Jump to content

[Guide]Πώς να κάνεις δικό σου system


Recommended Posts

Γειά σας θα σας δείξω πώς να κάνετε δικό σας System για τον Server σας!!!

1)Ανοίγουμε το L2FileEdit για το client το δικό μας και πατάμε Open and Encrypt (στα αριστερά σας),μετά βρίσκουμε το system μας και ανοίγουμε το L2.ini! Eκεί που είναι η παύλα η μαύρη θα βάλετε την ΙΡ σας η την ΝΟ-ΙΡ σας.Μετά κάνετε Save And Encrypt και βάλτε Version 413 και είστε έτοιμη απο αυτό το κομμάτι.

9r3djk.jpg

2)Τωρα ανοιξτε το servername-e.dat.Εκεί που είναι η μαύρη παύλα βαλτε το όνομα αναλόγος το hexid σας π.χ Οταν κανατε hexid τη πατήσατε? το 1? τοτε βγήκε το (hexid Server1) αρα αλλάζετε το ονομα απο το 1 που λεει δλδ εκει που εχω το MaxCheaters.com το αλλάζετε.Save and Encrypt παλι Version 413

23sc6ps.jpg

3)Τώρα ανοίξτε το systemmsg-e.dat και πηγαίνετε στο LINE 34 και γράψτε οτι θελετε εσεις μολις μπαίνει στο Game να λεει π.χ Welcome to L][MxC World.

20j1qwg.jpg

4)Στο ίδιο αρχειο με επάνω βρείτε το LINE 94 και γράψτε παλι οτι θελετε π.χ οταν ανοιγεις το L2 στους περισσοτερους λεει: 2009-2010 NCSoft Copyrights.All Rights Reserved τωρα εσεις εκει γράφετε οτι θελετε να λέει και μετα Save and Encrypt Version 413 και τελειώσατε με το system σας

oh7jop.jpg

Εδώ έχω το Link για το FileEdit

L2FileEdit C5-C6 by ZeRo*

Navicat+Serial by DaRkHaCkEr*

No-IP Guide by ZeRo*

Credits:Εγώ και ενα αλλο Forum δεν θυμαμαι πιό

Συγνώμη εχει ξανα γίνει αλλα νομίζω το εκανα ποιο αναλυτικό και οι αλλοι απο οτι ειδα ειχαν μονο για το l2.ini

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

καλο ειναι απο αποψη παρουσίασης...

 

Ομως ειναι παρανομο, τρυπιο, δεν μπορεις να κανεις κανενα update και δυστυχως το 413 παιζει μεχρι μισο epilogue.

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει και στο αγγλικό section αυτό νομίζω. Τέλος πάντων καλό είναι..

nai mono pou edw einai to elliniko kai prepi na to emploutizoume me oti dipote :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ωρεο τοπικ αλλα ενταξει για καποιον που προκειται να ανοιξει σερβερ αυτα τα πραγματα θα πρεπει να του ειναι ηδη γνωστα ! Εκτος αμα ειναι κανας νοομπας του κερατα . .. Τελος παντων βοηθας αρκετα καποιους <-------

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...