Jump to content

Pws na paratiseis to L2 eukola, grigora kai fisika anodina!!


kapapa

Recommended Posts

na s pw egw kalitera? to na exw onoma [GM]AyTaKiS kai na me fwnazei MITOULA (taxa katala8os) epidi milisa eno miluses me allon (dld enoouses oti xonw tin myth m) dn ine kai tpt spudeo e ? epishs exw photo otan miluses me johnnyboy pou m evrises mana , exw photo pou me evrizes genikos . arketa qqikia eixes kanei (eisai kai 25 xronwn ma8imatikws LOL) me mialo 10axronu

 

1 warning

Link to comment
Share on other sites

na s pw egw kalitera? to na exw onoma [GM]AyTaKiS kai na me fwnazei MITOULA (taxa katala8os) epidi milisa eno miluses me allon (dld enoouses oti xonw tin myth m) dn ine kai tpt spudeo e ? epishs exw photo otan miluses me johnnyboy pou m evrises mana , exw photo pou me evrizes genikos . arketa qqikia eixes kanei (eisai kai 25 xronwn ma8imatikws LOL) me mialo 10axronu

 

example:

player named 15

and you call him 14

einai autoslogos gia jail?

 

apo aytakis na se lew mytoulas eina to idio reeeeeeee

 

Link to comment
Share on other sites

re file?? eisai donator kai ti kaneis dld twra?? to paizeis magas?

prosexe kai ligo egw ekana ena post kai bainei to anapiro gia na malakisti ara oxi se emena - karma se autn kai apo oti vlpw ma8imatikos krima sta paidia pou 8a didakseis, alla kl 8a sou kanoun(oti s kanoun) ta paidia!!

Link to comment
Share on other sites

8a s steilw twra message as min spammarume allo edw.kapios na to lock pls

 

re file?? eisai donator kai ti kaneis dld twra?? to paizeis magas?

prosexe kai ligo egw ekana ena post kai bainei to anapiro gia na malakisti ara oxi se emena - karma se autn kai apo oti vlpw ma8imatikos krima sta paidia pou 8a didakseis, alla kl 8a sou kanoun(oti s kanoun) ta paidia!!

oso gia sena exis faei report gia ban.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock