Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

vrikes auth thn protasi wrea pou apo ta pola pastakai tha pa8ete kai tpt :P

Α

vrikes auth thn protasi wrea pou apo ta pola pastakai tha pa8ete kai tpt :P

Ας πάρουνε dulcolax μετά ρε μαλάκα, η στιγμή όμως θα μείνει για πάντα.
Link to comment
Share on other sites

lipon romantiko dipno(protimomeno na mhn magirepsis esei )(an magirepsis esee pes mou na kaleso asfenoforo :P) me kerakai etsi opos ta ipes pare kai ena arkoudaki  me kamia kardoula  (kapotes panta rezerva mhn ginhs pateras. plaka kano ) kai eisai etimos :P..Btw Good luck

auth einai h protasi mou!!!
Link to comment
Share on other sites

η τρυπα στη γλωσσα θα την βγαλει στα 22-23.εκτος του οτι 1 βδομαδα θα μιλαει σαν παραπληγικο ισπανοφωνο με το θου ολη την ωρα,σημαινει οτι θα το ξεχασει :P

 

εκτος αυτου αν το θελει τοσο πολυ κ το ξερεις η στο εχει πει ειναι σαν να σου λεει εμμεσα "Ξερεις αγαπη μου θα θελα πολυ μια τρυπα στη γλωσσα οποτε τωρα που θα κλεισουμε επετειο 1 ημερας καντο μου δωρο" δηλαδη provider στοκαργα

 

σκεψου κατι απλο που να μην χρειαζεται να βαλεις το χερι στην τσεπη συνεχεια.αλλιως θελω κ εγω ετσι :p

 

μουσικη υποκρουση εχουμε μπολικα απο lordis μεχρι τις μουσικες επιλογες του Devon

Το ξέρω :P

Μου έιχε πει οτι θα έκανε τρύπα στην γλώσσα. Και πριν κανα 2 μήνες τι λεω, άσε θα στην κάνω εγώ δώρο στα γενέθλια. Δεν με πειράζει να βάλω το χέρι στην τσέπη για μια φόρα στην ζωή μου :P

Link to comment
Share on other sites

Στις 21 κλείνουμε και μήνα οπότε..

 

Μπορείτε να το κάνετε lock. Ευχαριστώ παιδιά για τις ιδέες σας.

 

Θα πάμε στον Κουλά(ένας λόφος στην πόλη μου & αξιοθέατο). Θα κάτσουμε κάτω σε κουβερλί, αγκαλιά με μια κουβέρτα και ζεστή σοκολάτα σε θερμό. Μετά θα την πάω στην σπίτι και θα της κάνω μασάζ σε όλο το σώμα & ρεφλεξολογία, όλα αυτά με αιθέραια έλαια και απαλή μουσικούλα. Μετά θα κάνουμε μπάνιο μαζί. Θα ντυθούμε και θα πάμε να φάμε. Έχω ένα δωμάτιο άδειο, οπότε στο κέντρο θα μπεί το τραπέζι με κεράκια απο γύρω και απαλή μουσική να παίζει. Θα της δώσω το δώρο της, το άρωμα. Το φαϊ θα είναι κατι ελαφρύ και αφροδισιακό(πρέπει να το ψάξω πολύ καλά) και μετά γλυκάκι. Σκέφτομαι επίσης και κάποιο κρασί. Αφού τελειώσουμε το φαΐ, λέω να δούμε μια ταινιά ρομαντική(απο αυτές που αρέσουν στα κορίτσια[The Notebook]). Και μετά "ενυδάτωση" μέχρι να σπαρταράει.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω PLAYLIST!!

αν θες ροκ μπαλάντες πες μου...

Αν θες φλώρικα χάουζ, λαϊκά και σκυλάδικα γτφο.

Link to comment
Share on other sites

αν θες ροκ μπαλάντες πες μου...

Αν θες φλώρικα χάουζ, λαϊκά και σκυλάδικα γτφο.

Όχι ρε μαλάκα.. Απαλή μουσική, χαλαρή. Αν θα έκανες μπάνιο με την κοπέλα σου, με κεράκια κτλπ, έτρωγες δείπνο τι θα άκουγες;
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μαλάκα.. Απαλή μουσική, χαλαρή. Αν θα έκανες μπάνιο με την κοπέλα σου, με κεράκια κτλπ, έτρωγες δείπνο τι θα άκουγες;

το έχω, στάκα ;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μαλάκα.. Απαλή μουσική, χαλαρή. Αν θα έκανες μπάνιο με την κοπέλα σου, με κεράκια κτλπ, έτρωγες δείπνο τι θα άκουγες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...