Jump to content

[GR] Ερώτηση - Μπάτσοι D:


ProJecT

Recommended Posts

τα δικαστηρια για να ξερετε πανε ως εξης

 

 

αν εισαι ανηλικος κ σε πιασουν να οδηγεις χωρις διπλωμα πας αυτοφορο και η αν μπλεξεις σε τροχαιο οριζεται τακτικη δικασιμος δηλαδη πας δικαστηριο μεσα σε 2 εργασιμες ητν επομενη εργασιμη κ τοτε καλειται κ ο επιβλεπων κηδεμονας με μηνυση για παρεμεληση ανηλικου κ εκθεση του σε κινδυνο

 

 

αν εισαι ενηλικος τοτε ΔΕΝ πας αυτοφορο(εκτος αν υπαρχει σοβαρος τραυματιας απο δικη σου υπαιτιοτητα) αλλα σου κανουν μηνυση αυτεπαγγελτα κ οριζεται δικασιμος μετα απο 2 χρονια.αν υπαρχει θυμα στη μεση η ναρκωτικα τοτε οριζεται τακτικη δικασιμος.....

 

 

οχι αλλο καρβουνο

 

 

Orea ta les apla gt na anxonoume to pedi adika
Link to comment
Share on other sites

Mpa re tae itan opote mono stabaran

btw ti xrwma 8a bapseis tin criptonara?

 

μοβ , αύριο θα πάω να πάρω τα πλαστικά για να τα βάλω btw μήπως ξέρει κανείς

που πρέπει να πάω για να δηλώσω το νέο χρώμα ;

Link to comment
Share on other sites

Orea ta les apla gt na anxonoume to pedi adika

γιατι δεν σκοπευει να ενημερωσει αυτον που θα την πληρωσει κανονικα οτι εκανε μαλακια...θα την πληρωσει που θα την πληρωσει τουλαχιστον ας ξερει κ τι θα πληρωσει...

 

μοβ , αύριο θα πάω να πάρω τα πλαστικά για να τα βάλω btw μήπως ξέρει κανείς

που πρέπει να πάω για να δηλώσω το νέο χρώμα ;

κεπ
Link to comment
Share on other sites

μοβ , αύριο θα πάω να πάρω τα πλαστικά για να τα βάλω btw μήπως ξέρει κανείς

που πρέπει να πάω για να δηλώσω το νέο χρώμα ;

Mporeis nmzw na to kaneis apo ta kep den eimai kai 100% sigouros .Gia na to allaxeis prepei na paei aytos p grafei sta xartia panw

Perimenw Pics :P :)

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν σκοπευει να ενημερωσει αυτον που θα την πληρωσει κανονικα οτι εκανε μαλακια...θα την πληρωσει που θα την πληρωσει τουλαχιστον ας ξερει κ τι θα πληρωσει...

 

Κοίτα συνήθως ο μπάτσος άμα σε πιάσει ανήλικο χωρίς δίπλωμα δεν σε πάει αυτόφωρο απλός σε γράφει δικαστήριο

που είναι σχεδόν στα αρχίδια σου...

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν σκοπευει να ενημερωσει αυτον που θα την πληρωσει κανονικα οτι εκανε μαλακια...θα την πληρωσει που θα την πληρωσει τουλαχιστον ας ξερει κ τι θα πληρωσει...

κεπ

re file egw kai 150 alloi apo dw mesa leme oti den 8a ginei apolitos tpt

wtf dld batsos eisai?

Link to comment
Share on other sites

Mporeis nmzw na to kaneis apo ta kep den eimai kai 100% sigouros .Gia na to allaxeis prepei na paei aytos p grafei sta xartia panw

Perimenw Pics :P :)

 

To ξέρω ρε ο πατέρας μου θα πάει απλός βαριέται .. xd

 

κεπ

 

θενκς.

 

Link to comment
Share on other sites

To ξέρω ρε ο πατέρας μου θα πάει απλός βαριέται .. xd

 

θενκς.

 

k na deis otan to xa bapsei egw girw stous 2 mines tou to elega na paei na m to allaksei :S plironeis kai kati mikro nmzw

poso s epiase to xroma? metalliko etsi?

Link to comment
Share on other sites

k na deis otan to xa bapsei egw girw stous 2 mines tou to elega na paei na m to allaksei :S plironeis kai kati mikro nmzw

poso s epiase to xroma? metalliko etsi?

 

Μου βγήκε ψιλοακριβό αλλά το χρώμα είναι πολύ μπόμπα (έχει μεταλάκια μέσα κόκκινα και μπλε νομίζω)

αύριο μεθαύριο θα δείξω φώτο ! Μιλάμε μετά γιατί πρέπει να την κάνω cya.

