Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

3exases na peis " Σοφός " :P alla file to paradexomai oute egw to eixa skeftei etsi.. gemise to mxc pro edw pera ;P

Tote kane auto pou sou eipe o Noble@ xwris filous :P

Θα παραμείνω στην πρώτη μου ιδέα.
Link to comment
Share on other sites

'Η να μην της το πεις καθόλου και μετά από 2 μέρες να την πάρεις τηλέφωνο ενώ είσαι κάτω από το σπίτι της και να έχεις από έξω ένα πράσινο smart με ροζ κορδέλα.

 

Θα της πεις ότι και καλά είχες παραγγείλει το συγκεκριμένο χρώμα και άργησε να έρθει.

χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα γίνεσαι 18. Για να θέλω να της κάνω κάτι τέτοιο, που να την κάνει να νιώθει ξεχωριστή κτλπ σημαίνει πως κάτι έχει γίνει στο παρελθόν(οχι με εμένα). Απλά μην ασχολείστε με τις ηλικίες, τις επετείους, το σεξ ή τα χρήματα(λογικές τιμές όμως).

Ε, για να σου λέω ότι το σεξ είναι το τελευταίο που με νοιάζει, σκέψου..

Δεν θα τις πάρω υλικά δώρα(εκτός απο ένα άρωμα και μια τρύπα στην γλώσσα που θα την έχει για αρκετό καιρό).

 

Δεν θέλω με φίλους, θέλω οι δυο μας.

 

Ξέρω πως δεν την νοιάζουν τα δώρα παραμόνο η κίνηση.

 

Χρειάζομαι ένα playlist για την ώρα του δείπνου. Κατα προτίμηση dubstep, trance, death metal.

Άμα βάλεις dubstep δεν θα θυμάσαι ούτε εσύ ούτε εκείνη.

 

Αυτές θέλουνε αυτά τα ξέκολα που βγάζει ο μηδενιστής στα mad με κάτι καριόλες και τρίβει τις ρόγες του.

Link to comment
Share on other sites

'Η να μην της το πεις καθόλου και μετά από 2 μέρες να την πάρεις τηλέφωνο ενώ είσαι κάτω από το σπίτι της και να έχεις από έξω ένα πράσινο smart με ροζ κορδέλα.

 

Θα της πεις ότι και καλά είχες παραγγείλει το συγκεκριμένο χρώμα και άργησε να έρθει.

 

Ligo potapo

Link to comment
Share on other sites

Άμα βάλεις dubstep δεν θα θυμάσαι ούτε εσύ ούτε εκείνη.

 

Αυτές θέλουνε αυτά τα ξέκολα που βγάζει ο μηδενιστής στα mad με κάτι καριόλες και τρίβει τις ρόγες του.

Πλάκα κάνω ρε, χαχα. Σκέτη μελωδία θα βάλω.. Κάτι χαλαρό για την ώρα που θα τρώμε.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΤΗΣ ΠΑΣΤΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ, ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΛΠ.

 

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ

 

 

ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΦΛΑΣ, ΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά ρε μαλάκες..

Ωραία άκου.

 

Λούλουδια, κούτι με πάστες ποντικάκι.

 

Της τα δίνεις αφού πάτε στο εστιατόριο όπου θα παίζει μελωδική dubstep.

 

Μόλις τελειώσετε την πας στο παγοδρόμειο για να δείτε το ηλιοβασίλεμα απο την ταράτσα, εκεί θα φάτε και τα παστάκια (κρατα και νερο), ξαφνικά βγάζεις το μονόπετρο απο την αριστερή τσέπη του παλτού, γονατίζεις της κάνεις πρόταση γάμου. ΔΕΧΕΤΑΙ φυσικά, και μετά απο 30 χρόνια της λες θυμάσαι τότε που "Λούλουδια, κούτι με πάστες ποντικάκι.

 

Της τα δίνεις αφού πάτε στο εστιατόριο όπου θα παίζει μελωδική dubstep.

