Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] Earn money without investing a single dollar!


Recommended Posts

Καρμα, εφόσων κάνεις αυτό μπορείς μετά ανα 10 ευρώ, να βάζεις 5 στην άκρη για Golden και 5 για τους referrals(refresh/recycle). Εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω όταν έρθει η ώρα, τι λες;

 

Ανάλογα το σκεπτικό του καθ'ενός , εγώ έχω ως κύριο στόχο να καλύψω τα 300 ref που δίνονται ως standard , στη συνέχεια να περιμένω και μετά χτυπάω το gold :)

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα το σκεπτικό του καθ'ενός , εγώ έχω ως κύριο στόχο να καλύψω τα 300 ref που δίνονται ως standard , στη συνέχεια να περιμένω και μετά χτυπάω το gold :)

Εγώ θα ενοικιάζω refs(+ τους direct[άάάάμα βρω κανέναν]) και θα πάρω Gold. Μετά θα τραβάω μόνο και θα κρατάω και λεφτά για ανανεώσεις και ανακυκλώσεις..
Link to comment
Share on other sites

Το Neobux αν δεν κάνεις κάποια πλάνα απο την αρχή και το πας στο κουτουρου και ότι γίνει θα αποτύχεις.

 

Τώρα που μου ήρθαν αυτά τα λεφτά απο το πουθενά ανατρέπονται τα προηγούμενα σχέδια μου και βάζω μπρος τα καινούργια. (Αλλά θέλει λίγο σκέψη το θεματάκι..)

Link to comment
Share on other sites

Καρμα αν αγοράσεις Gold αξίζει να πάρεις πακέτο; Και αν πάρεις το πρώτο πακέτο μετά γίνεται να το αναβαθμίσεις ή να πάρεις άλλο πακέτο. Και αν αποφασίσεις να κάνεις τέτοια κίνηση γίνεται να το κάνεις αναβάθμιση σιγά σιγά μέχρι να φτάσεις στο καλύτερο πακέτο ή πρέπει να αγοράσεις άλλο πακέτο με την κανονική του τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήμουν στη προηγούμενη ζωή μου gold για να σου απαντήσω ούτε είχα αγοράσει πρόσθετα πακέτα. Βλέπωντας και εγώ κάνω. Δεν ήρθε ακόμα η ώρα. Αν έρθει με χαρά μου να σε συμβουλεύσω.

Link to comment
Share on other sites

πχ ο Slade έκανε το λάθος και έκανε invest στο Neobux αγόρασε 50 referrals και οι μισοί του βγήκαν inactive. Tώρα έχει μηδαμινές ελπίδες γιατί δεν έχει ουτε υπόλοιπο μέσα να τους κρατήσει ουτε έχει τη δυνατότητα να κάνει μαζικές ανακυκλώσεις.

Στο φόρουμ που ρώτησα μου είπαν να μην κάνω τίποτα εκτός απο το να καταγράφω την δραστηριότητα τους.

Εξάλλου , τους έχω σχεδόν 7 ημέρες και όλοι τους έχουν κάνει τουλάχιστον 4 click..άρα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

0.10 GRAB IT FAST!

502 Bad Gateway

 

-.- ...

 

@Project Τα pack κοστίζουν 200+ ευρώ . Το ultimate κοστίζει 800€ , οπότε έχουμε ακόμα heh

Link to comment
Share on other sites

502 Bad Gateway

 

-.- ...

 

@Project Τα pack κοστίζουν 200+ ευρώ . Το ultimate κοστίζει 800€ , οπότε έχουμε ακόμα heh

Ναι ξέρω τα είδα :P 900*(890)
Link to comment
Share on other sites

αν μου δώσει τώρα και ένα 50$αρι τα κρατάω για gold...

 

Έτσι και αλλιώς μέχρι μεθαύριο δε μπορώ να ξανα ενοικιάσω.. οπότε έχω 2 προθεσμία...και 2 μέρες σκέψεως.

Link to comment
Share on other sites

αν μου δώσει τώρα και ένα 50$αρι τα κρατάω για gold...

 

Έτσι και αλλιώς μέχρι μεθαύριο δε μπορώ να ξανα ενοικιάσω.. οπότε έχω 2 προθεσμία...και 2 μέρες σκέψεως.

 

Προσωπικά θα εφάρμοζα το σκεπτικό , τι είχαμε τι χάσαμε , και θα νοίκιαζα όσα μου επιτρέπεται + συντήρηση , δηλαδή όλα στο neobux .

Link to comment
Share on other sites

αν μου δώσει τώρα και ένα 50$αρι τα κρατάω για gold...

 

Έτσι και αλλιώς μέχρι μεθαύριο δε μπορώ να ξανα ενοικιάσω.. οπότε έχω 2 προθεσμία...και 2 μέρες σκέψεως.

Γιατί;
Link to comment
Share on other sites

Nαι, και εγώ έτσι το σκέφτηκα αλλά καλό είναι να τραβήξεις και ένα ελάχιστο μέρος του ποσού.. να λες ανταμήφθηκε και ο ελάχιστος χρόνος που ξόδεψα..

 

@Project τι γιατί ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...