Link to comment
Share on other sites

Μου βγήκε ψιλοακριβό αλλά το χρώμα είναι πολύ μπόμπα (έχει μεταλάκια μέσα κόκκινα και μπλε νομίζω)

αύριο μεθαύριο θα δείξω φώτο ! Μιλάμε μετά γιατί πρέπει να την κάνω cya.

Tlm
Link to comment
Share on other sites

Mporeis nmzw na to kaneis apo ta kep den eimai kai 100% sigouros .Gia na to allaxeis prepei na paei aytos p grafei sta xartia panw

Perimenw Pics :P :)

ο ιδιοκτητης που γραφει πανω η αδεια παει μονο κ με 12ε το αλλαζει σε κεπ...

re file egw kai 150 alloi apo dw mesa leme oti den 8a ginei apolitos tpt

wtf dld batsos eisai?

τζουνιορ εισαι ακομη...ειχα μεχρι πριν μερικους μηνες 12 δικαστηρια για 10 διαφορετικους λογους κ κατι ξερω παραπανω...οι περισσοτεροι ειστε <<δεν ξερω>> << τι γινεται?>> <<δεν νομιζω αυτο>> <<δεν νομιζω εκεινο>> ...νομισματα

 

δεν πα να ψοφησετε...καντε οτι καταλαβαινετε...εγω φταιω που ασχολουμαι

 

η πλειοψηφεια εδω περα ειναι 15-18 που σκεφτονται ακομη με το κατω κεφαλι...απορω γιατι δεν το εθεσα υπ οψιν μου προτου γραψω.

Link to comment
Share on other sites

ο ιδιοκτητης που γραφει πανω η αδεια παει μονο κ με 12ε το αλλαζει σε κεπ...τζουνιορ εισαι ακομη...ειχα μεχρι πριν μερικους μηνες 12 δικαστηρια για 10 διαφορετικους λογους κ κατι ξερω παραπανω...οι περισσοτεροι ειστε <<δεν ξερω>> << τι γινεται?>> <<δεν νομιζω αυτο>> <<δεν νομιζω εκεινο>> ...νομισματα

 

δεν πα να ψοφησετε...καντε οτι καταλαβαινετε...εγω φταιω που ασχολουμαι

 

η πλειοψηφεια εδω περα ειναι 15-18 που σκεφτονται ακομη με το κατω κεφαλι...απορω γιατι δεν το εθεσα υπ οψιν μου προτου γραψω.

pw re file ok ti na pw den katalabeneis dld s lew oti ta tae den ginete oute kan na se grapsoun gia narkotika psaxnoun den eipa nmzw oti ginete ayto ok tou eipa oti kserw ti gienete gt edw oloi mixanakia exoume kai 3eroume ti skata ginete!
Link to comment
Share on other sites

ΟΠΚΕ ήταν το τζιπ;

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ! Ναι ΟΠΚΕ ήταν, έτσι λένε βασικά οι φίλοι μου.

 

ο ιδιοκτητης που γραφει πανω η αδεια παει μονο κ με 12ε το αλλαζει σε κεπ...τζουνιορ εισαι ακομη...ειχα μεχρι πριν μερικους μηνες 12 δικαστηρια για 10 διαφορετικους λογους κ κατι ξερω παραπανω...οι περισσοτεροι ειστε <<δεν ξερω>> << τι γινεται?>> <<δεν νομιζω αυτο>> <<δεν νομιζω εκεινο>> ...νομισματα

 

δεν πα να ψοφησετε...καντε οτι καταλαβαινετε...εγω φταιω που ασχολουμαι

 

η πλειοψηφεια εδω περα ειναι 15-18 που σκεφτονται ακομη με το κατω κεφαλι...απορω γιατι δεν το εθεσα υπ οψιν μου προτου γραψω.

Μην σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι, άλλωστε εμένα ενδιαφέρει μόνο και αυτά που είπες εσύ τα δίνω περισσότερη σημασία απο τους άλλους. Δεν είναι αστείο. Και 500 ευρώ δεν είναι λίγα.

Ο πατέρας μου λέει αν ήταν μέχρι τώρα θα σας έπιαναν.

 

Anw, Noble thanks....and the rest :3

 

Lock it.

Link to comment
Share on other sites

re file egw kai 150 alloi apo dw mesa leme oti den 8a ginei apolitos tpt

wtf dld batsos eisai?

Όχι απλά είναι ο πιο μεγάλος απο σένα και έχει μεγαλύτερη εμπειρία σε αυτά .
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά είναι ο πιο μεγάλος απο σένα και έχει μεγαλύτερη εμπειρία σε αυτά .

Οπ κι άλλος λογικός. Ένας ένας έρχεστε;
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...