Jump to content
  • 0

[HELP]Δυο Προβλήματα


CarmineAngelo

Question

Γειά σας παιδιά , εχω κάνει αρκέτες φορές στο req help dev , το ξέρω αλλα είμαι new dev ας πω που κόλησα.

1) πρόβλημα :  θέλο να ρυθμίσω τις τιμές τον custom items που να πάω για να το δώ??

2) προβλημα : Πατάω να αγοράσω κατι στο gm shop Π.χ του μιλάω , πατάω να αγοράσω ενα s grade και μου βγένει εντελώς εκτός λίστας....:/

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

sto proto prblima patas shift-click to npc show shoplist kai diorthoneis to allo den kserw

Λαθος.


Τι τιμες για τα ιτεμ θα τις βρεις στο Gamaserver/data/multisell.

Θα πρεπει να ψαξεις να βρεις τα id τις multisell τον item σου.


2.

Iσως εχει καποιο λαθος στο multisell και σε πεταει εξω.

Εγω αν ημουν στην θεση σου θα κατεβαζα ενα αλλο Gm-shop και ενα multisell meker και θα το εβαζα στο game και μετα θα διορθωνα οτι τιμες και ιτεμ δεν μου αρεσε.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Λαθος.


Τι τιμες για τα ιτεμ θα τις βρεις στο Gamaserver/data/multisell.

Θα πρεπει να ψαξεις να βρεις τα id τις multisell τον item σου.


2.

Iσως εχει καποιο λαθος στο multisell και σε πεταει εξω.

Εγω αν ημουν στην θεση σου θα κατεβαζα ενα αλλο Gm-shop και ενα multisell meker και θα το εβαζα στο game και μετα θα διορθωνα οτι τιμες και ιτεμ δεν μου αρεσε.

Nox mporeis n m hlp me teamviewer? :S
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nox mporeis n m hlp me teamviewer? :S

Ρε σου λεω, μην πεδευεσαι αδικα.

Βρες ενα αλλο gm-shop και περνατο. Αν δεν βρεις πες μου να σου βρω εγω.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ρε σου λεω, μην πεδευεσαι αδικα.

Βρες ενα αλλο gm-shop και περνατο. Αν δεν βρεις πες μου να σου βρω εγω.

dn vrisko epsaxna pl wra. l2j brasil ein to pack k m len oti iparxoun periorismena shop.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

dn vrisko epsaxna pl wra. l2j brasil ein to pack k m len oti iparxoun periorismena shop.

Ναι ειναι λιγο δυσκολο να βρεις για brazil γιατι βγαζει λαθος στο hp,mp,cp.

Aν σου δωσω μια και σου πω να της σβησεις οπου εχει restore hp,mp,cp θα μπορεσεις να το κανεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dn vrisko epsaxna pl wra. l2j brasil ein to pack k m len oti iparxoun periorismena shop.

OMG LOL!

κοίτα πρώτον μπορείς να ψάξεις μόνο σου οτιδίποτε που θα χρειαστείς είναι share εδώ,δεύτερον δεν θα τα βρίσκεις όλα έτοιμα στη ζωή σου,κάτσε διάβασε guide για το πως μπορείς να φτιάξεις δικά σου npc / multisell εάν δυσκολεύσε στο να βρείς,και τελευταίο όλα τα gm-shop μπένουνε στην brazil άμα δεν μπένουνε DB βάλτα χειροκήνητα.

 

 

-Wil

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ναι ειναι λιγο δυσκολο να βρεις για brazil γιατι βγαζει λαθος στο hp,mp,cp.

Aν σου δωσω μια και σου πω να της σβησεις οπου εχει restore hp,mp,cp θα μπορεσεις να το κανεις?

sto gmshop hp,mp cp?

:s

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OMG LOL!

κοίτα πρώτον μπορείς να ψάξεις μόνο σου οτιδίποτε που θα χρειαστείς είναι share εδώ,δεύτερον δεν θα τα βρίσκεις όλα έτοιμα στη ζωή σου,κάτσε διάβασε guide για το πως μπορείς να φτιάξεις δικά σου npc / multisell εάν δυσκολεύσε στο να βρείς,και τελευταίο όλα τα gm-shop μπένουνε στην brazil άμα δεν μπένουνε DB βάλτα χειροκήνητα.

 

 

-Wil

ok aderfe tha psakso , elpizo na les alithia k na m doulepsei :S .

Gia na mn kanw double post to ekana modify , evala 3 gm shop oute to 1 d douleve patousa , patousa patousa @@ :S tecpa vazo l2jarchild t na po.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...