Jump to content

[GR]Ελληνική Αστυνομία


Xplicit7

Recommended Posts

Δυστυχώς φίλε Νάσο έτσι είναι τα πράγματα. Και το βλέπω και το ζω καθημερινά από την ίδια μου την οικογένεια που απλά ψηφίζουν τόσα χρόνια ένα συγκεκριμένο κόμμα και δεν ξεκολλάνε με τίποτα.Πιέζοντας με να ψηφίσω και εγώ ( όταν κλείσω τα 18 ) αυτό το κόμμα. Αλλά δεν έχω σκοπό να μπω στον κόπο καν να ψηφίσω ποτέ στη ζωή μου εκτός αν δω κάτι να αλλάζει προς το καλύτερο.

 

Η καταπίεση για ψήφο είναι το χειρότερο πράγμα.Εγώ ευτυχώς είχα την τύχη να μην έχω άμεση πολιτικοποίηση εκ' της οικογένειας.Διαμόρφωσα άποψη όταν πλέον άρχισα να επηρεάζομαι από τα τεκταινόμενα.Δεν πιστεύω πως αλλιώς, γίνεται να έχεις άποψη.Δεν υπάρχει κόμμα που θα ψηφίσεις επειδή είσαι σίγουρος ότι θα κάνει καλύτερα τα πράγματα...

 

και δεν σου φαινόταν

 

Απλά κρατάω low-profile, γιατί δεν μπορούν όλοι δυστυχώς να μιλήσουν σοβαρά...

Link to comment
Share on other sites

Απλά κρατάω low-profile, γιατί δεν μπορούν όλοι δυστυχώς να μιλήσουν σοβαρά...

 

Για σοβαρα το πηγαιναμε. Αλλα εσκασε η πρωτη απαντηση ε και οσο να ναι, ακουω και Λαζοπουλο απο διπλα και εχω λιωσει με αυτα που γραφει το πιωμενο γυμνασιοπαιδο χαχχαχ

Link to comment
Share on other sites

Η καταπίεση για ψήφο είναι το χειρότερο πράγμα.Εγώ ευτυχώς είχα την τύχη να μην έχω άμεση πολιτικοποίηση εκ' της οικογένειας.Διαμόρφωσα άποψη όταν πλέον άρχισα να επηρεάζομαι από τα τεκταινόμενα.Δεν πιστεύω πως αλλιώς, γίνεται να έχεις άποψη.Δεν υπάρχει κόμμα που θα ψηφίσεις επειδή είσαι σίγουρος ότι θα κάνει καλύτερα τα πράγματα...

 

Απλά κρατάω low-profile, γιατί δεν μπορούν όλοι δυστυχώς να μιλήσουν σοβαρά...

δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο
Link to comment
Share on other sites

Πάει για junk σε λίγο το κόβω... κρίμα και το ξεκινήσατε καλά αυτή τη φορά...

 

Δε νομίζω πως παραβιάζουμε κάποιον κανόνα με αυτό το topic και δεύτερον, είναι το πρώτο topic στο forum που σε 6 σελίδες παραμένει σταθερά on topic.

Link to comment
Share on other sites

Πάει για junk σε λίγο το κόβω... κρίμα και το ξεκινήσατε καλά αυτή τη φορά...

Για ποιο λόγο ; Δεν είδα να λέγεται κάτι κακό και ενάντια στους κανόνες του forum. Απλά όσο να ναι όταν μιλάει ένα άτομο που δεν έχει καμία πολιτική άποψη λογικό είναι να φάει κράξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Πάει για junk σε λίγο το κόβω... κρίμα και το ξεκινήσατε καλά αυτή τη φορά...

 

Θα το ξανακανουμε με αλλο επιπεδο την επομενη φορα. Ε  Νικο?

 

Και απαγορευση εισοδου σε μερικα ροζ μελη ;)

Link to comment
Share on other sites

Για σοβαρα το πηγαιναμε. Αλλα εσκασε η πρωτη απαντηση ε και οσο να ναι, ακουω και Λαζοπουλο απο διπλα και εχω λιωσει με αυτα που γραφει το πιωμενο γυμνασιοπαιδο χαχχαχ

 

epeidi eisai kai 8a parameineis gumnasiopaido gt dn exeis mualo oute gia na to peraseis 1 last 8a sou pw

 

eisai apla ena radienergo isotopo an8ropou pou zei stin xersonhso tis kamtsakas kai snifarei aktinovolia gama gia proino

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξανακανουμε με αλλο επιπεδο την επομενη φορα. Ε  Νικο?

 

Και απαγορευση εισοδου σε μερικα ροζ μελη ;)

Βασικά μπορούμε να το συνεχίσουμε και από εδώ και να μπει αυτός ο κανόνας τώρα.

Link to comment
Share on other sites

epeidi eisai kai 8a parameineis gumnasiopaido gt dn exeis mualo oute gia na to peraseis 1 last 8a sou pw

 

eisai apla ena radienergo isotopo an8ropou pou zei stin xersonhso tis kamtsakas kai snifarei aktinovolia gama gia proino

 

Ειμαι ενα πιθηκοειδες που ζει στα νησια του Πασχα και ακομα δεν ξερει πως λειτουργει ο λαμπτηρας πυρακτωσεως.

 

Αντε για υπνο τωρα

 

 

 

ΚΛΕΙΣΕ ΤΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...