Jump to content

L2 equal pack - Not enable to connect


Recommended Posts

Καλησπερα θελω να παρω ενα σερβερ να τον φτιαξω λιγο (add codes + Armors - Weapons - Npc's )

και να τον κανω online για εμενα και τους 25 φιλους μου ( απο facebook και σχολη ).

Μετα απο 2-3 μερες αφου εκανα install τ παντα κ το eclipse εψαχνα ενα σερβερ με source

αρκετα καλο για Mid-rate - to high rate server. Κατεληξα στο pack του FelonBig ...

 

http://www.4shared.com/file/Fyo-kNJT/Equal_Server_By_FelonBIG.html

 

το οποιο εχει και το source!.

 

Αφου το επεξεργαστηκα και εβαλα τα παντα μεσα πηγα να το κανω online αλλα το προβλημα ειναι οτι

δεν γινετε να συνδεθεις οταν βαλεις την external IP στο config. Οταν βαζω του localhost ολα καλα ακομη

και του LAN. Μολις βαλω την NO-IP μου ή ακομη και την κανονικη ΙP μου 84.184.ΧΧΧ.ΧΧΧ δεν μπορω

ουτε εγω να συνδεθω απο το pc μου...

 

Παρακαλω πολυ οποιος μπορει να με βοηθησει.

 

ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ:

*Εψαξα σε ολα τα forum για help δεν βρηκα τιποτα...

*Τα port στο Router δεν τ κοιταω καν γιατι πριν 30 μερες ειχα σηκωσει και l2j server και ηταν online. ( τωρα δεν ξερω αν για l2equal ειναι αλλα ports )

*Το L2.INI εβαλα την external

*Εκλεισα firewall και οχι δεν εχω anti-virus

 

Σας παρακαλω οσοι μπορειτε να βοηθησετε θα το εκτιμουσα, ευχαριστω παρα πολυ !! σας εδωσα και το pack 4shared πανω !!

Περιμενω απαντησεις..

 

Γιαννης!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...