Jump to content

[PREVIEW!] [Guide]Οδηγός Σχετικά Με τον "Paladin ή Phoenix Knight"


Recommended Posts

Ωραία τα πας μέχρι τώρα! Θέλω να δω την συνέχεια :P

 

αφου μου εφαγες την θεση στους Fm σαν παλαντιν βγαζω τον πονο μου εδω!

Link to comment
Share on other sites

O ΟΔΗΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ 10%...ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ...ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΣΤ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΚΑΠΟΥ...ΜΗΝ ΣΠΑΜΜΑΡΕΤΕ ΘΑ ΦΑΤΕ ΡΕΠΟΡΤ...

Διόρθωσε αυτά (και τις εικόνες βέβαια).

 

E:Ποια Buffs Πρεπει να παρω?

5y7wyb.png

A:Αυτα ειναι αυτα που προτεινω σε σερβερ 24+12 Buff slots,τωρα αν εχετε πιο πολλα Slots,βαλτε

Resist Buffs

Resist Dances

Resist Songs

Κατα τη γνώμη μου, καλύτερα να γράψεις τα ονόματα των Buffs που χρειάζεται ο PK κάτω από την εικόνα.

 

Επίσης, προτείνω να αλλάξεις το τίτλο σε: [Οδηγός] Phoenix Knight

Link to comment
Share on other sites

Ontws kapia atoma mporei na mn xeroun ta buffs apo tis eikones opote grapse kalitera to name twn buffs :P

 

/agree

 

εξαλλου λογο των ημερων δεν εχω και τοσο χρονο...μιαςκαι δεν ζει ο παππους μου το αρνι εγω το

φτιαχνω και χρειαζονται προετοιμασιες...

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωθηκε κατα ενα ποσοστο

mpravo 8a ginei........den 8a pezete.Fenete oti exeis megalh empeiria ston Paladin :D

*TIP* ekei p les PvM den einai etc einei PvE Player Versus Environment. Anipomonw na ton dw oloklhromeno :D

Link to comment
Share on other sites

mpravo 8a ginei........den 8a pezete.Fenete oti exeis megalh empeiria ston Paladin :D

*TIP* ekei p les PvM den einai etc einei PvE Player Versus Environment. Anipomonw na ton dw oloklhromeno :D

 

Bravo!Δεν το θυμομουν ακριβως...κατσε να βαλω και ενα thanks σε σενα για αυτο :P

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, συνέχισε και σίγουρα το αποτέλεσμα θα είναι άψογο.

 

Κατα την άποψη μου, πρέπει να αλλάξεις το χρώμα των απαντήσεων από κόκκινο σε πορτοκαλί.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, συνέχισε και σίγουρα το αποτέλεσμα θα είναι άψογο.

 

Κατα την άποψη μου, πρέπει να αλλάξεις το χρώμα των απαντήσεων από κόκκινο σε πορτοκαλί.

για να το λες καποιο δικιο θα εχεις...θα το κανω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Φίλε μπράβο για την δουλειά σου.

Πιστεύω ότι Α grade ένας paladin πρέπει να φοράει dc ή nightmare επειδή είναι οι άλλες στολές(tallum majestic)δεν έχουν ασπίδα. Επίσης σε rpg server που μετά τα 60 συνήθως expareis σε πάρτυ τοπ επιλογή είναι η dc με health όπλο. Σε περίπτωση που κάποιος παίζει epilogue server μπορεί να έχει gear για τανκ και ενα gear για dmg χρησιμοποιώντας το vanguard.

 

Τα τάνκ εκτός απο +wit -int dye συχνά βάζουν +dex -str γιατί το dex τους δίνει shield def rate και δεν χάνουν τίποτα απο dmg αφού πέρνουν crit rate, crit dmg,atk speed αντί για p atk που ουσιαστικά τους είναι πιο χρήσιμα αφού βασίζονται κυρίως στο critical (ειδικά με το gear που προτίνεις).

 

Στα buffs το berz μπορεί να καταστρέψει ενα tank ειδικά σε pvp με μάγο.

 

Σόρυ που σχολιάζω το θέμα μετά απο 3 μήνες αλλά τώρα το διάβασα :P .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μπράβο, συνέχισε και σίγουρα το αποτέλεσμα θα είναι άψογο.

 

Κατα την άποψη μου, πρέπει να αλλάξεις το χρώμα των απαντήσεων από κόκκινο σε πορτοκαλί.

Ποτε δεν εγινε οδηγος

 

ισως ειμαστε τυχεροι,που δεν ολοκληρωθηκε ποτε

>_>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...