Jump to content

Leaving From Forum!


FunkyLOveR

Recommended Posts

Re blhma spammer blepeis oti den sou dinw shmasia pas kai mpaineis se topic pou grafw kai kathese kai grafeis oti -beep-ia thes gia na mou tin peis,eisai ena apo ta megalutera theatra,zwa,gidia,troll tou MXC ante paikse to poul@ki sou twra to atrixo kai pustepseme posos me noiazei gia ta mpourdelo post egw toulaxiston eixa 4 topic kai poulhsa esu ti  eixes re theatro? ante sks twra!!!

upset lol

 

Θα σου 'λεγα τώρα τι πούλησες αλλά έχε χάρη.Βλάκα,γελοίε.

Link to comment
Share on other sites

upset lol

 

Θα σου 'λεγα τώρα τι πούλησες αλλά έχε χάρη.Βλάκα,γελοίε.

 

Re mogli siga mhn sou dwsw kai anafora theatro sto ksanalew traba na deis an erxomai ante paparospore!

Link to comment
Share on other sites

Re mogli siga mhn sou dwsw kai anafora theatro sto ksanalew traba na deis an erxomai ante paparospore!

Αφού και ένας μπετόβλακας σαν και εσένα θα το καταλάβαινε ρε μαλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Αφού και ένας μπετόβλακας σαν και εσένα θα το καταλάβαινε ρε μαλάκα...

 

Ksereis pou se grafw oute deksia oute aristera tsak sthn mesh loipon gidako ante pies to galataki sou twra rikse kana spam akomh edw bara kai kamia m@l@ki@ me to atrixo to papaki sou kai pese koimhsou alladuskolo na se parei kai o upnos giati etsi opws eisai oute o upnos den se pernei theatro!

Link to comment
Share on other sites

Ksereis pou se grafw oute deksia oute aristera tsak sthn mesh loipon gidako ante pies to galataki sou twra rikse kana spam akomh edw bara kai kamia m@l@ki@ me to atrixo to papaki sou kai pese koimhsou alladuskolo na se parei kai o upnos giati etsi opws eisai oute o upnos den se pernei theatro!

Και γιατί να κοιμηθώ και να μην σπάω πλάκα με έναν βλάκα σαν και εσένα? Εξάλλου είναι ο μόνος που δεν σε έχω ignore list..

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να κοιμηθώ και να μην σπάω πλάκα με έναν βλάκα σαν και εσένα? Εξάλλου είναι ο μόνος που δεν σε έχω ignore list..

 

Koita na spaseis plaka mazi mou ligo duskolo gia ton logo oti opws sou eipa kai prin eisai atrixo paidakiepishs to poios einai blakas kai troll tou MXC exei bgei hdh h fhmh gia esena,loipon ela se barethika sou edwsa arketh aksia oti kathisa na milhsw mazi sou,loipon gidako poulopoulo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...