Jump to content

la2crazy bot - HERE


bymafe2

Recommended Posts

pedes meta to update poy egine sto saphire den exo  kataferei na logaro me walker.oute kan to trexei otan patao run eno prin ebena kanonika.apoti katalava kati pezei me ta vista kai to walker poy xrisimopoiousa.xafnika thimithike meta apo kairo kai kapoies fores poy pao na to trexo moy grafei elegxos asimvatotitas.apo allo pc kanontas ta idia pragmata sinexizo na beno kanonika.katevasa thn ekdosh 1.79 kai eno beno den blepo ta skills.mono map exo.vasika ama exei kaneis to 1.78 kai to xrisimopoiei se vista ama borei as to fortosei.

Link to comment
Share on other sites

Paidia vgike neo patch gia ton la2crazy kai me to bot vlepo ta treasure chest kanonika kai ola ta mobs me 100 hp mporeite na kanete kati gia afto?

 

P.S To botaki sou file paizei mia xara sto exparisma pantos!Alla ego exo allo provlima ;-/

 

 

to 100/100 pou leei einai h zwei%

asxeto oso kairw blepw meso bot an einai ali8ino h pseftiko to chest ola pseftika mou ta dixnei.

pou ta briskeis esu?

 

 

ka8este kai malakizeste me afta...

balte WIN XP PRO.an 8elete sxedia mistiria...??? balte linux>vista kata 1k fores.

 

 

 

1.79 den paizei.se emena toulaxiston...

an 8es dwse msn na sou ksana steilw to bot mipos apla strabose afto pou exeis....;)

 

 

mafe

;0

Link to comment
Share on other sites

mpori na mou pei kapios ti akrivos na katevaso? exete valei para polla links se kathe selida kai exo mperdeutei. exo katevasei polla alla otan trexo to walker ekei pou vazo to pass sto l2 den mpenei. ti akrivos na katevaso. help me.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock