Jump to content

Gia Rixte mia matia


Loop*

Recommended Posts

kalispera. aurio 8a erthi i kopela mou sto spiti mou epidi lipoun i goneis mou kai 8a eimaste moni kai (mpori na to kanoume ) pote den 3es..

 

ama kapoios 3erei kai exei kanei sex as mou dosi kamia simbouli na min barethi sto krevati..

 

 

euxaristo :)

Link to comment
Share on other sites

oxi genika na min barethi re :P xexexe

ela re file.siga sthn arxh mhn thn ri3is kateu8ian sto krebati.3eris xadakia kai vlkies.meta arxizi kai boukoni meta arxizi kai ton troi siga siga e kai meta an dn bariese pame gia alo ena guro.

Link to comment
Share on other sites

ti leei o an8ropos omg maxcheaters gaming forum kai simvoules gia sex 0xa0xa0xa

 

lpn akou apo empiro tora :D

 

stn arxh filatin stn lemo pou tn ere8izei kai 8a exei orgasmous meta pigenetin mexri to krevati .. gdistin gdisouk kai esu fora to profilaktiko ani3etis ta podia kai aferesou stn omorfia tou SEX!!

 

an kai m fenete pos dn 8a kratisei polu..

 

 

Durex & Fight!

Link to comment
Share on other sites

axxaxaaxa

 

w8 5 lepta na m perasei to gelio kai tha s pw se pm

 

axaxa :P

 

perimeno

ela re file.siga sthn arxh mhn thn ri3is kateu8ian sto krebati.3eris xadakia kai vlkies.meta arxizi kai boukoni meta arxizi kai ton troi siga siga e kai meta an dn bariese pame gia alo ena guro.

 

xaxaxaxa les? :P

 

ti leei o an8ropos omg maxcheaters gaming forum kai simvoules gia sex 0xa0xa0xa

 

lpn akou apo empiro tora :D

 

stn arxh filatin stn lemo pou tn ere8izei kai 8a exei orgasmous meta pigenetin mexri to krevati .. gdistin gdisouk kai esu fora to profilaktiko ani3etis ta podia kai aferesou stn omorfia tou SEX!!

 

an kai m fenete pos dn 8a kratisei polu..

 

 

Durex & Fight!

 

re man spam section??

Link to comment
Share on other sites

 

xaxaxaxa les? :P

ne re mhn ise xazos.

ti leei o an8ropos omg maxcheaters gaming forum kai simvoules gia sex 0xa0xa0xa

 

lpn akou apo empiro tora :D

 

stn arxh filatin stn lemo pou tn ere8izei kai 8a exei orgasmous meta pigenetin mexri to krevati .. gdistin gdisouk kai esu fora to profilaktiko ani3etis ta podia kai aferesou stn omorfia tou SEX!!

 

an kai m fenete pos dn 8a kratisei polu..

 

 

Durex & Fight!

siga esy empire iremise.mhn tou ta pis ola ta kolpa tora.krata merika kai gia aurio

Link to comment
Share on other sites

nai r siga ec logika ec megaliteros apo emas ta pitsirikia..

 

i proth sou fora 8a itan 4fun!!

Η πρώτη μου φορά είταν σε μπουρδέλο πριν 3 χρόνια, μου είπε ο πατέρας μου "Θές να σε πάω στην θεία"? και με πήγε..;p
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...