Jump to content

Lineage stopped... (Problem me walker sta windows 7)


AnubisGod

Recommended Posts

dn ginete na sto kanw upload einai ligo megalo 3GB kai to xw parei apo piges Admins p dn mporw na s pw opote dn ginete kai doulevei se ola ta OS  kai se ola ta clients  me perasmena ola ta settings mesa.

Link to comment
Share on other sites

nai to 8ema einai oti dn einai kanoniko walker auto to sygkekrimeno mia sygkekrimeni ekdosi dld tin pira apo kati an8rwpus p to exun ftiaksei kai einai mesa ston io me to pou to baleis sto pc sou gemizeis ius asto kalitera egw exw idiko programma gia prostasia apo auto to walker asto katarxas dn katalabei ti ipa twra.

Link to comment
Share on other sites

pff m les twra exei ksexoristo programa (antivirus) pou ekloveizei tous ious apo ton sigekrimeno walker, to opio kanei gia ta pada ola ?!?! Ok... mono p kanena programa tha dei oti exei ena arxio io k tha to afisei na doulevei xoris na exeis epiplokes...

Link to comment
Share on other sites

akribws. exei testaristei panw se windows 7 kai to xw mono egw kai o filos mou p ine kana 10 xronia megaluteros mou kai doulevei panw se auta ti na s pw dn mporw na sto dwsw exeis dei walker me 3GB? kai me io p oute me format dn bgainei? to eixa dokimasei sto laptop kai dn itan kai toso kalo paei to laptop 1500 eurw zhmia. tecpa na min se kourazw sorry apo mena bres kati allo.

Link to comment
Share on other sites

akribws. exei testaristei panw se windows 7 kai to xw mono egw kai o filos mou p ine kana 10 xronia megaluteros mou kai doulevei panw se auta ti na s pw dn mporw na sto dwsw exeis dei walker me 3GB? kai me io p oute me format dn bgainei? to eixa dokimasei sto laptop kai dn itan kai toso kalo paei to laptop 1500 eurw zhmia. tecpa na min se kourazw sorry apo mena bres kati allo.

  ok mono apo auta p m ipes katalavenw oti einai fail to thema io p den vgenei me to format ( k s piran 1500 euro gia na vgei alios den evgene eprepe na ton plirosoun anyway) tnx pados

 

Commodus to link p m estiles einai kati san to virtual box ? Exeis as poume ta w7 k auto to programa s dinei tin dinatotita na orisei "alon xoro" gia na valeis allo logismiko ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...