Jump to content

BUFFS IN OLY!!


Recommended Posts

Gia tous ypomonetikous den tha to elega bug alla exypnada...loipon gia buffs stin olympiad kai den milame gia buffs alla dance songs h kai buffs overlord klp...apla kanetai party tous pate kolympontas exo apo oly stadium kai ligo rpin arxisei ta kaneis oti buffaki thes ksikinas kai opws einai logiko kerdizis.

twra dn ksero an s dei kapios gm/admin s kanei kati ego p to exw dokimasei se polous server dn m exoun kati h den me piran xampari...kaly tixh

 

opa exo epixirisei na anevaso char epano sto nisaki pou einai to oly stadium ala den anevene apo kamia meria,esi pws akrivos ekanes buffs?xwris na ton anevasis epanw?einai poly makria gia na perni buffs o char sou kai an ton anevases epanw apo poia meria tou nisiou ta kataferes?

Link to comment
Share on other sites

prospathise emena apo opu kai na me eimoun anevenai amesos twra dn xerw gt exeis provlima...

 

se interlude prospa8isa,isws esi to ekanes se alo cronicle,stin periptosi pou eixes kai esi interlude tote mallon ston diko m server 8a to eixane fixarei,me tpt den anevene,prospa8isa apo oles stis mi apotomes mereis tou nisiou,prospa8isa kai se merikes apotomes ala tzifos.pantos mallon mono gia wc i ol buffs 8a pianoun,oxi tou prophet gt 8a leei cannot see target kai se auti tin periptosi paizi na se karfosi kanenas pou parakolou8ei games :S

 

Link to comment
Share on other sites

YourMotheR eleoc eisai... apla pianei saytous tous 2 kolonoob server p epaikses k xairesai... o l2ancient na poume oute antihack dn exei... 8ymamai kai poios eisai re naab ena orc... eisoun apo ta pio noob chars

fantazomai ti nab eisai kai esu!! les oti "pianei se aytous tous 2 kolonoob server pou epai3es" kai meta les "8ymamai poios eisai"

DHLADH epai3es kai esu se ayton ton kolonoob server.. OPOTE "pios vghke n00bas ??? ESU :)

Link to comment
Share on other sites

fantazomai ti nab eisai kai esu!! les oti "pianei se aytous tous 2 kolonoob server pou epai3es" kai meta les "8ymamai poios eisai"

DHLADH epai3es kai esu se ayton ton kolonoob server.. OPOTE "pios vghke n00bas ??? ESU :)

xaxaxaxaxa  :D
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...