Jump to content
  • 0

[Help]Den mporo na kanw to server mou online


AnoNymGR

Question

Geia sas, Exw kanei server kai 8elw na to kanw online exw divasei arketes guides gia na to kanw online ,san me to no-ip.(ksero idi p na balo to ip).

Ama exete kana Solution kante comment.

Euxaristo poli  ;D

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Πες μας τι εχεις κανει γιανα σου πουμε τι αλλο χρειαζεσαι.

Μην πετας ενα θελω να κανω Online τον Server μου και τελος.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Για να τον κανεις online πρεπει να κανεις τα εξεις

1)Ανοι3ε ports στο modem/router που εχεις

2)Κλεισε το firewall του modem/router σου

3)Βαλε την no-ip σου στο l2.ini

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Για να τον κανεις online πρεπει να κανεις τα εξεις

1)Ανοι3ε ports στο modem/router που εχεις

2)Κλεισε το firewall του modem/router σου

3)Βαλε την no-ip σου στο l2.ini

Αυτα.

κανένα από τα 3 δεν έχω κάνει και έχω μια χαρά online server

 

EDIT: μάλλον έχω ανοίξει ports αλλά δεν καθορίζουν αυτά αν θα είναι online ο server

Link to comment
Share on other sites

  • 0

κανένα από τα 3 δεν έχω κάνει και έχω μια χαρά online server

 

EDIT: μάλλον έχω ανοίξει ports αλλά δεν καθορίζουν αυτά αν θα είναι online ο server

αμα δεν ανοιξεις ports οι αλλοι δεν θα μπορουν να κανουν log in θα κολανε στο οκ.Γιατι αυτο ειχε γινει σε εμενα και οταν ανοιξα ports Οι αλλοι εμπεναν κανονικα πριν δεν μπορουσαν.Με αυτο εννοω να μπορουν να μπαινουν οι αλλοι οχι αμα ο  server ειναι ανοιχτος ή οχι
Link to comment
Share on other sites

  • 0

αμα δεν ανοιξεις ports οι αλλοι δεν θα μπορουν να κανουν log in θα κολανε στο οκ.Γιατι αυτο ειχε γινει σε εμενα και οταν ανοιξα ports Οι αλλοι εμπεναν κανονικα πριν δεν μπορουσαν.Με αυτο εννοω να μπορουν να μπαινουν οι αλλοι οχι αμα ο  server ειναι ανοιχτος ή οχι

μάθε να εκφράζεσαι σωστά φίλε μου τότε στο subject λέει "[Help]Den mporo na kanw to server mou online" και σου απαντάω ότι ο server είναι online από τη στιγμή που τρέχουν τα .bat αρχεία άσχετα με το αν μπορεί να μπει κανείς η όχι

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Κοιτα.Ειδα τα posts που κανατε.και εγω το συνεχισα και ειπα τι πρεπει να κανει ακομη για να μπορουν να μπουν και αλλοι στον server του.δηλαδη lol.αν δεν καταλαβενομαστε κιολας αστο

Link to comment
Share on other sites

  • 0

μάθε να εκφράζεσαι σωστά φίλε μου τότε στο subject λέει "[Help]Den mporo na kanw to server mou online" και σου απαντάω ότι ο server είναι online από τη στιγμή που τρέχουν τα .bat αρχεία άσχετα με το αν μπορεί να μπει κανείς η όχι

 

 

exei dikio eno ta .bat arxeia einai anoixta kai douleboun sosta o server einai anoixtos asxeta ama dn mporoun na mpoun alloi h oxi ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Κοιτα.Ειδα τα posts που κανατε.και εγω το συνεχισα και ειπα τι πρεπει να κανει ακομη για να μπορουν να μπουν και αλλοι στον server του.δηλαδη lol.αν δεν καταλαβενομαστε κιολας αστο

πως συνέχισες εφ' όσον δεν ανέφερε ότι το πρόβλημά του είναι ότι δε μπορούν να μπουν players;
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock