Jump to content

[GR]Msn Error!


Nicolás™

Recommended Posts

Δοκίμασε και με αυτό.

Αν δεν μπορέσεις να μπεις και με το ebuddy πες bye bye στο account σου.

Link to comment
Share on other sites

me petaei synexeia k m leei anaktisi kwdikou, telos pantos ekana ayta p eprepe.. thelw apopsis k an kapoios 3erei pws mporw na to liso as mou pei..

 

 

thanks

 

Να ρωτήσω σε αφηνει να μπεις μεσα? δηλαδη γινεται το Log-In με τα στοιχεια σου? ασπουμε αφου μπεις μεσα μετα αμεσως σε πεταει?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και με αυτό.

Αν δεν μπορέσεις να μπεις και με το ebuddy πες bye bye στο account σου.

error

Να ρωτήσω σε αφηνει να μπεις μεσα? δηλαδη γινεται το Log-In με τα στοιχεια σου? ασπουμε αφου μπεις μεσα μετα αμεσως σε πεταει?

οχι, μου ειπε τι ειναι, λεει οτι μπικα πολλες φορες με λαθος πασ για αυτο.. :S

 

τωρα πρεπει να κανω ανακτηση κωδικου, κατι τετοιο :/

Link to comment
Share on other sites

errorοχι, μου ειπε τι ειναι, λεει οτι μπικα πολλες φορες με λαθος πασ για αυτο.. :S

 

τωρα πρεπει να κανω ανακτηση κωδικου, κατι τετοιο :/

 

Και γω το ειχα παθει αυτο ειχα βαλει μσν σε παλιο λαπτοπ που ειχα και εμπενε κανονικα αλλα απο καποια στιγμη και μετα δεν ξερω τι εγινε εβγαζε λαθος κωδικο, αλλα στη δικη μου περιπτωση εφαιγε το λαπτοπ στην δικη σου δεν ξερω. Αλλα μια προσπαθεια μπορεις να την κανεις δοκιμασε να κανεις ShutDown το routeraki σου στο σπιτι για λιγα λεπτακια, και υστερα ανοιξε το αφου εισαχθει νεα IP κανε απεγκατασταση το MSN βαλε την καινουργια εκδοση απο εδω : http://filehippo.com/download_msn_messenger/ κανε εγκατασταση τα Essentials 2011 δηλαδη το MSN αυτο το 2011 και δοκιμασε να κανεις Log-In.

 

Ελπιζω να σε βοηθησα. :)

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ειχα παθει αυτο ειχα βαλει μσν σε παλιο λαπτοπ που ειχα και εμπενε κανονικα αλλα απο καποια στιγμη και μετα δεν ξερω τι εγινε εβγαζε λαθος κωδικο, αλλα στη δικη μου περιπτωση εφαιγε το λαπτοπ στην δικη σου δεν ξερω. Αλλα μια προσπαθεια μπορεις να την κανεις δοκιμασε να κανεις ShutDown το routeraki σου στο σπιτι για λιγα λεπτακια, και υστερα ανοιξε το αφου εισαχθει νεα IP κανε απεγκατασταση το MSN βαλε την καινουργια εκδοση απο εδω : http://filehippo.com/download_msn_messenger/ κανε εγκατασταση τα Essentials 2011 δηλαδη το MSN αυτο το 2011 και δοκιμασε να κανεις Log-In.

 

Ελπιζω να σε βοηθησα. :)

παω να το ανοιξω αλλα τρωω ερρορ.. στην εγκατασταση μου το κανει αυτο..
Link to comment
Share on other sites

τρως error σε αυτο που σου πα να κατεβασεις?

ε τοτε κατι αλλο θα γινεται. για να μην μπορεις να κανεις ενα απλο Setup.

 

Link to comment
Share on other sites

απλος αυτο που σου ειπα, ειναι θεμα με των κωδικο...πρεπει να κανω ανακτηση του κωδικοθ.. πο χαζομαρες, το μσν αυτο το εχω 2-3 χρονια και ειχα βαλει φακε αναπληρωματικο ε-μαιλ.. >.>

Link to comment
Share on other sites

απλος αυτο που σου ειπα, ειναι θεμα με των κωδικο...πρεπει να κανω ανακτηση του κωδικοθ.. πο χαζομαρες, το μσν αυτο το εχω 2-3 χρονια και ειχα βαλει φακε αναπληρωματικο ε-μαιλ.. >.>

 

Μπορεις να βγαλεις screen to error που σου εβγαλε η εγκατασταση που ειπες προλιγου?

Link to comment
Share on other sites

δεν με αφηνει να μπω καθολου στο hotmail

ε σου αλλαξανε το κωδικο,τι ψαχνεις λολ

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανω ανακτηση μου λενε!

 

 

τεσπα φινιτο εσυ με εχεις, για δες αν ειμαι μεσα..

Offline εισαι

 

Μπορεις να κανεις ανακτηση καταρχας το hotmail σου,και απο εκει μεσα να δεις το password που αλλαξε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...