Jump to content

[Share] L2J-dreamcode Project, in Development


Recommended Posts

Hi paidia  skefikama na ftia3oume ena Interlude Pack  me polla fix kai na mporite kai eseis na exete ena sosto server.

to pack 8a einai normal  den 8a exei custom java code 8a Fixaroume ta bug  pou uparxoun kai oti provlima prokipsoun meta..

 

Edw exete ta 2 link apo to svn kai to Timeline

 

Svn

 

 

Timeline

 

 

Forum

 

Team

 

 

Flash™

 

Ventic

 

Rozdex™

 

 

Ta perisotera Fix einai apo edw Look kai eyxaristoume para poly ton Coyote™ pou eftia3e to Share ayto kai ta atoma pou exoun Valei ta java code kai ta exoun mirastei mazi  mas kai me olo to Forum...

 

 

 

Eyxaristoume olous tou Developer pou uparxoume mesa sto Forum kai 3eroume oti einai poly kali kai oti boi8ane giati kai emeis kapote arxisame san ta upolipa paidia kai tora ftiaxnoume ena pack gia ta paidia pou einai new sto Developer kai den 3eroun polla...

 

I parakato Developer einai ta paidia pou exoun   kanei Share ta java code tous kai mporoume na fix to pack..

 

Stefoulis15

TheEnd

Cobra◦

Intrepid

Vago

Setekh

xAddytzu

WizZy™

SySt3MGaM3RFr3aKs

sτrίkε-

Saint®

petmezis

SaLeoTragem

Horus

MaestroLuke

RєVєnGeR^

 

 

paidia oti provlima exete me to pack min to kanete post edw steilte mou ena pm kai 8a to dw egw kai 8a to fix..

Link to comment
Share on other sites

lol den eixate kialo topic? Oo well kalh tyxh kai pali kai perimenw na dw kati kalo apo to pack gia to kalo tou IL ;)

 

mou kanane ban gia ena logo pou mono ekeini ton 3eroun alla den me noiazei aplos 8elw  eftia3a pali  acc giati eixa iposxe8i sta paidia oti 8a ftia3oume ena IL pack server na fix kai ta error  kai ayta pou  legane ta paidia sto allo post..

Link to comment
Share on other sites

file mprabo sou pou kratas tis uposxeseis sou opws kai olo to team kai 8elete na help emenas tous upolipous member kai eyxomai oti kalytero kalh synexeia ;) kai kalos ksana eir8es stin parea mas meta to ban ^_^

Link to comment
Share on other sites

Forum exei to project?

 

nai tora to ftiaxnoume na  eimaste ok kai se liges meres 8a paroume kai to domain tora 8a einai akoma free to forum

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...