Jump to content

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΩ


`Rοmeο

Recommended Posts

σήμερα το βράδυ μου έτυχε κάτι....είδα αυτά τα κορίτσια στον δρόμο...και ναι...είναι αγαπημένα απ οτι είδα το ένα καθαρίζει τις δουλειές του άλλου και αν τα πειράξεις ορμάνε  ομαδικά...μέχρι στιγμής ...δεν τα φοβάμε....τα καημένα...με αυτά που κάνουν δείχνουν το πόσο...ανίκανα και άχρηστα είναι.....εαν υπάρχει κτηνιάτρος ας τα βοηθήσει.....

Link to comment
Share on other sites

ωραία,είχε δίκιο ο νικοδουλος.

 

vampirenie έχεις δημιουργήσει ψυχολογικά σε πολλά members,κοίταξε το αυτό.

Link to comment
Share on other sites

τα εχούμε δει όλα..πλέον......ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!

ΑΣ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ....!!!!

ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ!!!!!!

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΕΡΧΕΤΕ!

(ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ)

Link to comment
Share on other sites

τα εχούμε δει όλα..πλέον......ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!

ΑΣ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ....!!!!

ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ!!!!!!

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΕΡΧΕΤΕ!

(ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ)

Τον γυναικολόγο τον χρειάζεστε εσείς γιατί από ότι φαίνεται έχετε μπει στην κλιμακτήριο.

Link to comment
Share on other sites

ωραία,είχε δίκιο ο νικοδουλος.

 

vampirenie έχεις δημιουργήσει ψυχολογικά σε πολλά members,κοίταξε το αυτό.

 

δεν ειναι ψυχολογικα..απλα μιλαω για καποια αβοηθητα ζωα που χρειαζοντε βοηθεια...ετσι οπως το πανε θα καταστραφουν..και ο γυναικολογος τους...δεν...τα βοηθα...και κανουν τρελιτσες μονα τους..εναντιων ολων

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελαν αρκετοί να ήταν αλήθεια φίλε......

τέλος πάντων...το κλαμπ σαν να αρχισε να μεγαλώνει και δεν μου αρέσει καθόλου

Link to comment
Share on other sites

σαν μερικών πάντος οχι..όταν έχουμε ελεύθερο χρόνο βοηθάμε ζωάκια...εθελοντικά..όποιος νομίζει πως ανήκει εκεί...ας μου στείλει ενα Pm

και δεν θέλουμε να γίνουμε αστείοι...απλά...μιλάμε ελεύθερα.....

όπως είπα....εγκεφαλικά κατεστραμένα άτομα......μην πέρνουν τον λόγο στα χέρια τους......χαλάνε την είδη χεσμένη εικόνα τους

Link to comment
Share on other sites

σαν μερικών πάντος οχι..όταν έχουμε ελεύθερο χρόνο βοηθάμε ζωάκια...εθελοντικά..όποιος νομίζει πως ανήκει εκεί...ας μου στείλει ενα Pm

και δεν θέλουμε να γίνουμε αστείοι...απλά...μιλάμε ελεύθερα.....

όπως είπα....εγκεφαλικά κατεστραμένα άτομα......μην πέρνουν τον λόγο στα χέρια τους......χαλάνε την είδη χεσμένη εικόνα τους

Βαρετοί είστε.Κάντε κάτι ευρηματικό τουλάχιστον μπας και τραβήξετε την προσοχή αυτών των 2-3 που θέλετε γιατί προς το παρόν ούτε καν στον κόπο να διαβάσουν αυτά που λέτε δεν μπαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλουμε προσοχή....αν και είμαστε είδη γνωστόι δεν ζητάμε αυτό..

αλλά ζητάμε...εγω το είπα...εχω σπουδάσει ψυχολογία...μπορώ να βοηθήσω...και αν κάποια σκυλάκια(γλείφτες) είναι σε μεγάλο βαθμό επειρεασμένη εδω είμαι...

(δεν μιλάω για κανέναν προσωπικά μην αρχίσουν τα κλάματα βραδιάτικα)

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλουμε προσοχή....αν και είμαστε είδη γνωστόι δεν ζητάμε αυτό..

αλλά ζητάμε...εγω το είπα...εχω σπουδάσει ψυχολογία...μπορώ να βοηθήσω...και αν κάποια σκυλάκια(γλείφτες) είναι σε μεγάλο βαθμό επειρεασμένη εδω είμαι...

(δεν μιλάω για κανέναν προσωπικά μην αρχίσουν τα κλάματα βραδιάτικα)

Έχεις σπουδάσει ψυχολογία και η ορθογραφία σου είναι τόσο άθλια ; ΟΟΟΟΟΟΚ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock