Jump to content

Τι σερβερ σας αρεσει?


Recommended Posts

Mπορω να σε βοηθησω γενικα επειδη με συγκινισες

χαχα, σ'ευχαριστω πολυ. Μεγαλη βοηθεια θα ηταν να μπεις το απογευμα ή αυριο πρωι που θα τον ανεβασω και να μ πεις τι γνωμη σου να εισαι αντικειμενικος. Θελω να μ πεις φιλε δεν μαρεσει το npc η αυτο κλπ. Θελω ο σερβερ να ειναι καθαρος pvp χωρις τις στολες Star-wars κ χωρις Donators με +30. Μακαρι να ειχα 100 ευρω να δινω σε Dedicated σερβερ ρε παιδια αλλα δεν εχω. Και αν μου λετε οτι αυτοι που δεν εχουνε λεφτα δεν μπορουνε να ανοιξουν ενα σερβερ σημαινει οτι ειμαστε 100% εξαρτημενοι απο τα χαρτια πια? Δεν θελω ουτε σερβερ που να ειναι στα τοπ 10 ουτε σερβερ που να μπουν 300 ατομα, ενα σερβερ pvp για πλακα θελω να ανοιξω κ ισως στο μελλον επενδυσω σαυτον κ τον ανεβασω σε dedicated. Ευχαριστω κ παλι ) Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

δεν ειρωνευομαι, κοιτα... μαγκνετο, και με 30ε σηκωνεις σερβερ και με πολυ καλο μηχανημα μαλιστα, ολοι οι dedicated εχουν ddos protection, firewalls κτλπ. αλλα μερικες φορες δεν ειναι αρκετο πανω σε καποιο αττακ να σε κρατησει ζωντανο.

 

απο την μια μπορει ο σερβερ να σηκωθει νορμαλ με 25ε, αλλα μη ξεχνας οτι θες αλλα 25 που θα τα σκασεις μπαμ, για webhosting

 

επισης αναγκαστικα θα πρεπει να βαλεις donates, για να εχεις λευτα αποκλειστικα και μονο για το dedicated.

 

 

Link to comment
Share on other sites

επισης αναγκαστικα θα πρεπει να βαλεις donates, για να εχεις λευτα αποκλειστικα και μονο για το dedicated.

Kai ta opoia na mhn einai OP etsi?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειρωνευομαι, κοιτα... μαγκνετο, και με 30ε σηκωνεις σερβερ και με πολυ καλο μηχανημα μαλιστα, ολοι οι dedicated εχουν ddos protection, firewalls κτλπ. αλλα μερικες φορες δεν ειναι αρκετο πανω σε καποιο αττακ να σε κρατησει ζωντανο.

 

απο την μια μπορει ο σερβερ να σηκωθει νορμαλ με 25ε, αλλα μη ξεχνας οτι θες αλλα 25 που θα τα σκασεις μπαμ, για webhosting

 

επισης αναγκαστικα θα πρεπει να βαλεις donates, για να εχεις λευτα αποκλειστικα και μονο για το dedicated.

 

 

Μιλας για πραγματα που ισως κανω στο μελλον εγω θελω τη γνωμη σας αυριο να μπειτε να παιξετε 1 μερα το πολυ και να μ πειτε πως ηταν. Θελω να δω πως θα παει... αν ναι πειτε μου να ξερω να τον σηκωσω αυριο κ να σας δωσω το system ουτε ιστοσελιδα δεν εχω φτιαξει ακομη ουτε l2topzone τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εγω φευγω σημερα το απογευματακι και δε θα μπορεσω να σε βοηθησω αλλα αν το πας λιγο πιο σοβαρα και ψινεσαι, ισως αν βαλεις τον σερβερ στο γκαραζ κανα μηνα, και fixareis bugs, θα μπορεσω να σου σκασω το webhost και να σου φτιαξω την σελιδα

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εγω φευγω σημερα το απογευματακι και δε θα μπορεσω να σε βοηθησω αλλα αν το πας λιγο πιο σοβαρα και ψινεσαι, ισως αν βαλεις τον σερβερ στο γκαραζ κανα μηνα, και fixareis bugs, θα μπορεσω να σου σκασω το webhost και να σου φτιαξω την σελιδα

Ευχαριστω αλλα δεν μπηκα για να μ "σκασεις" τιποτα φιλε μου. 6 μηνες το ετρεχα το pack κ ειχαν μπει 8 ατομα φιλοι μου και παιζαμε. Δεν βρηκαν κατι. Αμα μπορειτε να μπειτε θα ειμαι υποχρεως

Link to comment
Share on other sites

αμα τον ανοιξεις σημερα, τωρα, σε λιγο το πολυ σε 2 - 3 ωρες θα μπω σιγουρα.

Δεν μπορω σε 2 ωρες αυριο πρωι ..

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως αυριο δε θα με μεσα, :D

Δεν πειραζει φιλε θα σ περιμενω να γυρισεις ) ευχαριστω παρα πολυ π ασχοληθηκες μαζι μ

Link to comment
Share on other sites

Server Ανοιγει το πρωι ( Beta ) το system θα ανεβει στο Mediafire ( No advertise - Fast download and instaly ). Αυτο-create accounts. thanks a lot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...