Jump to content

Names


randomnamehere

Recommended Posts

Flare,Kadaj7,LittleQueen,ApoEdwPhge,HaLL,AgainstAllOdds,Noble,OMegalosMagos,Dragona,GGPlus,Stal1tsa,PVD...και άλλοι πόσοι .

 

Όσοι καταλάβατε , με τρέλαναν οι αναμνήσεις :( . Πολλοί απο τους παραπάνω ήταν στο C6 , αλλά δεν έχει νόημα.

 

Ένα γρήγορο βίντεο που βρήκα .

 

Υ.Γ. Ακόμα θυμάμαι το farm IT για medals και κλαίω ;D

Link to comment
Share on other sites

εγώ ξεκίνησα στον kamael αν θυμάμαι καλά :Ρ

Εγώ στο C4 πρέπει να ήμουν 10Χρονών . Σου μιλάω χρόνια πίσω . ;D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο C4 πρέπει να ήμουν 10Χρονών . Σου μιλάω χρόνια πίσω . ;D

ωραίος σέρβερ ήταν αλλά έκλεισε όταν ακόμα μάζευε κόσμο..
Link to comment
Share on other sites

βρες μου τα 2 event του publicar που τα πηρα μονος 8) (ειχε βαλει Blind guardian για μουσικη-Mirror mirror / Into the storm)

Link to comment
Share on other sites

ωραίος σέρβερ ήταν αλλά έκλεισε όταν ακόμα μάζευε κόσμο..

Κράτησε 4 χρόνια αν δεν κάνω λάθος . Απλά καταστράφηκε όταν απο C4 έγινε C6 . Από τους 800-900 online έπεσε αυτομάτως στους 200-300 . Και εγώ C6 έπαιξα ελάχιστο και βγήκα . Δεν γνωρίζω για την συνέχεια του ;D

Link to comment
Share on other sites

βρες μου τα 2 event του publicar που τα πηρα μονος 8) (ειχε βαλει Blind guardian για μουσικη-Mirror mirror / Into the storm)

δε σου το είχα για blind guardian, πραγματικά!

 

Κράτησε 4 χρόνια αν δεν κάνω λάθος . Απλά καταστράφηκε όταν απο C4 έγινε C6 . Από τους 800-900 online έπεσε αυτομάτως στους 200-300 . Και εγώ C6 έπαιξα ελάχιστο και βγήκα . Δεν γνωρίζω για την συνέχεια του ;D

τελικά στον Ηellbound πρέπει να είχα παίξει..

Γύρω στα 300 άτομα είχε και εκεί..Έπεφτε ξύλο και υπήρχε κίνηση γενικά αλλά έτρωγε άσχημα κολλήματα ο server και έκανε συχνά restarts. Μετά έγινε wipe και γύρισαν μόνο γύρω στα 150 άτομα..

Μετά από λίγο παράτησα, και έμαθα αργότερα πως έκλεισε...

Link to comment
Share on other sites

βρες μου τα 2 event του publicar που τα πηρα μονος 8) (ειχε βαλει Blind guardian για μουσικη-Mirror mirror / Into the storm)

Δεν θυμάμαι ποιος ήταν ρε γαμώ . Ή εσύ ή ο HaLL που μπήκε στον server και την επόμενη μέρα έβγαλε Som +29 και πήρε Giran. Μέσα σε 2 μέρες . Νομίζω ο Hall. Όσο για το βίντεο βαριέμαι να ψάχνω :3 .Άσε που εσύ με τον Flare ήσασταν η αιτία να φύγω . Ανοίξατε τον Ultimate και ο αδερφός μου με την παρέα του μπήκαν σε εσάς και σα βλάκας μπήκα και εγώ (11 Tότε ότι έκανε ο "μεγάλος" έκανα και εγώ HUEHUE) . Εγώ και αυτοί ήταν online :3 .

Link to comment
Share on other sites

δε σου το είχα για blind guardian, πραγματικά!

8)

τα βιντεο ταιριαζαν με τη μουσικη αν κ καθολου πρωτοτυπο ειδος μουσικης για τετοια στιγμιοτυπα.

 

Δεν θυμάμαι ποιος ήταν ρε γαμώ . Ή εσύ ή ο HaLL που μπήκε στον server και την επόμενη μέρα έβγαλε Som +29 και πήρε Giran. Μέσα σε 2 μέρες 

ο Ηall ηταν που κραταγε Innadril μηνες. ο αδερφος μου πηρε Οren κ αν την εχανε ποτε ηταν για 1 βδομαδα. κανα 6 μηνο το ειχε συνολικα

 

εγω πηρα το 1ο siege στην Dion οποτε το ανοιξε.βεβαια το χασα γιατι μου σπασε την clan ο βλακας ο admin 8)

Link to comment
Share on other sites

έπαιξε κανείς dna(aka archon) sto freya?

Εγώ στο opening αλλά δεν με έπεισε .

 

 

εγω πηρα το 1ο siege στην Dion οποτε το ανοιξε.βεβαια το χασα γιατι μου σπασε την clan ο βλακας ο admin 8)

Dion πρέπει να είχε ally του Greeklover , αυτός είχε Aden . Το θυμάμαι σαν τώρα που παράτησε απότομα και δεν έσπασε clan , και όλα τα μέλη έμειναν και κράτησαν το κάστρο χωρίς leader 1 μήνα σε όλα τα siege , ώσπου και ξαναμπήκε ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...