποιούσα το παλιό μου Samsung Omnia, δεν μπόρεσα να δουλέψω πάνω του μου φάνηκε άπειρα δύσκολο, εάν δεν χρησιμοποιήσεις ένα iPhone δεν μπορείς να έχεις άποψη πάνω του και είμαι σίγουρος όσοι λέτε σιγά εγώ έχω καλύτερο, δεν έχετε αγγίξει ποτε iPhone, το iPhone από μονο του μπορεί να μην είναι το καλύτερο κινητό αλλα εάν βάλεις το χεράκι σου (βλέπε jailbreak) το κινητό κάνει παπάδες.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως το iPhone είναι καταστροφέας, καταστρέφει την γέφυρα που έχεις στο μυαλό σου για το τι είναι κινητό, εάν πάρεις iPhone δεν υπάρχει επιστροφή, πούλησα το 3G μου και πέρασε μια βδομάδα μέχρι να έρθει το 3Gs και χρησιμοποιούσα το παλιό μου Samsung Omnia, δεν μπόρεσα να δουλέψω πάνω του μου φάνηκε άπειρα δύσκολο, εάν δεν χρησιμοποιήσεις ένα iPhone δεν μπορείς να έχεις άποψη πάνω του και είμαι σίγουρος όσοι λέτε σιγά εγώ έχω καλύτερο, δεν έχετε αγγίξει ποτε iPhone, το iPhone από μονο του μπορεί να μην είναι το καλύτερο κινητό αλλα εάν βάλεις το χεράκι σου (βλέπε jailbreak) το κινητό κάνει παπάδες.

 

Απόλυτα σωστός ! 100%

Δεν έχω κατι άλλο να πω!

 

Link to comment
Share on other sites

malon gi auto o webmonster to poulise pos k pos .. alla etc opos to les exeis dikio dn 8a to paro ,... 8a paro sony ericsson

Λάθος, το πούλισα για να αναβαθμήσω στο iPhone 3Gs ;)

a milame gia tosa polla lefta?..i-phone re pedia me afta ta lefta pernw ipologisti..ama xaseis to i-phone diolou duskolo tha kles me mauro dakri meta.

υπηρεσία του MobilMe της apple, track my iPhone, σου ανοίγει google maps και σου κάνει track που βρίσκετε το iPhone σου σε περίπτωση που το χάσεις :) μπορείς να το βάλεις να βγάλει ένα μήνυμα στην οθόνη να μάθεις την διεύθυνση που βρίσκετε, να το κλειδώσεις με κωδικό στο lock screen ή στην χειρότερη να κανεις remote wipe το κινητό και να καταστραφούν όλα τα έγγραφα.

 

Ναι γιατι εσύ είσαι επιχειρηματιας και ιδιοκτήτης της τράπεζας της Ελλάδος και πρέπει να έχεις ένα κινητό Transformer πάντα μαζί σου για

να μπορείς να επικοινωνείς και με το διάστημα..

 

Δεν πάς να ξοδέψεις τα λεφτά σου σε τίποτα χρησιμότερο?

 

δηλαδή πρέπει να είσαι ο ιδιοκτητης της τράπεζας της ελλάδος για να πάρεις ένα ακριβό κινητό ; μπορείς να διαχειριστής τα πάντα με ένα πάτημα του δακτύλου σου, το ότι το iPhone είναι καλύτερο από οποιοδήποτε SE, NOKIA, ANDROID που έχεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να το θάβεις, ξέρεις ένα ωραίο τραγουδάκι λέει "πάντα γι' άλλους μιλάμε, έτσι δεν πονάμε" ;)

 

Κάτι άλλο ;

Link to comment
Share on other sites

Λάθος, το πούλισα για να αναβαθμήσω στο iPhone 3Gs ;)υπηρεσία του MobilMe της apple, track my iPhone, σου ανοίγει google maps και σου κάνει track που βρίσκετε το iPhone σου σε περίπτωση που το χάσεις :) μπορείς να το βάλεις να βγάλει ένα μήνυμα στην οθόνη να μάθεις την διεύθυνση που βρίσκετε, να το κλειδώσεις με κωδικό στο lock screen ή στην χειρότερη να κανεις remote wipe το κινητό και να καταστραφούν όλα τα έγγραφα.

 

δηλαδή πρέπει να είσαι ο ιδιοκτητης της τράπεζας της ελλάδος για να πάρεις ένα ακριβό κινητό ; μπορείς να διαχειριστής τα πάντα με ένα πάτημα του δακτύλου σου, το ότι το iPhone είναι καλύτερο από οποιοδήποτε SE, NOKIA, ANDROID που έχεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να το θάβεις, ξέρεις ένα ωραίο τραγουδάκι λέει "πάντα γι' άλλους μιλάμε, έτσι δεν πονάμε" ;)

 

Κάτι άλλο ;

 

Ιδού και το όνομα "WebMonster"

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα κάτι λιγότερο απ΄τον Web, σας βούλωσε για τα καλά xD

 

Σίγουρα το κινητό είναι πανάκριβο, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του. Εγώ έχω πιάσει δουλειά για αυτό το λόγο, για το iPhone 4!

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα κάτι λιγότερο απ΄τον Web, σας βούλωσε για τα καλά xD

 

Σίγουρα το κινητό είναι πανάκριβο, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του. Εγώ έχω πιάσει δουλειά για αυτό το λόγο, για το iPhone 4!

 

Είναι να μην με πιάσουν τα ωραία μου, εε δεν σου είπα πείρα τα ΕΛΤΑ και τους "ξεχεσα" σήμερα, πήγα 8 το πρωί και μου το είχαν πρώτο πρώτο χαχα το πείρα και έφυγα :P

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό του φίλου σου έχει τον πιο γρήγορο "Broswer" ;

Το κινητό του φίλου σου έχει "Real time XA" ;

Το κινητό του φίλου σου μπορεί να διαβάσει βιβλίο μέσο του διαδυκτίου ;

 

Ναι. (Opera) , έχω και benchmark tests αμα θες.

Δεν ξέρω.

Ναι.

 

Μάθε απλά να ακούς και την γνώμη των άλλων όταν ζητάς την γνώμη τους.Εγώ δεν θα έπαιρνα iPhone μόνο και μόνο για να πληρώσω μάρκα.Συνεχίζω να πιστεύω ότι υπάρχουν κινητά με περίσσοτερα χαρακτηριστικά από το iPhone και λιγότερα χρήματα.Αν έδινα λεφτά για Αpple θα ήταν μόνο για laptop.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock