Jump to content

[GR]Κουραστικό τόπικ πάλι για τη χρυσή αυγή


Vazelos

Recommended Posts

ginese kourastikos 2 meres loipw gia upoxrewseis kai katafernete panta internetika na pernate tis -beep-ies sas se 1 gaming forum min exontas kati kalutero na kanete.

paw paso den peftw sto epipedo sou na arxisw na petaw kotsanes peri manades kai tetoia opws esu wanna be failmous tou forum kai tin agapi twn internetikwn anarxikwn zwo

elpizw na mazepseis kana katakefalo apo 10 pakistanous gia na min mazepseis 10 p.....s kai gineis apotoma ratsistis

1 sou lew mono kai valto sto mualo sou kai esu kai oloi sto gamimeno internet

kaneis den ksipnise to prwi ratsistis kai ta loipa kai leei 8a kapsw maurous

oute kanenas egine xrusavgitis i psifise xa gia plaka gt mpikan mikrovia sto mualo

kapoioi kataferan na feroun ksenofovia stin ellada entona kapioi aganaktisan me auto to skiniko kapioi eftasan sta akra

mporei aurio na eisai kai esu enas apo autous kalo sas vradu

+++.Poly wrimos sullogismos kai poly realistikos.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω αυτο να ειναι το τελευταιο ποστ που κανω με πολιτικο θεμα.

 

Πολλοι δεν θελετε να το παραδεχτητε αλλα ειναι μια πραγματικοτητα το οτι οι λαθρομεταναστες εχουν δημιουργησει τεραστιο προβλημα και στον οικονομικο τομεα αλλα σε κοινωνικο επειπεδο. Καταρχας, το θεμα δεν ειναι μονο οτι επειδη δουλεουν για ψιχουλα κλεβουν τις δουλειες μας, αλλα το οτι επειδη ειναι λαθραιοι δεν πληρωνουν φορους και ετσι το κρατος παει πιο πολυ κατα διαολου. Θα μου πειτε και ελληνες δεν πληρωνουν, Δεν αντιλεγω. Και αυτοι στην πυρα!

Τωρα το αλλο ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα. Καθε πρωι που παω στην δουλεια μου που ειναι δεν ειναι και μακρια και μενω και προαστια, βλεπω πανω απο 4 πακι. Που περνας απο διπλα τους και προσευχεσε να σε χτυπησει αμαξι για να γλιτωσεις απο την βρωμα. Φανταστητε τι γινετε στο κεντρο της Αθηνας. Και ας ηταν μονο η βρωμα. Επειδη ετσι εχουν μαθει στην χωρα τους κλεβουν και σκοτωνουν μονο για 40 ευρω. Επισης, χαλανε την εικονα μας διοτι συνεχεια κοιμουνται οπου βρουν και στηνουν τσαντηρια με αποτελεσμα να εγκλοβιζουν τους δρομους και να σχηματιζουν ασχημοι εντυπωση για εμας και οι τουριστες. Και ας ηταν μονο αυτα. Σε πολλες περιοχες μπαινουν με την βια σε σπιτια και πετανε τους ιδιοκτητες εξω για να μεινουν αυτοι κανουν εμποριο ναρκωτικων και αλλα πολλα. Ψηφιζω ΧΑ για να ξεβρωμισει ο τοπος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε βλάκα οι άστεγοι που λες είναι και Έλληνες που η οικονομική κρίση τους οδήγησε να κοιμούνται σε τσαντίρια όπως λες, ζώο.Σου εύχομαι ποτέ να μη φτάσεις στην κατάσταση που είναι αυτοί οι άνθρωποι που σκοτώνουν για 20 και 30 ευρώ και μένουν στο δρόμο.Επειδή εσύ τα είχες όλα έτοιμα δεν πάει να πει ότι πήγε σε όλους καλά η ζωή τους και έχουν λεφτά.Αυτούς που πρέπει να κυνηγήσουμε είναι τα καθίκια του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ που έφεραν τη χώρα εδώ και όχι τους μετανάστες και τους άστεγους.

