Jump to content

[GR]O VeGe κερνάει!


Vazelos

Recommended Posts

Ρε είμαι 15 και είμαι ο ψηλότερος στην περιοχή μου με ύψος περίπου 1.80~ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΓΑΝ 1 ΚΕΦΑΛΙ

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑΑΑ

 

 

μόνο 15 και ρίσκαρες να βγεις μαζί τους;.

είσαι ο νέος ήρωας μου!

Link to comment
Share on other sites

μαλάκες, αύγουστο που έρχομαι και εγώ αθήνα ψηθείτε για σινεμά :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Την Leona θα έλεγε.

 

Ε άμα ξαναβάλω "ΧΑΧΑΧΑ" θα πεταχτεί κανάς μάλθακος και θα μου πει πως κάνω spam όποτε δεν θα βάλω χαχα !

Link to comment
Share on other sites

Ε άμα ξαναβάλω "ΧΑΧΑΧΑ" θα πεταχτεί κανάς μάλθακος και θα μου πει πως κάνω spam όποτε δεν θα βάλω χαχα !

Spam Section nub.
Link to comment
Share on other sites

ειμαστε mcdonalds κ ερχεται ενας psycho κ πιανει τον Panic υποτιθεται φυσιογνωμιστης κ καλα.

 

τον λεει να κανει ενα τεστ κ να γραψει σε κατι φωτοτυπιες χομπι,ενδιαφεροντα,αγαπημενο φυτο κ ημ.γεννησης κτλ κ του ελεγε ο τυπας τι να γραψει.

 

μπριζωθηκα να το κανω κ εγω

βαζω μια ψευτικη ημερομηνια κ ξεκιναει

 

τι επαγγελομαι του κανω γιατρος ψυχοθεραπευτης

τι χομπι μ αρεσουν. του λεω ηθοποιια γιατι ειμαι δραματικος τυπος κ με βαλε να γραψω κατι ξεκουδουνα(μελοδραμα,τραγωδια,σατυρα)

μου λεει αγαπημενο φυτο του λεω φουντα(μ λεει η φυλακη το σκοτωνει κ με βαζει να πω αλλο) του λεω παπαρουνα μου λεει το ιδιο.του λεω μανιταρια κ μου λεει με ομελετα να φτιαξεις μανιταρια γιατι ειναι νοστιμη κ με βαζει να γραψω τη λεξη φωτια,ηλιος,αρμα του ηλιου)

με ρωταει αγαπημενο χρωμα του απαντω κοκκινο . μου λεει οτι τα γκρεμιζω ολα στο διαβα μου επειδη διαλεξα κοκκινο

μετα με ξαναρωταει χομπι.του λεω οτι τα ξαναπαμε κ μου λεει να υπογραψω! με ενα περηφανο Noble

κ ολα αυτα σε 2 φωτοτυπιες με κειμενο για εναν αρχαιο κ εγω επρεπε να τα γραψω οπου βρω χωρο κ καλα

 

πολυ γεια σου ο τυπος

 

οποιος εβγαλε νοημα ας μου πει κ μενα  ;D ;D

 

Link to comment
Share on other sites

9Q0Xc.jpg

ΚΛΑΙΩ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΩΝ MAC ΑΠΟ ΠΑΝΩ.Ο ΘΕΜΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΤΡΟΛΦΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Να πάτε να γαμηθείτε που θα βγω εγώ μαζί σας να μαι σαν το μικρό παιδάκι της οικογένειας.

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΑΙΩ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΩΝ MAC ΑΠΟ ΠΑΝΩ.Ο ΘΕΜΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΤΡΟΛΦΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

το επικ, είναι τα sunglasses! AXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

το επικ, είναι τα sunglasses! AXAXAXAXAXA

τι σκατα αρμα του ηλιου καβαλαω...χωρις γυαλια να γκαβωθω?
Link to comment
Share on other sites

Να πάτε να γαμηθείτε που θα βγω εγώ μαζί σας να μαι σαν το μικρό παιδάκι της οικογένειας.

εσύ έλα σε εμένα να πάμε... ξες που

Link to comment
Share on other sites

Να πάτε να γαμηθείτε που θα βγω εγώ μαζί σας να μαι σαν το μικρό παιδάκι της οικογένειας.

γτ δεν είσαι; Μετά το vaxil είσαι ο μικρότερος γιός μου.

Link to comment
Share on other sites

γτ δεν είσαι; Μετά το vaxil είσαι ο μικρότερος γιός μου.

ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...