Jump to content

[GR]Ελληνική Αστυνομία


Xplicit7

Recommended Posts

Είμαι ο λύκος ανάμεσα στα πρόβατα. Αυτά θα σεβαστούν την άποψή μου εγώ όμως όχι τη δική τους. Αυτό δεν ισχύει σε ένα απρόσωπο forum βέβαια...

 

Και ο Αριστοτελης καποτε παλια δεν ξερω αν θυμασαι μιλησε για τη λογικη

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο λύκος ανάμεσα στα πρόβατα. Αυτά θα σεβαστούν την άποψή μου εγώ όμως όχι τη δική τους. Αυτό δεν ισχύει σε ένα απρόσωπο forum βέβαια...

Εισαι ο λυκος αναμεσα σε ποια προβατα?

Εισαι πετυχημενος επειδη εισαι σατανιστης, πιστευεις σε παπαρολογιες, συμφωνεις με τον χιτλερ και οτι αλλο ΑΝΑΠΟΔΟ απο τους αλλους που θα σε κανει να νιωσεις διαφορετικο και ανωτερο?

 

Ποιους εννοεις προβατα? Ολους εμας? Την κοινοτητα στην οποια ζεις?

 

Τα ιδια σκεφτοτανε και ο χιτλερ, μονο που εσυ δεν θα μπορεσεις ποτε να γινεις.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο λύκος ανάμεσα στα πρόβατα. Αυτά θα σεβαστούν την άποψή μου εγώ όμως όχι τη δική τους. Αυτό δεν ισχύει σε ένα απρόσωπο forum βέβαια...

apo thn stigmh pou den sevese to pli8os den exei kanena logo na se sevastei KANENAS TOUS!
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια σκεφτοτανε και ο χιτλερ, μονο που εσυ δεν θα μπορεσεις ποτε να γινεις.

 

Μηπως τελικα η κλωνοποίηση του Χιτλερ πετυχε?

Link to comment
Share on other sites

Παντως να ξερεις μορτιφερ ή αν εχεις θρησκευτικο ονομα που δεν ξερω πως σε λενε,

 

το να μενεις σε προσωπα και καταστασεις, ακα ειδωλα κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως να ξερεις μορτιφερ ή αν εχεις θρησκευτικο ονομα που δεν ξερω πως σε λενε,

 

το να μενεις σε προσωπα και καταστασεις, ακα ειδωλα κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο πραγμα.

+ ean pisteyeis sto satanismo apla gia na ksexwrizeis to exeis xasei to mpalaki
Link to comment
Share on other sites

Παντως να ξερεις μορτιφερ ή αν εχεις θρησκευτικο ονομα που δεν ξερω πως σε λενε,

 

το να μενεις σε προσωπα και καταστασεις, ακα ειδωλα κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο πραγμα.

 

Ελευθερη σκεψη, χωρις ταμπελες δε παιζει νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο λυκος αναμεσα σε ποια προβατα?

Εισαι πετυχημενος επειδη εισαι σατανιστης, πιστευεις σε παπαρολογιες, συμφωνεις με τον χιτλερ και οτι αλλο ΑΝΑΠΟΔΟ απο τους αλλους που θα σε κανει να νιωσεις διαφορετικο και ανωτερο?

Είναι ηλιθιότητα να καταδικάζεις ως ψεύτικο (αν αυτό εννοείς "παπαρολογίες") κάτι που δεν έχεις κατανοήσει και ενδεχομένως δεν πρόκειται ποτέ...

 

το να μενεις σε προσωπα και καταστασεις, ακα ειδωλα κατα την γνωμη μου ειναι το χειροτερο πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιους εννοεις προβατα? Ολους εμας? Την κοινοτητα στην οποια ζεις?

 

Τα ιδια σκεφτοτανε και ο χιτλερ, μονο που εσυ δεν θα μπορεσεις ποτε να γινεις.

 

Η ιδεολογία του Αδόλφου ήταν εντελώς διαφορετική.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας του πέθανε στις 3 Ιανουαρίου του 1903, σε ηλικία 65 ετών. Ο Αδόλφος ήταν τότε 13 ετών. Παρόλο που κανείς δεν τον «πίεζε» πλέον να ακολουθήσει σταδιοδρομία υπαλλήλου, οι επιδόσεις του δεν καλυτέρευσαν. Οι γνώσεις του από εκεί και πέρα, στην ουσία, δεν ήταν παρά οι γνώσεις ενός ημιμαθούς, ο οποίος μελετούσε τυχαίες πηγές δίχως ιδιαίτερη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας του πέθανε στις 3 Ιανουαρίου του 1903, σε ηλικία 65 ετών. Ο Αδόλφος ήταν τότε 13 ετών. Παρόλο που κανείς δεν τον «πίεζε» πλέον να ακολουθήσει σταδιοδρομία υπαλλήλου, οι επιδόσεις του δεν καλυτέρευσαν. Οι γνώσεις του από εκεί και πέρα, στην ουσία, δεν ήταν παρά οι γνώσεις ενός ημιμαθούς, ο οποίος μελετούσε τυχαίες πηγές δίχως ιδιαίτερη επιλογή.

Αυτο εννοω coyote. Το ιδιο πραγμα για μενα κανει και ο μορτιφερ

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοω coyote. Το ιδιο πραγμα για μενα κανει και ο μορτιφερ

 

Δε μπορεις να το ξερεις αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...