 

Μόλις τελειώσετε την πας στο παγοδρόμειο για να δείτε το ηλιοβασίλεμα απο την ταράτσα, εκεί θα φάτε και τα παστάκια (κρατα και νερο), ξαφνικά βγάζεις το μονόπετρο απο την αριστερή τσέπη του παλτού, γονατίζεις της κάνεις πρόταση γάμου. ΔΕΧΕΤΑΙ φυσικά" και τελείωσες.

 

EDIT: ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΜΑΡΤ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία άκου.

 

Λούλουδια, κούτι με πάστες ποντικάκι.

 

Της τα δίνεις αφού πάτε στο εστιατόριο όπου θα παίζει μελωδική dubstep.

 

Μόλις τελειώσετε την πας στο παγοδρόμειο για να δείτε το ηλιοβασίλεμα απο την ταράτσα, εκεί θα φάτε και τα παστάκια (κρατα και νερο), ξαφνικά βγάζεις το μονόπετρο απο την αριστερή τσέπη του παλτού, γονατίζεις της κάνεις πρόταση γάμου. ΔΕΧΕΤΑΙ φυσικά, και μετά απο 30 χρόνια της λες θυμάσαι τότε που "Λούλουδια, κούτι με πάστες ποντικάκι.

 

Της τα δίνεις αφού πάτε στο εστιατόριο όπου θα παίζει μελωδική dubstep.

 

Μόλις τελειώσετε την πας στο παγοδρόμειο για να δείτε το ηλιοβασίλεμα απο την ταράτσα, εκεί θα φάτε και τα παστάκια (κρατα και νερο), ξαφνικά βγάζεις το μονόπετρο απο την αριστερή τσέπη του παλτού, γονατίζεις της κάνεις πρόταση γάμου. ΔΕΧΕΤΑΙ φυσικά" και τελείωσες.

χαχα ωραίος
Link to comment
Share on other sites

η τρυπα στη γλωσσα θα την βγαλει στα 22-23.εκτος του οτι 1 βδομαδα θα μιλαει σαν παραπληγικο ισπανοφωνο με το θου ολη την ωρα,σημαινει οτι θα το ξεχασει :P

 

εκτος αυτου αν το θελει τοσο πολυ κ το ξερεις η στο εχει πει ειναι σαν να σου λεει εμμεσα "Ξερεις αγαπη μου θα θελα πολυ μια τρυπα στη γλωσσα οποτε τωρα που θα κλεισουμε επετειο 1 ημερας καντο μου δωρο" δηλαδη provider στοκαργα

 

σκεψου κατι απλο που να μην χρειαζεται να βαλεις το χερι στην τσεπη συνεχεια.αλλιως θελω κ εγω ετσι :p

 

μουσικη υποκρουση εχουμε μπολικα απο lordis μεχρι τις μουσικες επιλογες του Devon

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

η τρυπα στη γλωσσα θα την βγαλει στα 22-23.εκτος του οτι 1 βδομαδα θα μιλαει σαν παραπληγικο ισπανοφωνο με το θου ολη την ωρα,σημαινει οτι θα το ξεχασει :P

 

εκτος αυτου αν το θελει τοσο πολυ κ το ξερεις η στο εχει πει ειναι σαν να σου λεει εμμεσα "Ξερεις αγαπη μου θα θελα πολυ μια τρυπα στη γλωσσα οποτε τωρα που θα κλεισουμε επετειο 1 ημερας καντο μου δωρο" δηλαδη provider στοκαργα

 

σκεψου κατι απλο που να μην χρειαζεται να βαλεις το χερι στην τσεπη συνεχεια.αλλιως θελω κ εγω ετσι :p

 

μουσικη υποκρουση εχουμε μπολικα απο lordis μεχρι τις μουσικες επιλογες του Devon

 

 

 

 

Τόσες τρύπες θέλει και στη γλώσσα, ποτέ δεν είναι αρκετές.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...