Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Nush ma...de banat nu..habar n-am...dar ma enerveaza..n-am dat contu' nimanui..:|...

Oricum uitate aici...si vezi ce are :))...: http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=197414.0

Link to comment
Share on other sites

care relu?relu asta cu semanturile si photoshopu etc etc ?da ce ai patit cu contu? ti lau banat?suspendat sau alte kkaturi?

relu05...ala care a castigat concursu' pentru MxC Logo :))...are 101 k adena :))
Link to comment
Share on other sites

da? =))) mnoa stai sal sun umpic sai zic sami faca contu meu donator :))

Lol?...Il cunosti ma?:))...oricum...zi sa-mi dea si mie 25 k adena...:))...e din borsa si ala?:D

 

PS:Te-ai uitat la topicu' ala care ti l-am dat?:|

Link to comment
Share on other sites

Lol?...Il cunosti ma?:))...oricum...zi sa-mi dea si mie 25 k adena...:))...e din borsa si ala?:D

 

PS:Te-ai uitat la topicu' ala care ti l-am dat?:|

cum sa nul stiu pe ala?doar am fost in acelasi clan,nu este din Borsa as vrea eu.Este dintrun oras de pe langa Otelu Rosu ,care nu stiu unde dracu ii.oricum e de treaba....cat radeam cu el pe vent

Link to comment
Share on other sites

atata se mai oftica Relu ca numa eu castigam concursurile in clan facute de CL.facea CL intrun combat zone un fel de tournament intre membri si cinel castiga i se dadea ,arme +++ sau mats,sau Top Ls :)) si eu cu TH ii rupeam pe toti :)) ce se mai ofticau toti :))

Link to comment
Share on other sites

cum sa nul stiu pe ala?doar am fost in acelasi clan,nu este din Borsa as vrea eu.Este dintrun oras de pe langa Otelu Rosu ,care nu stiu unde dracu ii.oricum e de treaba....cat radeam cu el pe vent

degeaba ma:|...am incercat tot...am raspuns si la intrebarea aia stupida...si nu merge...:|...o fi intrat cineva pe contu' meu ...da nu vad cine...ca nu il stia nimeni
Link to comment
Share on other sites

degeaba ma:|...am incercat tot...am raspuns si la intrebarea aia stupida...si nu merge...:|...o fi intrat cineva pe contu' meu ...da nu vad cine...ca nu il stia nimeni

poate tio scris cineva contu si parola de mai multe ori si o vazut ca tot nu merge si tio fi blocat contu...ca pe mess,daca scri un ID si 3 sau 4 parole diferite nu mai poate intra nime pe IDu respectiv..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...