Jump to content
  • 0

[HELP]Java codes Searching


Gifted

Question

Καλησπέρα. Ψάχνω κάποιους java codes τους οποίους παρόλο που έψαξα δεν τους βρίσκω.Με την προϋπόθεση ότι υπάρχουν και αν υπάρχουν θα παρακαλούσα κάποιος να μου τους ποστάρει εδώ!

 

Οι κώδικες ειναι οι εξής: 1)πρώτα θέλω εναν κώδικα ο οποίος να μου δίνει την δυνατότητα να εχω ξεχωριστό auto loot για τα raid boss kai ξεχωριστό για τα mobs. Για να γίνω λίγο πιο κατανοητός θα σας πω και το σκεπτικό μου. Το ένα υπάρχον autoloot θα το ρυθμίσω ώστε οι παίχτες να παίρνουν τα drops στο ιventory και το άλλο autoloot να το ρυθμίσω ta raidboos να ρίχνουν τα drops στο έδαφος

 

2) Το άλλο code που ψάχνω είναι chance για bless,crystal scroll. Επειδή έχω l2jserver inderlude έχει περασμένα μόνο για τα απλά scroll chance. ευχαριστώ όποιος μπορεί να με διευκολύνει θα είμαι ευγνώμων!

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Το 1ο νομιζω οτι ισχυει ουτως η αλλως..

2) Γιατι δεν προσπαθεις να το κανεις μονος σου, δες το config το ονομα της μεταβλητης ψαξε απο το eclpise στο κωδικα του l2j και οπως ειναι για τα απλα scrolls καντο για τα υπολοιπα που θες.. Ειναι πολυ απλο και θα σε βοηθουσε να ξεκινησεις να μαθαινεις. Απο την στιγμη που σε ενδιαφερει να κανεις σερβερ πρεπει μονος σου να μπορεις να διωρθωνεις bugs, δεν γινετε καθε φορα που θα εντοπιζεις καποιο να κανεις post εδω, και πιστεψε με, θα εντοπισεις παρα πολλα..

 

Καλη διασκεδαση.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο με τα λεγόμενα σου. Όπως και να γίνει αυτή ειναι μία αλήθεια που πρέπει να αντιμετωπίσω!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nevermore ευχαριστώ και καλή σου ημέρα! αν πετύχεις και αυτό με το auto loot πόσταρε  ;)

to autoloot logika to exei mesa sto altsettings , psakse kai pes mou...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
to autoloot logika to exei mesa sto altsettings , psakse kai pes mou...

Φίλε μου το autoloot υπάρχει στο alt settings κανονικά. Απλα οταν πχ βάζω false στο auto loot ολα τα drops kai απο τα mobs και απο τα raidboss θα πέφτουν στο έδαφος. Εγώ θέλω άλλο ένα ξεχωριστό auto loot να βάζω τα drops απο τα raidboss να πηγαίνουν sto iventory

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...