Jump to content

Αυλωνα - Τεθωρακισμενα


DeathBringer™

Recommended Posts

ναι ρε,καταλάβαμε εχεις βυσμα.προσεχε μην ανατιναχτεις μαλακα πολυμπριζο

 

ahahhahah trela8ike malaka :P

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι με τις αδειες... εγω θα κανω 9μηνο κανονικα , ποσες αδειες μπορω να παρω? μου τις δινουν αυτοι η ζηταω εγω??

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι με τις αδειες... εγω θα κανω 9μηνο κανονικα , ποσες αδειες μπορω να παρω? μου τις δινουν αυτοι η ζηταω εγω??

 

den 3ero poses einai sto peziko alla ama 8es na pareis kanoniki adeia tin zitas esi bgainontas stin anagora kai an tin egkrinoun kalos, allios den exei adeia :P tora an 8eleis 1-2 meres mporeis kai na zitiseis proforiki i opoia den grafete kiolas

Link to comment
Share on other sites

den 3ero poses einai sto peziko alla ama 8es na pareis kanoniki adeia tin zitas esi bgainontas stin anagora kai an tin egkrinoun kalos, allios den exei adeia :P tora an 8eleis 1-2 meres mporeis kai na zitiseis proforiki i opoia den grafete kiolas

Δηλαδη για να ζητησω αδεια μια 10ρια μερες για τα χριστουγεννα παιζει να την δεχθουν ?

Επισης τι παιζει με τις τιμιτικες? αν δεν την παρω κατευθειαν την χανω η την περνω μετα οποτε θελω?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να ζητησω αδεια μια 10ρια μερες για τα χριστουγεννα παιζει να την δεχθουν ?

Επισης τι παιζει με τις τιμιτικες? αν δεν την παρω κατευθειαν την χανω η την περνω μετα οποτε θελω?

edw kala kala den piges,pires kai timitikes kai den 3ereis ti na tis kaneis :D :happyforever:
Link to comment
Share on other sites

edw kala kala den piges,pires kai timitikes kai den 3ereis ti na tis kaneis :D :happyforever:

χαχααχαχ  :forever alone like a boss:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να ζητησω αδεια μια 10ρια μερες για τα χριστουγεννα παιζει να την δεχθουν ?

Επισης τι παιζει με τις τιμιτικες? αν δεν την παρω κατευθειαν την χανω η την περνω μετα οποτε θελω?

an dn kanw la8os tis timitikes tis perneis opote 8es

sxetika me to allo,ama zitiseis ena 10imero ta xristougenna mn perimeneis na to pareis 100% +oti 8a svistoun autes oi meres apo tis meres p exeis sinolika gia adies klp klp

Link to comment
Share on other sites

an dn kanw la8os tis timitikes tis perneis opote 8es

sxetika me to allo,ama zitiseis ena 10imero ta xristougenna mn perimeneis na to pareis 100% +oti 8a svistoun autes oi meres apo tis meres p exeis sinolika gia adies klp klp

 

δηλαδη στο 9μηνο που ειναι ολη η θητεια μου εχω καποιο συγκεκριμενο αριθμο μερων αδειας?

Αν ναι:

1) ποσες μερες?

2) μπορω πχ να τις παρω ολες σε μια αδεια?

Link to comment
Share on other sites

προς τους βυσματιες που παινευονται:

 

πειτε μου με reply αν το χαρτι που χρησιμοποιει ο διοικητης για να σας σκουπιζει τον κωλο ειναι γκοφρε ή λειο.

 

(σσ) οταν θα βγειτε οι αλλοι θα εχουν να λενε το τι καναν κ να λενε ιστοριες απ τις περιπολους κ τις ασκησεις στις μαυρες μερες(σκοινακια,βολες,ταξιαρχικες) ή τι λεγανε για να παρουν αδεια να πανε σπιτι τους. εσεις θα βγαινετε κ θα λετε οτι κανατε 1 υπηρεσια το μηνα κ το βραδυ ξενυχτουσατε στο DC.λες κ αυτο δν το κανατε καθε μερα ως πολιτες.σκατα με φραουλες στα μουτρα σας.

 

προς ολους αυτους που καναν 10000 ερωτησεις λες κ τους στελνουν στις ειρηνευτικες δυναμεις Αφγανισταν:

 

εντελως φιλικα σκαστε πια...στο google αν κανατε search θα βλεπατε οτι δικαιουστε 18 μερες υποχρεωτικη αδεια +15 προαιρετικη(στην ευχερεια του καθε διοικητη-φοιτητικη,αγροτικη,εκτακτη).εμεις θα σας λυσουμε τα στρατολογικα?οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ειτε ποντικοι,ειτε αστρατευτοι ειτε φυγοπονοι ειτε στρατοκαυλοι.

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω οτι η Αυλωνα ειναι ξενοδοχειο πλεον.μονο η πισινα λειπει.

Link to comment
Share on other sites

προς ολους αυτους που καναν 10000 ερωτησεις λες κ τους στελνουν στις ειρηνευτικες δυναμεις Αφγανισταν:

 

εντελως φιλικα σκαστε πια...στο google αν κανατε search θα βλεπατε οτι δικαιουστε 18 μερες υποχρεωτικη αδεια +15 προαιρετικη(στην ευχερεια του καθε διοικητη-φοιτητικη,αγροτικη,εκτακτη).εμεις θα σας λυσουμε τα στρατολογικα?οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ειτε ποντικοι,ειτε αστρατευτοι ειτε φυγοπονοι ειτε στρατοκαυλοι.

 

γιατι οχι? στο σπαμ Section ειμαστε και κανουμε ελευθερα ποστ, το εαν δεν θες εσυ να λυσεις τα στρατολογικα η οτιδηποτε αλλα θεματα των αλλων μπορεις απλα να προσπερασεις το τοπικ και να πας σε καποιο αλλο που σε ενδιαφερει, δεν ρωτησα εσενα συγκεκριμενα... Ευχαριστω.

 

ξεχασα να πω οτι η Αυλωνα ειναι ξενοδοχειο πλεον.μονο η πισινα λειπει.

οσο για αυτο ειναι καλο ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι με τις αδειες... εγω θα κανω 9μηνο κανονικα , ποσες αδειες μπορω να παρω? μου τις δινουν αυτοι η ζηταω εγω??

15 μερες εχεις κανονικα,12 ειδικη αδεια οπως αγροτικη,αναρωτικη,φοιτητικη απο τις οποιες παιρνεις μια απο αυτες και 2 μερες καθε μηνα εφοσον και αν εισαι σε παραμεθοριο.

αδεια δικαιουσαι καθε 2 με 2 μιση μηνες.

 

καλη σου θητεια..

Link to comment
Share on other sites

15 μερες εχεις κανονικα,12 ειδικη αδεια οπως αγροτικη,αναρωτικη,φοιτητικη απο τις οποιες παιρνεις μια απο αυτες και 2 μερες καθε μηνα εφοσον και αν εισαι σε παραμεθοριο.

αδεια δικαιουσαι καθε 2 με 2 μιση μηνες.

 

καλη σου θητεια..

αυτη την 15ημερη μπορω να την παρω οποτε θελω?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να μιλησεις με τον διοικητη της μοιρας που θα εισαι,και να του πεις θελω απο τοτε μεχρι τοτε και αν γινετε τοτε δεν θα εχεις θεμα..

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να μιλησεις με τον διοικητη της μοιρας που θα εισαι,και να του πεις θελω απο τοτε μεχρι τοτε και αν γινετε τοτε δεν θα εχεις θεμα..

Οκ , ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...