Jump to content

[GR] Eliniki Krisi!!! Apopsis.. Poios Ftaei?? Kai i Diki sas Sivmouli


sokianos

Recommended Posts

Τι γίνετε εδώ ρε ? Μπορεί να μου εξήγηση κάποιος?

 

 

 

Αν παίζει τίποτα στο skype βάλτε και εμενα

 

Η κουβέντα στην αρχή ήταν ποιος φταίει που η χώρα πάει προς τα σκατά και τώρα το αποτέλεσμα δίχνει οτί άμα είχαμε χούντα δεν θα είχαμε προβλήματα και θα ήταν καλύτερα , επίσης ο κον θα σπάσει τα δόντια του βεγκε και θα τρώει μόνο σούπες και ποτέ ξανά σουβλάκι.

 

Αυτά για την ώρα..

Link to comment
Share on other sites

@VeGe

Δεν εχω κατι μαζι σου , αλλα κοψε ρε φιλε το ''στυλακι'' γιατι θα την βρεις απο καποιον καμια μερα. Επισης ευχαριστω και εσενα που μου απαντουσες τοση ωρα αν και μερικες φορες υβριστικα. (φιλικα στα λεω ολα μην αρπαζεσε)

 

Αν πιστεύεις ότι έχω τσιτώσει έστω και λίγο είσαι βαθιά νυχτωμένος. Όσο για το βράδυ θα έχει πολύ πλάκα ;D

Link to comment
Share on other sites

@VeGe:

 

Δεν εχω κατι μαζι σου , αλλα κοψε ρε φιλε το ''στυλακι'' γιατι θα την βρεις απο καποιον καμια μερα. Επισης ευχαριστω και εσενα που μου απαντουσες τοση ωρα αν και μερικες φορες υβριστικα. (φιλικα στα λεω ολα μην αρπαζεσε)

μην του ξαναπείς τέτοια γιατί θα κάνει νιάου. :*
Link to comment
Share on other sites

Lucky Strike προτιμώ!

 

η εμπειρία είναι ένα πράγμα που το αποκτάς κατά την πάροδο του χρόνου, η μαλακιά αντίθετα στην άλλη γωνιά είναι ένα έμφυτο ελατωμα που το τελειοποιείς ενώ γραφείς στο maxChaters και νιώθεις ακόμα ένας πρόεδρος.

Link to comment
Share on other sites

@Pho: διαβασα τα reply σου και πιστεψε με , μου ειναι παντελως αδιαφορα.

Επισης οσο για τα πιτσιρικια και οτι δεν εζησα στην χουντα ακου τα εξης:

 

Ειμαι 15 προς τα 16. Δεν ειμαι πιτσιρικι και μπορω να εκφρασω την αποψη μου ελευθερα και προπαντως ανθρωπινα.

Επισης δεν γνωριζω την ηλικια σου για να σου πω και κατι αλλα πραγματα αλλα σε υπολογιζω 17-18 οποτε δεν εισαι πολυ μεγαλυτερος μου.

 

Σου είπα εγώ αγόρι οτί δεν μπορείς να εκφράσεις την άποψη σου ή είπα οτί ΟΥΤΕ ΕΣΥ , ΟΥΤΕ ΕΓΩ ζήσαμε στην χούντα.

 

Διαβάζεις καλά ή τα διαβάζεις αλλά τα αντιλαμβάνεσε λάθος ; Γιατί άμα είναι το 2ερο μιλάμε για μεγάλο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

η εμπειρία είναι ένα πράγμα που το αποκτάς κατά την πάροδο του χρόνου, η μαλακιά αντίθετα στην άλλη γωνιά είναι ένα έμφυτο ελατωμα που το τελειοποιείς ενώ γραφείς στο maxChaters και νιώθεις ακόμα ένας πρόεδρος.

 

Οι μπουνίες μου είναι τόσο δυνατές, σα ρίμες του Nivo ένα πράγμα! Θα περάσεις καλά!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν πιστεύεις ότι έχω τσιτώσει έστω και λίγο είσαι βαθιά νυχτωμένος. Όσο για το βράδυ θα έχει πολύ πλάκα ;D

 

Θέλουμε φιντμπακ δεν χάνουμε τέτοια φάση μην ξεχάσεις μενγκ !.

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε φιντμπακ δεν χάνουμε τέτοια φάση μην ξεχάσεις μενγκ !.

κάνοντας τόπικ στο spam section. :$
Link to comment
Share on other sites

Οι μπουνίες μου είναι τόσο δυνατές, σα ρίμες του Nivo ένα πράγμα! Θα περάσεις καλά!

 

 

 

 

όλα τα νεύρα μου ακόμα και για τον χωρισμό μου πανο σου θα τα ξεσπάσω και αν νομίζεις ότι μιλάς με κάνα παιδάκι ξεκινά να μετράς από το 1987 μέχρι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

όλα τα νεύρα μου ακόμα και για τον χωρισμό μου πανο σου θα τα ξεσπάσω

 

Δε μπόρεσα να αντισταθώ ρε μαν, τι να έκανα? ;/

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πιστέψει ότι θα έρθω Gema εσύ τώρα, πέρα απ' την πλάκα?  χαχχααχχαχαχα

 

τότε πως θα δοκιμάσω την μπούνια σου ρε free man?

 

εγω σου ειπα αν νομιζεις οτι μιλας με παιδακι μετρα απο το 1987 μεχρι και σημερα.

Link to comment
Share on other sites

τότε πως θα δοκιμάσω την μπούνια σου ρε free man?

 

Έχω τρομάξει με όλα αυτά που μου είπες και δεν νομίζω πως θέλω :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...