Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

βασικα αυτος που μου το δωσε του ειχε βραχει,και απο τοτε κουμπι κλειδωματος+ανεβασμα εντασης κανουν την ιδια λειτουργια ταυτοχρονα (κλειδωνει και ανεβαζει κατα 1 την ενταση οποιο και απο τα δυο και να πατησεις)

 

γιαυτο δεν δουλευει το wifi,επειδη ειχε βραχει

Link to comment
Share on other sites

βασικα αυτος που μου το δωσε του ειχε βραχει,και απο τοτε κουμπι κλειδωματος+ανεβασμα εντασης κανουν την ιδια λειτουργια ταυτοχρονα (κλειδωνει και ανεβαζει κατα 1 την ενταση οποιο και απο τα δυο και να πατησεις)

 

γιαυτο δεν δουλευει το wifi,επειδη ειχε βραχει

Ε εντάξει στην πούτσα μας δες λίγο τώρα αυτό που σου πα.

Ε δεν ξέρω ακριβώς το έχω ακούσει από άτομα που έχουν το έχουν αγοράσει και απο το φιλαράκι που σου είπα που δουλεύει στην wind.Ναι ρε εννοείτε...

Τα iPhone παίζει να ναι τα μόνα κινητά που κατά 99 % θα χαλάσουν μόνο από δική σου μαλακία, μόνο το θέμα με το home έχουν αλλά από το 4S και μετά δεν έχει ξαναπαρουσιαστεί το πρόβλημα αυτά.
Link to comment
Share on other sites

μισο γιατι το ειχα στην ακρη και εμεινε απο μπαταρια (εχει και αυτο το προβλημα,η μπαταρια κραταει 2 μερες το πολυ)

Link to comment
Share on other sites

Αν δε το θες δώσε μου το πάντως να κάνω engineering tests.

οχι νταξει το χρησιμοποιω για να ακουω μουσικη
Link to comment
Share on other sites

μισο γιατι το ειχα στην ακρη και εμεινε απο μπαταρια (εχει και αυτο το προβλημα,η μπαταρια κραταει 2 μερες το πολυ)

Καλά κρατάει ρε μαλάκα είναι τόσο χρόνων ;p

οχι νταξει το χρησιμοποιω για να ακουω μουσικη

Να χρησιμοποιείς το huewei τι διάολο έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει στην πούτσα μας δες λίγο τώρα αυτό που σου πα.Τα iPhone παίζει να ναι τα μόνα κινητά που κατά 99 % θα χαλάσουν μόνο από δική σου μαλακία, μόνο το θέμα με το home έχουν αλλά από το 4S και μετά δεν έχει ξαναπαρουσιαστεί το πρόβλημα αυτά.

Τι να πω.Εγώ παντως έχω καύλα με την Sony

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.Εγώ παντως έχω καύλα με την Sony

Τα κινητά της είναι λίγο μούφες όμως και εγώ έχω Sony VAIO και κάμερα sony και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.
Link to comment
Share on other sites

για το home button που ανέφερες νίκο υπάρχουν εφαρμογές όπως το zephyr, αν δεν κάνω λάθος, το οποίο κάνει την ίδια δουλειά με το home button απλά με μια κίνηση στην οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρατάει ρε μαλάκα είναι τόσο χρόνων ;pΝα χρησιμοποιείς το huewei τι διάολο έχεις.

ειναι για τον πουτσο το huawei τελειως,η οθονη ειναι resistive (υπαρχει κενο μεταξυ της  οθονης αφης και της εξωτερικης) και εχει χαλασει η κατω αριστερα γωνια δεν πιανει καθολου
Link to comment
Share on other sites

για το home button που ανέφερες νίκο υπάρχουν εφαρμογές όπως το zephyr, αν δεν κάνω λάθος, το οποίο κάνει την ίδια δουλειά με το home button απλά με μια κίνηση στην οθόνη.

Το έχω βάλει ήδη εννοείται για να το λύσω το πρόβλημα αλλά και το κουμπί φτιάχνει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock