Jump to content

[Share]L2jdot The newest version


Recommended Posts

Gia sas paidia sas eixa uposxe8ei oti to 2o m pack 8a einai me oti mou zitisate me photos k.a polla loipon

Exoume kai leme Ta pio vsk pou fixarw panta

Anti phx Enchant

Anti Phx Announce

Anti phx adena

AntiHlapex

AntiWalker

Trader bug fixed 100%

Lifestone stucks skills 80% fix epidi diskoleutika ligo se auto to pack

Subclass stucks skills 100% fix

olympiad fix 100%

kai exw kanei na min boroun nna benoun me subclass

Customs:

Volcano weapons

Vesper armors

Hero item to patate kai gineste hero mexri na kanete rr

noblesse item to patate episis kai gineste noblesse

Custom Npc all by me 100%

Custom gm-shop

custom gatekeeper

custom trader

custom buffer

custom guard einai rabbit epidi einai mikro kai den to vlepoun kai opips perni pk sto safe zone ton skotoni xD

exw vali bless area kai 2 farm area ena einai safe zone kai to allo farm pvp zone douleui 1000000% san to eguome

edw exw kapies photo pou mou eixate zitisi tin proigoumeni fora kai den eixa vali ;-)

http://img15.imageshack.us/gal.php?g=shot00000uw.jpg

Kai to link gia to pack mou

http://rapidshare.com/files/287392120/RoxanPack.zip.html

kai opos panta opios 8elei help i den bori na to kanei i 8elei kati add me sto msn zubies_lol@hotmail.com xarika paidia :) sas uposxome na kanw kai allo alla 8elw na mou pite ti 8elete na exei mesa bb

Link to comment
Share on other sites

[GR]swsta.. den tha lete kapou to exw dei auto an exete apodiksis *site* tote na to postarete edw k kapios

mod tha to taktopiisi sas parakalw. [GR]

apo ti blepw auto to pack ine 100% tou pediou epidi apoti ixa mathi apo to msn tou to eftiaxne 2 ebdomades kai to teliose simera .. Keep up phantolm!

Link to comment
Share on other sites

file katevaseto dokimase to kai meta pes ama einai idio ok? gt otan kseroume kai den eimaste sigouroi den prepei na milame (filika)

 

afou ta shops/areas (apo ts pics) idia einai akm kai t L][Debo sto shop.

anw egw 8a search gia t pack p t eida s srvr an dn t vrw kai einai diko s tote la8os m alla an ta npc dn einai dika s vale kai credits

Link to comment
Share on other sites

nai file to l2jdot to exw kero kai katalaba oti dne einai dot arage simfono me to pedi ektos aftou aftou einai 1000% oti dne exi anti-hacks gt to grafete??

 

gt os sini8os edo den exi kai grafete eno tpt....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...