Jump to content

2 paneukola bugs gia FACTIoN SERVERS


TorRento®

Recommended Posts

1. thelete na pate opoudipote xoris na blepete tous toixous na sas stamatane?(oxi tixoi poleon,autoi pou sas empodizoun)

...loipon pate C:/Programs Files/LineageII/Animations kai kanete delete NPC+NPC2...ade kai kalo FARM

 

 

 

2.thelete na erxontai ta adena sas se deuterolepta?(se orismenous faction servers opos MAFIA,GVSE kai loipa...

kanete enan paixti kai prin dialeksete faction (omada)kanete /target karik ama dite oti pirate target 1 karik patate attack

kai se 1 lepto tha sas exei skotosei patate to village...sas bgazei stin poli GIRAN kai sas bgazei kuklomenous apo toixous

kai tha kanete ta parapano delete NPC+NPC2 apta Animations kai tha pate me ta podia se kapoia poli .meta tha pate kai ton paixti sas tha ton skotonete (to bot)kai tha patate to village auto epidi den ine se faction tha bgenei stin idia poli sto idio simio

::alla den exoun oloi oi faction servers ta KARIK opote den bgenei to bot alla e auto ine poio eukolo na kaneis to proto bug p sas ipa psakste kai tha brite tin bug pou ekana topic pws na ksefigete ta karik paneukola kai pos na min tros damage !!!!

ADE KAI KALA ADENA *   (poianei idika sto l2Mafia)    ******epiminete mexri na gitarete to katik****

Link to comment
Share on other sites

1. thelete na pate opoudipote xoris na blepete tous toixous na sas stamatane?(oxi tixoi poleon,autoi pou sas empodizoun)

...loipon pate C:/Programs Files/LineageII/Animations  kai kanete delete  NPC+NPC2...ade kai kalo FARM

 

 

 

2.thelete na erxontai ta adena sas se deuterolepta?(se orismenous faction servers opos MAFIA,GVSE  kai loipa...

kanete enan paixti kai prin dialeksete faction (omada)kanete /target karik   ama dite oti pirate target 1 karik patate attack

  kai se 1 lepto tha sas exei skotosei patate to village...sas bgazei stin poli GIRAN kai sas bgazei kuklomenous apo toixous

  kai tha kanete ta parapano delete NPC+NPC2 apta Animations kai tha pate me ta podia se kapoia poli .meta tha pate kai ton paixti sas tha ton skotonete (to bot)kai tha patate to village auto epidi den ine se faction tha bgenei stin idia poli sto idio simio

 

                                                ADE KAI KALA ADENA *

 

re file ta exoume pei 235325 fores auta edw mesa..eleoc deite prin postarete

Link to comment
Share on other sites

Otan les sto idio shmeio ennoeis ekei p pethane?

mallon nai san thn idiothta pou exei o gm po sikonete sto idio shmeio!

ego proti fora to blepo afto me to delete ta arxia oreos ama piani

oxi exei ksanaginei to bug auto

Link to comment
Share on other sites

na po kati??? otan patas to village mporei na se bgalei se kapia poli ala gia 1 sec kai ligotero meta se paei sto village s an to exeis petixei se kapion alon server ok ala se mafia dn nomizo believe me :P

Link to comment
Share on other sites

na po kati??? otan patas to village mporei na se bgalei se kapia poli ala gia 1 sec kai ligotero meta se paei sto village s an to exeis petixei se kapion alon server ok ala se mafia dn nomizo believe me :P

nai ontws mafia dn pisteuw na exei ginei auto to pragma o mafia dn exei bugs poia idika sta faction servers pou exei!
Link to comment
Share on other sites

otan patas to village epidie ine aspros o paixtis(bot)        bgenei stin poli pou pethane konta  dld ekei p ton pigate !!!

ti leei o trelos re leei :DEN PIANEI STO MAFI2"  omg egw ekei to kanw panta!!!!

katarxin dne ine se faction to bot (apsros) opote den exei diko t village

 

proton dn xreiazotan na me peis trelo!

 

2) gt kaneis trimple-post?? uparxei kai to edit!

Link to comment
Share on other sites

otan patas to village epidie ine aspros o paixtis(bot)        bgenei stin poli pou pethane konta  dld ekei p ton pigate !!!

loipon apoti eida tora p ekana ena new char ston mafia o dimis alakse to spot p bgeneis otan kaneis ena new char to ebale sto ivory tower kai eno kano target ena karik kai to piano dn mporo na kano attack ara dn pianei

 

an ginete mn kaneis triple post kane modify se ena post kai pesta ola eke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...