Jump to content

[Tricks]Ola ta kolpa gia na pareis Castle


Recommended Posts

Γειά σε όλους,σήμερα θα σας προτείνω μερικά TRICKSγια να πάρετε κάστρο

Αρχινάμε

  • Μπορείς να φτίαξεις char 1level και να πας να το πάρεις σαν κύριως , συνήθως σε μερικά server δεν μπορείς να χώσεις 1lvl άτομο
  • Όπως ξέρουμε σχεδόν το wallpray που το κάνεις πίσω απο το castle.
  • Μερικές φορές πέρνουν κάτι NEWBIES κάστρα που δεν νιοθουν πολύ απο l2 μπορείς να πας με μια clan με το ιδιο σήμα κ να κανεις απο πίσω wall pray.
  • Κάνε target το pray και πατα συνέχεια επάνω του θα εμφανιστείτε μεσα αλλά δεν θα μπορέσετε να το δειτε ώστε βάλτε σημαία να βγαινετε μεσα στο pray
  • Με το WALLHIT μπορείς να χώσεις τους attackers/deffenders,λοιπον πες πως είσαι στον throne ή καπού αλλού μέσα στο κάστρο και δν προλαβένεις να φτάσεις/να Κιλλάρεις για να τ πάρεις μπορέις ομώς να τους κάνεις /target τα Nickname τους και να τους χώνεις οποτε θές.

[move]Ολα αφτα σχεδον δουλευουν γιατι το παθενο συνεχεια :) Ελπιζω να εκανα καλο share,ευχαριστω[/move]

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

όπως είπε και ο soulriver τα guards σε χώνουν εξ άλλου και να στο πάρει το bot δε νομίζω να μην του το πάρεις πίσω :S.

Όσον αφορά το wallshot η το wallpray δε νομίζω να πιάνει σε server με καλά geodata.Τώρα το 3ο γ**ε τα Πολυχρόνη που δε γίναμε ευζώνοι δεν πιάνει ούτε στα όνειρά σου :P.για το 4ο δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...