Jump to content

Eleos pia...SOS gia ton Walker...


Alexz11

Recommended Posts

Den mporw allo... Mou exoune vgei ta ladia...Prospathw apo thn Deutera na sthsw ton g**hmeno ton Walker. Akolouthisa me akriveia ton odhgo pou exei sto post tou o ALEX oson afora ton BnB opou paizw kai den ginetai tpt (einai o L2 Walker 1.52 IG kai to l2asrv 0.41)... To mono pou exw kataferei einai na mou leei to Information kai na mou deixnei ton xarth... Ola ta alla einai entelws axrhsteumena...

 

Sta scripts mono tis entoles pou lene MOVETO ektelei... Ase pou merika pragmata mou ta vgazei me tetragwnakia kai akatalavistika tou styl "QY_-[][]--_.SEC" kai tetoia...Prospathw na to valw na exparei apo mono tou kai den ginetai tpt, steketai o darkelfas akinitos kai xynetai(ontws to kanei auto  ;D)... O guide pou exei sto towalker, kai pou kykloforei genikotera, einai xalia. Ypervolika perilhptikos. Ena paradeigma estw den mporoune na valoune? Ti na pw. H katastash einai geloia. O Walker fainetai na leitourgei kai na kanei vasika pragmata, den vgazei errors h' tpt tetoio, alla einai san akrwthriasmenos...

 

Den xerw ti na kanw... Pataw search sto forum kai olo kati asxeta vriskw... Kai ama valw panw apo 2 lexeis den mou vgazei tpt .Gi' auto, kai mono gi' auto, exw ftasei sto shmeio na ftiaksw oloklhro post gia na lysw to provlhma mou (kai oxi mono diko mou pisteuw)...xerw apo forums kai xerw oti me auto to g**hmeno to koumpaki to Search ola lynontai...Alla edw exw ftasei sto aproxwrhto...

 

Pisteuw oti den eimai o monos pou antimetwpizei tetoia provlhmata. Kai epishs eimai sigouros oti kapoios ekei exw Ellhnas exei thn lysh kai xerei apo Walker. Exw dei se diafora posts apo to search pou ekana, anthrwpous pou xeroune ton walker ap' exw kai anakatwta... Tha 'thela para polloi autoi oi anthrwpoi na erthoune edw kai na grapsoune enan guide sta ellhnika, grammeno apo anthrwpous pou exoune paixei L2 kai exoune thn empeiria na sou poune "auto kai auto tha sou xrhsimepsoun esena pou eisai enas mesos paikths pou thelei na kanei 2-3 apla pragmata me ton walker, oxi treles kai etsi". Na grapsoun enan guide o opoios na exhgei ti tha kanei o paikths oxi prin egatasthsei ton Walker (gi' auto to thema yparxoun ekatontades posts), alla afou anoixei to Lineage me ton Walker kai to l2asrv.exe anoixto kai minimarismeno... Apo ekei arxizoun gia emena ta provlhmata. Ekei stamataei h gnwsh mou... Kai oxi mono h dikh mou, alla kai allwn toswn anthrwpown ekei exw.

 

Den mou aresei se ena forum na rwtaw mono pragmata, thelw na lew kai egw thn apopsh mou, alla sthn sygekrimenh periptwsh den mporw na kanw alliws. Lypoumai pragmatika kai zhtaw sygnwmh...

Link to comment
Share on other sites

Nomoizw pws o BnB evale Antiboting system alla  perimene kai kamia alli apantisi nase sigouros alla eimai sigouros pws exei valei anti-bot gt to idio exoun pathei kai kati filoi m p xrisimopoiousan to L2walker dn tous doulevei twra

Link to comment
Share on other sites

loipon file epeidi ta pio polla atoma dn kanoune tsi katalliles ri8miseis etc wste na kouna o paiktis empa mia msn i pmare me ontes xanampeis na sta exigisw mia kalitera..oso gia ta scripts etc ta vgazei se olous gt o titlos einai gramenos sta rwsika nomizw kai ama dn exeis epilexei na diavazei rwsika sta vgazei tetragwna ;)..tespa opote mpeis mila m

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paidia eleos....Elysa ta provlhmata mou mia mera prin kanei o bnb to update (kai ginei 4c32 gia na mhn ton kleisoune...tespa...). Lpn, exw psaxei se ola ta post kai kanenas den leei an o bnb telika evale antiboting, h' an den evale. Eleos. As erthei kapoios pou xerei na postarei kai na pei "Nai evale" h' "Oxi den evale, xeskiste ton kanonika me anesh"...

 

 

Kala mhn skotwneste...Mphka egw kai to checkara. Mia xara einai o walker. Mphka kai thn afhsa thn bufferou na exparei...

 

Koitaxte edw: http://www.maxbastards.gr/forum/index.php?topic=3621.msg27585#msg27585

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...