Jump to content

[Gr] ILLUMINATI


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

Eminem - Mosh

 

kai ena tragoudaki me noima, kati 3erei o eminen

 

sou lew to exw dei, tha to vrw kai tha sto dei3o

 

gia checkare :) http://www.pentapostagma.gr/2011/03/1982-2011.html

Link to comment
Share on other sites

Eminem - Mosh

 

kai ena tragoudaki me noima, kati 3erei o eminen

 

sou lew to exw dei, tha to vrw kai tha sto dei3o

 

gia checkare :) http://www.pentapostagma.gr/2011/03/1982-2011.html

κάρτα δειχνει 2:55 στο ρολόι... την ωρα ακριβώς που εγινε ο σεισμός...

 

ΠΗΓΗ: http://www.pentapostagma.gr/2011/03/1982-2011.html#ixzz1Vq7FrNBQ

leei gia ton sismo pou gia ton sismo exoun ali karta alla dn exei sumaseia auto

se ola ta forum lene gia to big ben eksalou prosfata eixa dei oti sto big ben balane louketo gia auton ton logo kai sto londio exei 1.000.000 kameres gia na doune pws tha gunei kai gia na to eksigusoun

tha to psaksw......

Link to comment
Share on other sites

file dragon asxoloume me auta arketo kairo twra 8a mporousa me mia paragrafw na sou perigrapsw ti paixnidia paizonte pioi oi roloi ton xoron kai ti paizete guro apo ta megala site sto diadiktio kai ti k pws kinounte ta nimata 8a to grapsw argotera k 8a sas to postaro edw sto peripou me merika logia mn pisteueies oti vriskeis 8elei arketh meleth kai kapio xrono gia na vreis tn alh8eia..auta ta psilo video sto youtube den eine tpt sto youtube den 8a vreite tipota ta aferoune.....ean uparxoune 2-3 den eine poli apodiktika 8a sou milisw meta

Link to comment
Share on other sites

opos eipe kai o king o eminem exei grapsei arketa gia tous illuminaty  se tragoudia tou... akousteta ligo kai 8a ta katalabete ola

px sto neo tou alboum recovery to opio kai oi perisoteroi lene oti peire to name tou epidi efyge apo tous illuminati kai katalabe to la8os tou

akou ayta

eminem cinderella man lyrics : des ti grafei ston teleytaio stixo prin pei to refren gia teleytaia fora

akou to patienly waiting p ekane me to 50 cent ekei leei gia tin

9/11 kai polla parapanw tragoudia tou milane 3eka8ara gia aytous tous mlkes p s elexoun

Link to comment
Share on other sites

file dragon asxoloume me auta arketo kairo twra 8a mporousa me mia paragrafw na sou perigrapsw ti paixnidia paizonte pioi oi roloi ton xoron kai ti paizete guro apo ta megala site sto diadiktio kai ti k pws kinounte ta nimata 8a to grapsw argotera k 8a sas to postaro edw sto peripou me merika logia mn pisteueies oti vriskeis 8elei arketh meleth kai kapio xrono gia na vreis tn alh8eia..auta ta psilo video sto youtube den eine tpt sto youtube den 8a vreite tipota ta aferoune.....ean uparxoune 2-3 den eine poli apodiktika 8a sou milisw meta

egw thelw na brw oles tis kartes apo tous illuminati

exw dei oti einai peripou stis 600 kai thelw na tis brw oles

alla den tis bruskw malon tha agorasw to paixnidi gt ekei mesa tha tis exei

alla den kserw apo pou na to agorasw kai ean kuklofwrei akoma

 

 

file mou Darkous dustixos den kserw kai polu kala agglika

opote den polu katalabainw to ti leei sto tragoudi

ama thes metafrasetw olo xD

Link to comment
Share on other sites

kai pou 8a ta pareis ti 8a katalabeis re mlk...den katalabeneis oti ola einai sxediasmena kai 8eloun aplos na s elenxoun... oi pousto kinezoi exoun apagoreusei tin isodo se google yahoo kai alla site p mporeis na breis plirofories kai na s baloun na skefteis diafora me sinepeia na antidraseis kai na pas kontra se aytous..

Link to comment
Share on other sites

loipon 8a s pw ti leei stous stixous p pisteuw oti einai oi pio simantikoi arxizei legontas:

3erete kanonika den eprepe na briskomai kan edw ....

eimai tuxeros kapioi apo emas den exoun mia deyteri eukairia(kai enoei tin afairesi tou apo tous illuminati

kai den prokitai na 8alasosw kai aytin edw ,oxi file,niw8w san na min mporw na kanw ta panta tora.

afhste ta  proigoumena cd mou skoupidia ston kado m (gt htan stous illuminati) 8a rapparw san na einai h teleytaia m fora kai meta sinexizei kai pio katw leei

ayta ta agoria einai arketa kayta gia na liwsoun tin kolasi , kapse kai ton satana episis , mporeite na tous misisetai den 8a sas katigorisoume. meta apologeite gia tis blakies p ekane sto parel8on kai leei : euxaristw p eisastan ipomonetikoi den 8a kanw alla la8h tora . Den eprepe an eimai edw tora kai euxaristw ton 8eo . Kai o teleytaios stixos prin to refren :pios apoteleite apo pyramida (to shma twn illuminati) kai xtupaei tous stixourgous (dld tous bazei na douleuoun gia aytous opws kanan me ton eminem) pisteyw na ebgales ligo noima peri tinos milaei to song metafrasa oso kalitera mporesa kai mono ta simantika

Link to comment
Share on other sites

iksera oti eitan stous illuminati o eminen kai oti efuge to iksera

alla twra den kserw ti exei kanei ksana peige stous illuminati i

den gunete/??

uparxei kapoio elliniko artho gia na diabasw sugkekrimena gia

auto to thema?

Link to comment
Share on other sites

pedia gia emena afto to game illuminati fisiko einai na petixi kapia simbanta pou 8a ginoun sto mellon.. gt exei 1 ekatomirio kartes dn m fenete paraksenw 10 apo aftes na bgikan alithines...

Link to comment
Share on other sites

pedia gia emena afto to game illuminati fisiko einai na petixi kapia simbanta pou 8a ginoun sto mellon.. gt exei 1 ekatomirio kartes dn m fenete paraksenw 10 apo aftes na bgikan alithines...

den exei 1 ekatomirio rofl

kamia 600-800 kartes exei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...