Jump to content
  • 0

[Request]Help


kostas1996

Question

Δεν προσπαθω να κανω καποιο ειδος σπαμ απλα δεν μπορω να καταλαβω ολα αυτα τα προγραματα που πρεπει να κατεβασω,τελος παντων προσπαθω να ανοιξω εναν server να παιξω με την παρεα μου οχι πανω απο 10 ατομα τον οποιο λογικα θα μπορω να τον ανοιξω απο ενα απλο υπολογιστη με τισ απλες ιδιοτητες.Προσπαθω εδω και αρκετο καιρο εχω διαβασει πανω απο 20 ποστ του MXC και ακομα δεν εχω καταλαβει εχω φτασει μεχρι το database  σηλαση εκει που χρειαζετε μονο navicat + MySQL εχω τα αρχεια του L2J server τα κατεβασα απο το site...αλλα μετα δεν μπορω να συνεχίσω θελω να φτιαξω loginserver,gameserver μια φορα τα ειχα καταφερει αλλα ειχα κανει λαθος το αρχειο login.properties  κατι δεν ειχα ρυθμισει σωστα,θα εκτημουσα αν καποιος με βοηθουσε. ευχαριστω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

οκ παιδια βρεικα την ακρη και ευχαριστω ολους οσους μου απαντησαν lock/delete topic παρακαλω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock