Jump to content

[GR]Σε κρίσιμη κατάσταση διαδηλωτής που χτυπήθηκε από τα ΜΑΤ


Xplicit7

Recommended Posts

μα παραπανω ειπες οτι στην πορεια την ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ χτυπηθηκαν, και σε ρωταω τι ζητανε οι αναρχικοι με τους εργαζομενους??

 

Αυτοι κανουνε πορεια για τοις δουλειες τους, εσεις πατε τους μπατσους σε αυτες τοις πορειες γιατι οι μπατσοι ξερουνε οτι θα κολησετε και εσεις διπλα για να ευχαριστηθητε σπαζωντας.. αλλα αν ειχες εσυ π.χ μαγαζι στο κεντρο της πολης και ερχοτανε ο καθε 20αχρονος και στο εσπαζε θα σου ελεγα εγω..αν ειχες να ταησεις 3 και 4 στοματα απο εκεινο το μαγαζι που εφτυσες αιμα για να το φτιαξεις..Και να ερχεται τωρα ο καθε 20αρχρονος πιτσιρικας και να το σπαζει για να δειξει οτι αξιζει μεσα στο μπλοκ οπως λες και εσυ...

Ρε βλάκα οι αναρχικοί νομίζεις ότι είναι εξωγήινοι ; Δεν έχουν δουλειές ; Από τον ουρανό κατέβηκαν ; Και στη τελική η πορεία οργανώνεται από τη ΓΣΕΕ/ΑΔΕΔΥ αλλά πάνε από διάφορες πολιτικές παρατάξεις ανίδεε.

eise thuma.

gia thn trapeza pou ekapsan anarxikoi ti exeis na peis?

auto den suzitate kan exei ksexastei.

nane kala to astunomiko swma pou tous brike tous poutanas gious

Η πλάκα είναι ότι είναι προβοκάτσια από άτομα που μπήκαν πάλι σε κλούβες των μπάτσων έγινε η δουλειά.Οπότε αν δε ξέρεις δε μιλάς βλάκα φασίστα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαζουμε ακρη, ρε αγορινα μου, σου λεω! ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ 20ΑΧΡΟΝΟΙ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 50+ ΤΗΣ ΓΣΕΕ/ΑΔΕΔΥ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαζουμε ακρη, ρε αγορινα μου, σου λεω! ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ 20ΑΧΡΟΝΟΙ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 50+ ΤΗΣ ΓΣΕΕ/ΑΔΕΔΥ?

pane na euxaristithoun spazodas 2-3 magazakia kai sthn prospatheia tous na xrupisoun kana batso tis trone kai apo panw .

auto pou ginete kathe fora dld

Link to comment
Share on other sites

Ρε βλάκα οι αναρχικοί νομίζεις ότι είναι εξωγήινοι ; Δεν έχουν δουλειές ; Από τον ουρανό κατέβηκαν ; Και στη τελική η πορεία οργανώνεται από τη ΓΣΕΕ/ΑΔΕΔΥ αλλά πάνε από διάφορες πολιτικές παρατάξεις ανίδεε...

Ωραια, ειναι ανθρωποι, εχουνε δουλειες, γιατι ομως πανε και σπανε χανοντας αλλοι τοις δουλειες τους? σου εδωσα ενα παραδειγμα πριν..διαβασετο καλα και πες μου τι θα εκανες στην αν οντως ητανε ετσι..
Link to comment
Share on other sites

pane na euxaristithoun spazodas 2-3 magazakia kai sthn prospatheia tous na xrupisoun kana batso tis trone kai apo panw .

auto pou ginete kathe fora dld

Καταρχάς σχετικά με τα μαγαζιά σπάνε τους Γερμανούς, τα Hondos κλπ.Πεινάνε ε οι καημένοι ; Να τους τα πληρώσουμε και από πάνω ζώο.

Ωραια, ειναι ανθρωποι, εχουνε δουλειες, γιατι ομως πανε και σπανε χανοντας αλλοι τοις δουλειες τους? σου εδωσα ενα παραδειγμα πριν..διαβασετο καλα και πες μου τι θα εκανες στην αν οντως ητανε ετσι..

Η απάντηση σου είναι πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς σχετικά με τα μαγαζιά σπάνε τους Γερμανούς, τα Hondos κλπ.Πεινάνε ε οι καημένοι ; Να τους τα πληρώσουμε και από πάνω ζώο.Η απάντηση σου είναι πάνω.

egw kati magazakia me rouxa eida spasmena
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς σχετικά με τα μαγαζιά σπάνε τους Γερμανούς, τα Hondos κλπ.Πεινάνε ε οι καημένοι ; Να τους τα πληρώσουμε και από πάνω ζώο.Η απάντηση σου είναι πάνω.

Ωραια, τωρα σχετικα με τον θανατο 4αρων ανθρωπων? τι εχεις να πεις?
Link to comment
Share on other sites

http://www.tovima.gr/society/article/?aid=398902

 

Ωραια, τωρα σχετικα με τον θανατο 4αρων ανθρωπων? τι εχεις να πεις?

3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...