Jump to content

[GR]Σε κρίσιμη κατάσταση διαδηλωτής που χτυπήθηκε από τα ΜΑΤ


Xplicit7

Recommended Posts

ντροπή σου,ζωο.

Δεν ξέρεις καν πως γράφεται αυτό που υποστηρίζεις.

πρωτον, κοψε γιατι δεν σε ξερω και απο χτες,

 

2ον δεν με νοιαζει πως γραφετε, αν γραφετε εθνικηστης η εθνικιστης...

 

3ον πιστευω οτι εχει την καλυτερη ιδαιολογια για εμενα οποτε την υποστιριζω..

 

αντε..

Link to comment
Share on other sites

πρωτον, κοψε γιατι δεν σε ξερω και απο χτες,

 

2ον δεν με νοιαζει πως γραφετε, αν γραφετε εθνικηστης η εθνικιστης...

 

3ον πιστευω οτι εχει την καλυτερη ιδαιολογια για εμενα οποτε την υποστιριζω..

 

αντε..

 

οκ,έπεισες.

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή στους αστυνομικούς που χτυπάνε απλούς διαδηλωτές. Γιατί δεν κυνηγάνε τον έμπορο ναρκωτικών, τον νταβατζή, τον έμπορο όπλων και όλους αυτούς που κάνουν μπουρδέλο τη χώρα; Αφού δεν αρέσουν σε αυτούς τους αστυνομικούς οι τσαμπουκάδες και οι διαδηλώσεις γιατί δεν χτύπησαν τόσο άσχημα και χειρότερα εκείνους τους άθλια φανατικά ζώα της ΑΕΚ στον τελικό κυπέλλου; Και όχι μόνο της ΑΕΚ. Και γενικά κάθε φανατικό ζώο οποιασδήποτε ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη επρεπε να γινουνε τα προχτεσινα γεγονοτα για να παρουνε οι κατοικοι της αθηνας την κατασταση στα χερια τους??
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη επρεπε να γινουνε τα προχτεσινα γεγονοτα για να παρουνε οι κατοικοι της αθηνας την κατασταση στα χερια τους??

 

Oι κάτοικοι AXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

 

Γνώσεις "0" πάνω στο θέμα πραγματικά.

 

Link to comment
Share on other sites

hrisaigitis_13-5-11_omonoia.jpg

Φασίστες με μαχαίρια,αυτοί ήταν οι ''αγανακτισμένοι πολίτες'' χτες.Εκατό άτομα με κράνη,μαχαίρια και κοντάρια με ελληνικές σημαίες πάνω να βαράνε όποιον αλλοδαπό έβρισκαν μπροστά τους.

Link to comment
Share on other sites

Αγανακτισμένοι Χρυσαυγίτες!

 

100 Άτομα. Λαοθάλασσα σου λέω. Και όταν πήγε η κάμερα του ζούγκλα στην ομόνοια για να δείξει τη συγκέντρωση την σπάσανε γιατί έδειχνε πόσοι λίγοι είναι, τη στιγμή που τα φαστιστομπλογκς μιλούσαν για 1000+ αγανακτισμένα ασπόνδυλα!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, εγω ειδα και πολιτες ηλικιωμενους να κοινηγανε μαζι με τα παλικαρια!

 

Και γιατι να μην γινει αυτο?? Καθημερινα γινονται ληστειες απο "αλλοδαπους" ...

 

Παιδια απο εδω απο την πολη μου, φιλοι μου πηγανε σε μια συγκεντροση προσκοπων στην Αθηνα 2 εβδομαδες πριν και μου λενε ειμασταν μαρτυρες σε 3 ληστειες.. 2 απο μαυρους και 1 πακιστανοι..

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, εγω ειδα και πολιτες ηλικιωμενους να κοινηγανε μαζι με τα παλικαρια!

 

Και γιατι να μην γινει αυτο?? Καθημερινα γινονται ληστειες απο "αλλοδαπους" ...

 

Παιδια απο εδω απο την πολη μου, φιλοι μου πηγανε σε μια συγκεντροση προσκοπων στην Αθηνα 2 εβδομαδες πριν και μου λενε ειμασταν μαρτυρες σε 3 ληστειες.. 2 απο μαυρους και 1 πακιστανοι..

Ε ο φασισμός δε πάει ανά ηλικία.Καλά είσαι τέρμα χαζός δεν αναλύω πάλι τα περί εγκληματικότητας γιατί είσαι υπερβολικά πεισμένος ότι η εγκληματικότητα είναι εθνική και φυλετική.

Αγανακτισμένοι Χρυσαυγίτες!

 

100 Άτομα. Λαοθάλασσα σου λέω. Και όταν πήγε η κάμερα του ζούγκλα στην ομόνοια για να δείξει τη συγκέντρωση την σπάσανε γιατί έδειχνε πόσοι λίγοι είναι, τη στιγμή που τα φαστιστομπλογκς μιλούσαν για 1000+ αγανακτισμένα ασπόνδυλα!

Ε κλασικές πολιτικές είναι αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, εγω ειδα και πολιτες ηλικιωμενους να κοινηγανε μαζι με τα παλικαρια!

 

Και γιατι να μην γινει αυτο?? Καθημερινα γινονται ληστειες απο "αλλοδαπους" ...

 

Παιδια απο εδω απο την πολη μου, φιλοι μου πηγανε σε μια συγκεντροση προσκοπων στην Αθηνα 2 εβδομαδες πριν και μου λενε ειμασταν μαρτυρες σε 3 ληστειες.. 2 απο μαυρους και 1 πακιστανοι..

 

Αντί για πολλά λόγια δώσε μου τις φωτογραφίες.

 

Και ποιός είπε ότι δε υπάρχουν φασιστόγεροι. Δες εδώ μια Ελληνίδα (Έτσι δεν είναι ούτε τη τελευταία τσατσά στη Φυλής)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7XSphzpPRDI&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο που υποστιριζετε και με την ανιπακοη σας, αφηνετε ολους ΑΥΤΟΥΣ να μας κανουνε κουμαντο στην χωρα μας..

 

Να σκοτωνουνε ΕΛΛΗΝΕΣ για να βγαλουνε το ψωμι τους!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...