Link to comment
Share on other sites

Πάω και στοίχημα ότι οι περισσότεροι από εσάς (μαζί με αυτούς που επικρίνουν τα σχέδια της ΧΑ) θέλετε να εγκαταλείψετε την Ελλάδα. Θέλω πραγματικά να δω πως θα σας φανεί όταν ο φανατισμός και ο ρατσισμός θα ασκηθούν εις βάρος σας στις χώρες που θα πάτε αν πάτε. Θα σας φανεί δικαιολογημένος; Θα γουστάρετε όταν σας φωνάζουνε "Κλέφτες, βρομιάρηδες Έλληνες" και δε θα σας επιτρέψουν να εξηγήσετε ότι προσωπικά δεν ευθύνεστε για ότι έκανε η ελληνική κυβέρνηση; Θα γουστάρετε όταν θα σας στριμώξουν σε ένα στενό και σας σαπίσουν στο ξύλο με τα ίδια "επιχειρήματα" που χρησιμοποιείτε σε αυτό το topic εις βάρος των μεταναστών στην Ελλάδα;

 

Προσπαθήστε να σκεφτείτε λίγο αντικειμενικά ρε παιδιά. Έλεος... Μη σας παρασύρει μια γαμημένη ιδεολογία που στηρίζεται στο φανατισμό και σου κλείνει τα μάτια χωρίς να σου επιτρέπει να κοιτάς προς άλλες κατευθύνσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάω και στοίχημα ότι οι περισσότεροι από εσάς (μαζί με αυτούς που επικρίνουν τα σχέδια της ΧΑ) θέλετε να εγκαταλείψετε την Ελλάδα. Θέλω πραγματικά να δω πως θα σας φανεί όταν ο φανατισμός και ο ρατσισμός θα ασκηθούν εις βάρος σας στις χώρες που θα πάτε αν πάτε. Θα σας φανεί δικαιολογημένος; Θα γουστάρετε όταν σας φωνάζουνε "Κλέφτες, βρομιάρηδες Έλληνες" και δε θα σας επιτρέψουν να εξηγήσετε ότι προσωπικά δεν ευθύνεστε για ότι έκανε η ελληνική κυβέρνηση; Θα γουστάρετε όταν θα σας στριμώξουν σε ένα στενό και σας σαπίσουν στο ξύλο με τα ίδια "επιχειρήματα" που χρησιμοποιείτε σε αυτό το topic εις βάρος των μεταναστών στην Ελλάδα;

 

Προσπαθήστε να σκεφτείτε λίγο αντικειμενικά ρε παιδιά. Έλεος... Μη σας παρασύρει μια γαμημένη ιδεολογία που στηρίζεται στο φανατισμό και σου κλείνει τα μάτια χωρίς να σου επιτρέπει να κοιτάς προς άλλες κατευθύνσεις.

Πολύ σωστός αλλά απορώ πώς γίνεται σε μία χώρα που είχαμε γενεές μεταναστών γίνεται να υπάρχουν άνθρωποι που είναι ρατσιστές...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστός αλλά απορώ πώς γίνεται σε μία χώρα που είχαμε γενεές μεταναστών γίνεται να υπάρχουν άνθρωποι που είναι ρατσιστές...

 

Είναι ο εύκολος στόχος...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάτι μου λέει πως ο Steven7 δεν έχει ενηλικιωθεί ακόμα?

Μόνο στη σκέψη ότι θα βγει η Χρυσή Αυγή σου έχει φτάσει το σκατό στην κάλτσα.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στη σκέψη ότι θα βγει η Χρυσή Αυγή σου έχει φτάσει το σκατό στην κάλτσα.

 

Θες να σου πω ακριβώς τι θα μου κλάσει εμένα προσωπικά η Χ.Α.?

Link to comment
Share on other sites

Τη μούρη.

 

Ούτε το δεξί, ούτε το αριστερό.Τσααααααααααααακ, το κεντρικό.

 

Κάτσε, γιατί σπαταλάω την ώρα μου απαντώντας σου? -.-'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...